Dizi Özet

Masum 310. Bölüm Özeti 26 Ocak Radha Rezil Olur

Masum 310. bölüm özeti 26 Ocak Salı. Paridhi ile Jigar yakınlaşmaya başladı. Gopi Radha’yı rezil edecek. İşte Masum 310. bölüm özeti sizlerle…

Masum 310. bölüm; Paridhi ile Jigar’ın poja dönüşü konuşması ile başlar. Parihi Jigar’a teşekkür ederken Jigar Radha şeytanını yanında görmemek için buna katlandığını söyler. Pari’nin bu sözlerden sonra morali bozulsa da Jigar’ın kendisine karşı gönlünün yumuşamaya başladığını düşünür.

Radja Pooja da Jigar’ın yanında yer almadığına sinir olup erkenden eve dönmüştür. Madhu’yu arayıp doğum günü olduğunu söyler. Şah ailesini doğum günü için Modi konağına davet eder.

Urmila Radha’nın adını dahi duymak istemediğini, şeytan bir çocuk dünyaya getirdiği için kendisine lanet etmesi gerektiğini söyler.

Masum 310. bölüm özeti Başlıyor!

Modiler hep birlikte konağa geldiklerinde ışıkların kapalı olduğunu görünce şaşırırlar. Jigar ışıkları açtığında salonun ortasında demir parmaklılar, 4-5 adet garson ve onların başında da Radha’yı görünce Kokila sinirle Radha’nın ne yaptığının sorar.

Masum 310. bölüm özeti - Gopi Radha'yı rezil eder

Radha cezaevinde tanıştığı akıl hastası aynı zamanda katil kişileri doğum gününe davet etmiştir. Radha kimlerin bu partiye katılacağını sorar. Kimse Radha’nın partisine katılmak istemez.

Bu konuşma sırasında zil çalar. Gelen Urmila, Madhu ve Kinjal’dir. Urmila doğum günü hediyesi olarak kaktüs getirmiştir. Urmi en güzel hediye olarak sana benzeyen bir şey düşündüğünü, aklına en layık hediyenin bu olacağını geldiğini söyler.

Masum 310 Modi konağında hapishane

Çok geçmeden Radha’nın deli arkadaşları da gelir. Tabi gürültü ile Modi konağına girince herkes şaşırır. Radha müziği son ses açınca Modiler çok rahatsız olur. Gelen deli kadınlar Kokila’nın odasına girmeye kalkınca, Kokila ikisini de dışları atar. Başka kadınlar da çocukların odasına gidip oyuncak yüzünden kavga etmeye başlayınca, Urmila da bunları odadan dışarı çıkartır.

Kokila Radha ve deli arkadaşlarını evden göndermek üzere bir plan yaparlar. Konuşma sırasında Radha arkadaşlarını tutuklatmak için hapishane figürlü doğum günü partisi yapmış olabileceğini söyler. Bu konuşmayı deli kadın duyar. Radha da telefonda pastanı ne zaman geleceğini sormak için pastaneyi arar.

Radha’nın deli arkadaşları eve polis çağırıp kendilerini akıl hastanesine göndermek için plan yaptığı zannedip Radha’yı döverler. Kokila Radha’nın darp edilmesine karşı çıkar. Hamile olduğunu söyler. Deli kadınlarda çok yakında Radha’dan intikam alacaklarını söyleyip, Modi konağını terk ederler.

Masum 310. Bölüm Özeti

Deli kadınlar gittikten sonra Gopi Radha’yı tehdit eder. Ailesini bir daha rahatsız edecek olursa buna karşı çıkacağını söyler. Modi kadınları evi gece vakti temizlemek zorunda kalır.

Pari Gopi ile Kokila arasında ki sıkıtının farkında. Hem de kendisinin bu sıkıntıya sebep olduğunu çok iyi biliyor. Bu nedenle ikilinin arasını bulmak için çocuklardan yardım ister. Vidya annesini yanına çağırıp, birlikte yatmak istediğini söyler. Meera da Gopi’nin yattığı yere sıcak su torbası koyar. Hetal Gopi’nin bir şey yemediğini Kokila’ya haber verir. Kokila Gopi’nin ateşini kontrol eder. Gopi’ye ateşinin olmadığını söyler. Bu sırada Vidya sıcak su torbasına koyduğu termometreyi gösterir. Koki hemen Gopi’nin yanında ki sıcak suyu fark edip Gopi’ye kızar. Gopi ise hiç bir şeyden haberi olmadığını söyler. Pari suçunu itiraf eder.

Masum 310. bölüm özeti - Radha hastanede yalan söyler

Urmila gazetede okuduğu bulaşıcı hastalığa yakalandığını komşularına bilerek duyurur. Komşuları da oradan tanışmak için ev aramaya başlar. Zira Urmila inşaat firması ile anlaşmış, lakin bundan Kinjal’in haberi yoktur. Kinjal bulaşıcı hastalık olayının sahte olduğunu anlayınca Urmi’nin aklından geçenleri öğrenmeye karar verir.

Urmila’nın kiracıları yeni ev bulsalar da depozito olarak çok fazla para istediklerini Urmila’ya söyleyince, Urmila her bir kiracısının evden çıkması halinde 1.000 Rupi para vereceğini söylemesi, Kinjal’i bir hayli şaşırtır.

Ahem hala Gopi’ye küs. Zira Pari meselesinde annesine karşı geldiği için hem Kokila hem de Ahem Gopi’ye küsmüştür. Gopi Ahem’e sefer tasında yemek hazırlayıp ona verse de Ahem kabul etmez. Kokila’nın ısrarı ile Ahem yemekleri alıp işe gider.

Kokila ile Gopi dışarı alış verişine gider. Pari de Jigar’a sürpriz yapmak için dışarı çıkınca Radha yalandan kusar. Hetal hemen Radha’yı doktora götürür. Radha doktora bebeğinin cinsiyetinin kız olması halinde kocası ve kaynanası bebeği aldırma konusunda baskı yaptığını söyler.

Doktor durumu Hetal’e sorar. Hetal asla böyle bir şey yapmadığını söylese de Radha “çocuğumu aldırmak için bana bu kadın baskı yapıyor” deyince doktor polisi arayacağını, Hindistan yasalarına göre çocuğun cinsiyetini öğrenmeye teşebbüs etmek dahi suç teşkil ettiğini açıklar.

Radha çevresindeki kadınlara da mağdur rolü yapınca oradaki kadınlar Hetal’i döver. Bu sırada Gopi ve Kokila hastaneye gelir. Doktora Radha’nın deli hastanesinde yattığını, polisi aramamasını söyleyip olayı çözer.

Masum 26 Ocak Salı Özeti

26 Ocak 2021 Salı günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 26 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Hetal doktorun yanında Radha’nın bebeğini aldırmaya zorlamayacağı konusunda yazılı bir kağıt imzalar. Radha bu kağıdı koz olarak kullanmak için eline ikinci bir fırsat geçer.

Daval da Urmila’nın inşaat firması ile anlaşmasını öğrenir. Durumu Kinjal’e söyleyip, buna engel olmaları gerektiğini söyler.

Gopi “Raşi turşuları” konusuna sipariş alınca, Radha da Raşi turşularının adının değiştirmek için eve fotoğrafçı çağırıp çekim yaptırır. Turşu tüccarına Raşi turşularının adını değiştireceğini söyler. İş adamı Raşi turşularının çok meşhur olduğunu, bunun mümkün olmadığını söyleyince, Radha çok ucuza daha iyisini yapacağını söyler. Gopi Radha’ya asla yardım etmeyeceğini söyler.

26 Ocak Salı Masum özeti - Gopi Radha'yı Rezil eder

Gopi Raşi turşuları için gelen siparişleri zamanında tamamlarken, Radha turşunun nasıl yapılığını bilmediği için bu konuda bocalar. Gopi kendisine gelen turşuları paketleyip mutfağa bırakır. Radha ise kendi markası ile Raşi turşularının üzerine yapıştırır.

Radha iş adamı ile toplantıya basını da çağırır. Gopi ve Pari basın toplantısını basıp Radha’nın yaptığı turşuların altında ki Raşi turları yazan etiketi canlı yayında gösterirler. Rahda bunun kendisine kurulan bir komplo olduğunu söyler. Pari de Radha’nın etiketleri yapıştırdığı anın videosu gösterince, Radha rezil olur.

İş adamı 1 lakh avansı geri ister. Radha onu resim çekimleri sırasında harlağını söyler. İş adamı polisi arayacağını, kendisini kandırdığı için hapse göndereceğini söyleyince, Radha Gopi’den yarım ister. Gopi Hetal’ın ayaklarına kapanıp, ondan af dilenirse affedeceğini söyler. Radha mecburen Gopi’nin dediğini yapar.

Devamı Masum 311. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 310. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu