Dizi Özet

Masum 311. Bölüm Özeti 27 Ocak Eden Bulur Cezasını

Masum 311. bölüm özeti 27 Ocak Çarşamba. Radha Meera’nın dans yarışmasında ayaklarına çivi atacak. Gopi bunun öğrenince.. İşte Masum 311. bölüm özeti sizlerle…

Masum 311. bölüm; Radha’nın çiz çökerek Hetal’den af dilemesini istemesi ile başlar. Hetal Radha’yı durdurup ona 1 Lakh para verir. Radha da parayı iş adamına teslim eder. Herkes oradan ayrılırken Gopi Radha’nın karşısına geçip, daha önce onu bu konuda ikaz ettiğini ama o dinlemediği için bugün bu rezilliği yaşadığını söyler.

Gopi Radha’yı bir kez daha uyarıp Modiler’den pençesini çekmesini, onlardan sadece iyilik gördüğünü ama Radha her zaman kötülükle karşılık verdiğini dile getirir.

Masum 311. bölüm özeti Başlıyor!

Modiler eve gelir. Kokila başlarında ki belayı def ettikleri, kısa zamanda Radha belasında kurtulmak için mandirin de dua eder. Bu sırada yere yağ döker. Hetal hemen yerdeki yağı silip Radha’ya bugün Gopi sayesinde iyi bir ders verdiklerini, Gopi her zaman Modi ailesini düşündüğünü, artık onu affetmesini Kokila’dan ister. Bu konuşmaları maalesef Radha duyar. İkilinin barışmasını engellemek için yeni planlar yapar

Masum 311. bölüm özeti - Gopi Radha'ya ceza verir

Meera Hetal ile Kokila’ya dans gösterisi yapar. İkili Meera’nın dansı çok beğenince, Meera uluslar arası dans yarışmasına katılmak istediğini söyler. Kokila şimdiden kazananın belli olduğunu söylerken, Gopi 2 gün sonra sınavları olduğu için önceklikle derslerine odaklanmasını, daha sonra dans çalışmasına başlayabileceğini dile getirir.

Urmila inşaat firmasında yüklü miktarda para alıp kiracılarına vermek üzere Rajpal Nagar’a gelir. Urmila kiracılara para dağıtacağı sırada Kinjal gerçekleri açıklayınca, orada toplanan komşular Urmila’yı dövmek istese de araya giren Daval Urmila’nın dayak yemesine engel olur.

Masum 311. Bölüm Özeti

Meera ders arasında dans etmeye başlar Kokila Meera’nın dans ettiğini görünce, müziği durdurur. Gopi ders arasında ders dışı faaliyette bulunmasına izin verdiğini söylerken, Kokila da aynı anda iki konuda bir çocuğun başarılı olmayacağını söyler. Kısaca Gopi ile Kokila Meera’nın dans etmesi konusunda tartışır. Radha uzaktan bu durumu izleyip sırıtır. Sonunda aklına bir fikir gelir. İkiliyi birbirine düşürmek için Meera’ya zarar vermesi gerektiğini düşünür.

Masum 311 Kokila Meera'nın dansını izler

Meera dans etmek için herkesin rızasını almak için Kokila’nın odasına gider. Kokila’ya hem dersleri hem de dans konusunda başarılı olmak istediğini ama buna izni yoksa sadece derslerine odaklanacağını söyler. Kokila Meeran’nın halini görünce dans etmesine izin verir.

Meera Kokila’nın odasında çıktığında Gopi ile karşılaşır. Gopi’ye Kokila’nın dans etmesine müsade ettiğini söyler. Kokila da Meera’yı odaya Gopi’nin gönderdiğini düşünüp, ayak üstü gelin kaynana tartışması yaşanır. Gopi sonunda şöyle der.

“Anne Meera çok zeki bir kız. Ben ona güveniyorum. Hem derslerinde hem de dans yarışmasında başarılı olacak. Eğer ders konunda zayıf alırsa beni hiç bir zaman affetme!” (Masum 311. bölüm özeti) Gopi Modi

Deyince Kokila sinirlense de bunun sonucunu beklemeye karar verir. Modiler dans alanına ulaşır. Radha Meera’nın dans edeceği sırada sahneye bilye ve kırık çivi atar. Meera bilyere ve çivilere basınca dansı yarıda kesmek zorunda kalır.

İnşaat firması kısa sürede evleri boşaltması için Urmila’ya ültimatom verir. Urmila ne yapacağını bilemez. Bu sırada Modiler eve gelir. Pari bu işin arkasında Radha’nın olduğuna emen olsa da Gopi gözü ile görmediklerini, ellerinde delili olmadıklarını söyler.

Masum 311. Özeti - Daval evin satılacağını öğrenir

Gopi Meera’nın okulda ki sınavına geç saatlere kadar çalıştırır. Zira işin ucunda Kokila’ya karşı ettiği sözler olduğu için adeta canını dişine takıp Meera’ya ders çalıştırır. Ancak Radha bir sonraki gün olacağı sınav takvimi değiştirmiştir. Normal de matematik sınavı olacakken Radha İngilizce sınavı olacak gibi sınav çizelgesini değiştir. Meera okuldan gelir. İngilizce değil matematik sınavı olduğunu söyleyince Gopi ve Pari şok olur.

Masum 27 Ocak Çarşamba Özeti

27 Ocak 2021 Çarşamba günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 27 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Meera’nın yanlış derse çalışmasının haber olan Kokila, Gopi’ye bağırır. Pari olayı açıklamaya çalışınca Koki ona da bağırır. Bu olayı uzaktan izleyen Radha ise planının başarılı olduğunu görüp, mutlu olur.

Pari bu işin arkadaşında olan kişiyi açığa çıkartmak adına Meera’nın sınav çizelgesini yeniden inceler. Çizelgede beyazlatıcısı olduğunu görünce, birileri kasten değiştirdiğini anlar.

Kokila yatağa yattığında Gopi’nin çok değiştiğini düşünürken, Gopi de Kokila ile bir daha anne-kız olmayacakları konusunda üzülür. İkisi de aslıda birbirini düşünse de Radha cadısı araya fitne sokmayı başarmıştır.

27 Ocak Çarşamba Masum Özeti - Meera dans yarışmasında

Urmila kiracıların evi boşaltmadığını inşaat firmasına haber verince, 2 gün içinde verdiği tüm parayı geri vermesini, aksi takdirde bu iş için kiralık katil tutacağını söyler.

Gopi Radha’nın odasını temizlerken Meera’nın dansı sırasında ayaklarına batan bilye ve kırık çivileri fark eder. Pari’nin doğruyu söylediğini, bu işin arkasında yine deli Radha’nın olduğunu anlar.

Gopi sinirle salona gelir. Radha’nın yaptıklarını bir bir anlatır. Tabi sinirden  deliye dönen Gopi, masada duran bardakları bir bir kırıp, Radha’nın da acı çekmesini gerektiğini söyler. Pari ile Gopi Radha’yı kollarında tutup cam kırıkları üzerine getirir. Tam atacakları sırada…

Devamı Masum 312. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 311. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu