Dizi Özet

Masum 312. Bölüm Özeti 28 Ocak Paridhi’nin Eski Nişanlısı Vivan Geldi

Masum 312. bölüm özeti 28 Ocak Perşembe. Modi konağına Ahem’in müşterisi olarak Pari’nin eski nişanlısı gelecek. İşte Masum 312. bölüm özeti sizlerle…

Masum 312. bölüm; Gopi ile Pari’nin Radha’yı kırık camların üzerine atmak üzereyken başlar. Gopi Radha’dan gerçekleri söylemesini, aksi takdirde Meera gibi ayaklarını kanatacağını söyler. Radha doğruyu söyleyip söylememe arasında kalır. Gopi çocuğuna açıktan düşman olan Radha’yı camın üzerine atmada oldukça kararlı olduğunu gören Radha sonunda tüm suçlamaları kabul edip, “ben yaptım” der.

Kokila torunlarına dokunmaya nasıl cüret ettiğini sinirle sorar. Radha korkudan küçük dilini yutar. Hetal Radha’yı odasına gönderir. Pari Kokila’ya durumu açıklamak isterken, Kokila tüm siniri Paridhi’den alır.

Masum 312. bölüm özeti Başlıyor!

Gece Kokila ile Parag’ın odasına giren biri (sadece elini gösteriyor) içerideki ki kaşkolu alıp farelerin yanına koyar. Fareler sabaha kadar kaşkolu paramparça eder. Aynın kişi kaşkolu yeniden eski yerine asar. Sabah kalktığında Kokila kaşkolun paramparça olduğunu görünce şok olur. Bunu kim neden yaptığını düşünmeye başlar.

Masum 312. bölüm özeti - Vivan Geldi

Kokila kaşkolu o hale getiren kişinin Paridhi olduğunu düşünür. Zira bir gün önce Radha’ya kızması gereken Kokila tüm öfkesini Pari’den aldığı için, bugün pari’nin intikam almış olabileceğini düşünüp kaşkolu neden bu hale getirdiğini sorar. Ancak Pari hiç bir şeyden haberi olmadığını söyler.

Kokila eline aldığı kaşkolu yeniden odasına götürü. Pari gizlice kaşkolu alıp odasına gördürürken, Meehi’ye yakalanır. Kokila odasında baba yadigarı kaşkolu göremeyince sinir olur. Meethi’ye görüp görmediğini sörar. Meehi de Pari’nin elinde gördüğünü söyleyince, Kokila bir hışımda Paridhi’nin odasına gelir.

“Sen aile yadigârı kaşkolu almaya nasıl cüret ettin bre gafil ;)” (Masum 312. bölüm özeti) Kokila Modi

Dese de Pari onu yeniden ördüğünü görünce şaşırır. Pari farelerin kopardığı yeri yeniden ördüğünü, bu sayede eskisinden daha iyi olacağının söyler. Kokila buna çok sevinirken, Radha ise sinir olur. Herkes çıktından sonra Pari’ye bir kaç gündür gizli hayranından gelen mesajlara bir yenisi eklenir.

“Değiştiğini görmek güzel. Ancak gerçek kimliğini kaybedecek kadar değişmemelisin” (Masum 312) Vivan (Pari’nin eski Nişanlısı)

Yazılı mesajı gören Paridhi panik olur. Ne yapacağının bilemez. Öncelileri bu mesajın sıradan bir sapık olduğunu düşünse de sonradan verdiği ayrıntıları Paridhi’yi ürkütmeye başlar.

Akşam yemeğinde Vidya çiçekli tabak da yemek yemeyi isteyince Kokila Meethi’den o tabakları getirmesini ister. Vidya istediği tabağı alınca tabağın üzerinde fare pisliği görür. Koki ve Gopi de bunun fark eder. Kokila ne pahasına olursa olsun o fareyi bulmaları gerektiğini söyler.

Masum 312. Bölüm Özeti

Radha fare olayını Pari’nin üzerine yıkmak için Pari’nin odasına ekmek kırıntıları koyar. Kokila ekmek kırıntılarından Paridhi’nin odasına gider. Dolabın içini açmak istese de Pari buna izin vermemek adına her şeyi yapar. Lakin Kokila öfkeyle dolabı açında kafesin içinde fareyi görüp hesap sorar.

Masum 312 Kokila Fareyi bulur

Pari haberinin bile olmadığını söylese de Kokila “önce kaşkolu yırtmak için buraya getirdin. Fareler onu parçaladı. Daha sonra benim gözüme girmek için onu yeniden ördün” der. Pari iki göz iki çeşme ağlarken, Kokila odayı terk eder. Radha ise pis pis sırıtır. Gopi yine Pari’nin tarafını tutar. Pari bu işin arkasında Radha olduğuna emin oldğunu dile getirir. Bu olayı Jigar öğrenir.

Jigar Pari’nin Kokila’dan özür dilemesini ister. Pari ise çoktan özür dilediğini, ancak Kokila’nın kalbini kazanmak için yaptığı her şeyin ters teptiğini söyler. Bu sırada Ahem bir müşterisi için ayarladığı otel rezervasyonlarının iptal olduğunu öğrenince sinirlenir.

Pari bunu duyunca müşterisini eve davet etmesini, onu Modi konağında ağırlayabileceklerini dile getirir. Ahem bu fikri onaylar. Müşteri elinde bir buket çiçekle içeri girer. Ahem bay Vivan Khanna’yı selamlarken, Paridhi adamı görünce şok olur.

Masum 312. bölüm özeti - Vivan Pari'yi tehdit eder

Ahem müşterisi Vivan’a tüm ailesini tanıtırken Pari’yi de proje yardım eden kişi olduğunu söyleyince, Vivan Prai’yi projeye dahil etmek istese de Pari Vivan’ı tanıdığı için kabul etmez. Vivan evi gezmek ister. Pari’den yardım ister. Pari eve gezdirirken Vidan Pari’nin elini tutar. Ancak Pari sinir olup elini çeker. Pari bir daha sapıklık yaparsa bağıracağının söyleyip tehdit ederken, Vivan “Bağırırsan tüm ailen geçmişini öğrenir” diyerek tehdit eder.

Masum 28 Ocak Perşembe Özeti

28 Ocak 2021 Perşembe günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 28 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Vivan her fırsatta sapıklık etmeye devam eder. Paridhi yemek pişirirken ona dokunmak ister. Ancak Pari Vivan’ın elini yakar. Millet gelmeden mutfak penceresinden dışarı kaçar. Sonra kapıdan girip, sanki orada daha önce kendisi yok gibi davranır. İş adamı kılığı ile Modi konağına giren Vivan, elini yaktığı için Modiler hemen ilk yardım çantası getiri. Kokila Vivan’ı yalnız bıraktığı için Pari’ye kızar.

Pari babasını arar ve onunla otelde buluşacağının söyler. Sapık Vivan da Pari’nin odasına gider. Lakin onun orada bulamaz. Hemen etrafı ararken Pari’nin arabaya binip dışarı gittiğini görür. Pari babasına her şeyi anlatıp, Delhi deki eski nişanlısı Vivan’ın geldiğini, bu konuda yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Babası da her türlü desteği vereceğini söyler.

Masum 312. bölüm özeti - Vivan sinir olur

Pari otelden çıkıp tekrar Modi konağına gitmek istese de bir araba önüne durur. Pari sinirle şoföre kızarmak ister. Ancak o kişinin Vivan olduğunu görünce sinirlenir. Vivan Delhi de bıraktığı nişan yüzüğünü geri getirdiğini söylerken Ahem de başka bir müşterisi için geldiği otel de Pari ile Vivan’ı bir arada görünce şok olur.

Pari otelden çıkıp eve gelir. Jigar Pari’ye nerede olduğunu sorar. Pari de tapınağa gittiğini söyleyince, Ahem arkasında gelip neden yalan söylediğini, bugün Vivan ile Pari’yi otel de gördüğünü söyler. Kokila “Bunun kanında var yalan söylemek” diyerek kızar. Vivan olayı toplarlar. Eve put hediye etmek için Pari’den yardım aldığını, bunu da haber vermemesini, sürpriz olmasını kendisinin istediğini söyleyip Pari’yi kurtarır.

Pari Vivan belasından nasıl kurtulacağını düşünürken, kapısını da içerinden kilitler. Tam da bu sırada arkasını döndüğünde odanın her tarafında Vivan ile eski günlerdeki samimi anların resimlerini görüp, şok olur.

28 Ocak Perşembe Masum 323. bölüm özeti - Vivan geçmişi hatırlatır

Vivan bu sırada odanın için de bulunan lavabodan çıkar. Onu çok sevdiği için Delhi’den sırf onun için geldiğini, burada Jigar’ın karşısı olmadığını bildiği için onun götürmeye geldiğini söylese de Pari Jigar’ı çok sevdiğini söyler. Vivan kendisi ile Delhi’ye gelmediği takdirde “erkeklerin eğlencesi” olduğunu söylemekle tehdit eder.

Pari sinirlenir. Masadaki vazo yere düşer. Kokila Pari’ni odasında gelen sese doğru gider. Pari kapıda Kokila’nın olduğunu duyunca panik olsa da kapıyı mecbur çar. Vivan çoktan saklanmıştır. Kokila neden bağırdığını sorar. Pari Vazo yere düştüğünü, bu sırada kertenkele gördüğünü söyleyip olayı geçiştirir. Vivan da Kokila gittikten sonra odadan çıkar.

Pari Vivan gittikten sonra odadaki resimlerin hepsini yakar. Tolu ve Molu noel kutlamaları için yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Jigar ile birlikte çocuklara noal konusunda yardım ederken Jigar Pari’nin ağladığını fark eder. Jigar Pari’ye sarılıp derdini kendsini ile paylaşmasını ister. Vivan ise ikiliyi samimi bir halde görünce sinirlenir. Devamı Masum 313. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 312. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu