Dizi Özet

Masum 313. Bölüm Özeti 29 Ocak O Benim Eski Nişanlım

Masum 313. bölüm özeti 29 Ocak Cuma. Radha’nın oyunu sayesinde Vivan ile Pari’nin eskiden nişanlandığı ortaya çıkacak. İşte Masum 313. bölüm özeti sizlerle…

Masum 313. bölüm; Vivan, Jigar ile Pari’nin samimi olduğu anları odasında düşünmeye başlar. Onları bir arada görmeye dayanamadığını, bir an evvel buna çözüm bulması gerektiğini düşünür. Sabah olduğunda Radha kendisini çok ağır ve halsiz hisseder. Ayağa kalkmak istediğinde ayaklarının şişmiş olduğunu görünce, hamileliğin sıkıntılı geçeceğini anlar.

Radha’nın Pari ile Vivan’ın bakışmaları aklına gelir. Bebeğini doğurtmadan önce Jigar ile arasında kara kedi gibi duran Pari’yi temelli bu evden göndermek için Vivan ile Pari arasında bir şey olup olmadığının araştırmaya karar verir.

Masum 313. bölüm özeti Başlıyor!

Vivan sabah Pari’nin çocukları okula yolcu ettiğin izledikten sonra arkasında gelip onun çok sevdiğini söyler. Pari ise tek sevdiği kişinin kocası olduğunu, başka bir kişi ile yaşayamayacağını söylerken, Pari Radha’nın sinsice yaklaştığını fark edip konuşmalarını değiştir. İş adamı bay Vivan diye hitap etmeye başlar. Vivan da birinin kendilerini izlediğini anlayıp Paridhi gibi rol yapar.

Masum 313. Bölüm Özeti

Urmila’nın başı inşaat firması ile başı dertte. İmzaladığı evraklar yüzünden evsiz kalma ihtimali var. Daval ve Kinjal bu konuya çözüm ararken Tolu ve Molu herkesi yıl başı partisine davet eder. Urmila, Kokila’nın kendisini evden kovduğunu hatırlatır. Bu sırada telefonun Kokila alıp Urmila’yı eve davet eder.

Masum 313. bölüm özeti Vivan ile Paridhi sarıldı

Urmila akşam olduğunda Modi konağına ulaşır. Çocuklar neşe içinde oynamaya başlar. Çocuklar Radha’nın etrafında oynamaya başlar. Gopi, Radha’yı rahatsız etmemelerini ister. Radha şu anda 5 aylık hamile olduğunu hatırlatır. Paridhi ise Vivan’ın hala ortalıkta gözükmemesinden endişe duyar.

Jigar çocuklarla ilgilenen Parihi’den etkilenip ona teşekkür eder. Raşi’nin yerini doldurmaya geldiğini söylerken, Pari Raşi’nin yerini asla dolduramayacağını, Raşi herkesin kalbinde yaşayacağını söyler. Bu sırada Vivan da Noel baba kılında eve gelir.

Oynaya oynaya Pari’yi bahçeye kadar götürür. Bahçede Vivan yüzündeki maskeyi çıkartır. Radha da Pari’yi takip ettiği için Vivan ile Pari’nin ne bağlantısı olduğunu düşünmeye başlar. Vivan Pari’ye nişan yüzüğü hediye eder.

Masum 313 Vivan eve Noel baba kılığında girer

Jigar cüzdanını, çoraplarını, Rashi’nin resimlerini Pari’nin dolabında bulur ve Gopi’ye gösterir. Bunun Pari’nin onu sevdiği anlamına geldiğini söyler. Jigar Pari’nin dolabında çıkan günlüğü okuyup Pari’nin kendisini ne kadar sevdiğini öğrenir.

Bu sırada Pari ile Vivan hala bahçede konuşmaya devam eder. Radha ise onları uzaktan hem izler, hem de konuşmalarını duymaya çalışır. Vivan eski defterleri açıp nişanlandıkları anın videosu elinde olduğunu, bunu Jigar’a gösterirse Modi konağına barınamayacağını söyler. Radha bunun duyar. Artık Paridhi’ye karşı elinde kozunun olduğunu söyler.

Gopi, Jigar’a Pari hakkında içinde sevgi besliyorsa saklamaması gerektiğini söyler. Jigar utanıp odadan çıkarken, Kokila konuşmaları duyar. Jigar’ı Pari konusunda zorladığını, ailesinin başına bir şey gelirse sorumlusu Gopi’nin olduğunu söyler.

Vivan gerçeklerin ortaya çıkması için nişan cd’sini Jigar’ın odasına bıraktığını söyler. Radha bu haberi alınca Jigar’ın odasındaki cd bulup Rashi ile Jigar’ın cd ile değiştir. Gerçek CD de Radha’nın eline geçer. Radha CD izleyince Paridhi’nin artık elinde olduğunu söyler.

Masum 313. bölüm özeti - Pari Yüzüğü geri verir

Radha elindeki cd ile salona gelir. Par’inin foyasının ortaya çıkardığını söyleyip Cd çalıştırır. Herkes Pari’nin ne yaptığına bakmak istese de video Raşi ile Jigar’ın düğün videosudur. Radha aileye rezil olur. Pari ise derin bir nefes alır. Radha bu cde’nin nasıl değiştiğini anlayamaz.

Masum 29 Ocak Cuma Özeti

29 Ocak 2021 Cuma günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 29 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Pari Radha’nın odasına gidip, sırrını saklaması karşısında ne isterse yapacağını söyler. Elinde delil olmadığı için böylesine bir şeyi Modilere söylerse kimsenin inanmayacağını da sözlerine ekler. Kokila Pari ile Radha’yı yan yana görünce ikisinin bir plan yapabileceğini düşünür.

Jigar, Pari’nin günlüğüne bakar ve Gopi’nin haklı olduğunu düşünür. Ona Rashi gibi aşık olduğunu fark eder. Radha ise Vivan ile Pari’nin eskiden nişanlı olduğunu kanıtlayacak bir delil bulmayı düşünür.

29 Ocak Cuma Masum Özeti - Pari Radha'dan yardım ister

Urmila kaldığı yeri inşaat firmasına sattığı halde kiracılarını bir türlü çıkaramaz. Kiracılar evdeyken Rajpal Nagar’a Urmila buldozer getirtir. Kiracılar evdeyken binayı yıkmak istediğini söyler. Kiracılar ise buna karşı çıkar. Kiracılar inşaat firmasının sahibini elindeki senetleri yok eder. Urmila da bu dertten kurtulur.

Jigar Gopi’ye Pari ile evlenme teklifi edeceğini, ona sürpriz hazırlarken dışarıda yollamasını ister. Gopi Pari’yi bir iş için dışarı gönderir. Akşam eve gelen Pari’yi kapıda Gopi ile karşılar. Gopi Jıgar’ın bahçede beklediğini söyler. Karanlıkta Jigar zannettiği Vivan’a seni çok seviyorum der. Bu sırada Radha ışıkları açar. Modi ailesi bu anları canlı canlı izler.

Masum 29 Ocak Cuma Özeti - 323. bölüm - Pari Vivan'ı Jigar Zanneder

Vivan gerçekleri açıklamak zorunda kalır. “O benim eski nişanlım” der. Radha çok mutlu olurken jigar elindeki buket gülü yere düşürür.

Devamı Masum 314. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 313. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu