Dizi Özet

Masum 314. Bölüm Özeti 30 Ocak Gopi’nin Kafası Taşa Çarpar


Masum 314. bölüm özeti 30 Ocak Cumartesi. Pari kovuldu. Gopi Pari’yi kurtarmak isterken kafası taşa çarptı. İşte Masum 314. bölüm özeti sizlerle…

Masum 314. bölüm; Kokila ile Vivan’ın konuşması ile başlar. Vivan gerçekleri açıklayacağını söyleyerek söze başlar. Pari kendisini bir hafta önce aradığını, Modi ailesine gelin olduğunu ama mutlu olmadığını, yeniden bir araya gelmek istediğini söylediğini, bu sebeple Ahem’e iş teklif etmek maksadı ile Modi konağına geldiğini açıklar. Pari yalanı bırakmasını, gerçekleri söylemesini ister. Kokila ise geçmişte Pari ile nişanlandınız mı? diye sorar. Vivan geçmişte nişanlandıklarını ama Pari’nin gerçek yüzünü görünce ondan ayrıldığını söyler.

Vivan oyun oynamaya devam eder. Modi ailesini bir kaç gündür izlediğini ve onlara ihanet etmek istemediği için gerçekleri açıkladığını sözlerine ekler. Pari ise herkese yalvarır. Yalan olduğunu, buna inanmaması gerektiğini söyler. Lakin Jigar artık daha faza dayanamaz. Gözlerinden dökülen yaşlarla birlikte kendisini odasına kilitler.

Masum 314. bölüm özeti Başlıyor!

Pari Jigar’ın peşinden odasına gitmek istese de kapı kilitli olduğu için derdini Jigar’a anlatamaz. Kokila heybetiyle Pari’ye gerçek yüzünü şimdi tüm aileye daha net gördüğünü, artık Modi konağında kalmayacağını söyleyip sürükleyerek salona götürür.

Masum 314. bölüm özeti - Gopi'nin kafası taşa çarptı

Pari salonda da büyükannenin ve Hetal’in buna engel olmasını ister. Lakin Hetal Kokila ile aynı fikirdedir. Kokila yine Paridhi’nin kolundan tuttuğu gibi dışarı atar. Pari yüzüne Modi konağının kapısı kapanmıştır. Kapının arkasından yine gerçekleri haykırmaya çalışsa da artık kapıyı açan olmaz.

Bu işin planlayıcısı Radha Vivan ile daha önceden bir araya gelip bu işi planladığı o anı hatırlayıp, kendi ile gurur duyar. Artık Jigar’ın tek eşi olduğunu söyler.

Paridhi kapının açılmayacağını anlayınca valizini de alıp evden giderken, Radha da Pari’yi balkonda izler. Kokila Gopi’yi özellikle ikaz edip “sakın ama sakın Pari’ye kapıyı açma. Senin güvendiğin Pari başımıza ne çoraplar ördü” diyerek Gopi2ye kızar. Ahem de Kokila’ın tarafında yer alıp Gopi’yi suçlar.

Masum 314. Bölüm Özeti

Pari gittikten sonra Vivan da Paridhi yüzünden Modi ailesini yeterince rahatsız ettiğini bahane edip evden ayrılır. Kokila Vivan’ın kaldığı odayı temizlerken, Jigar’a ait ceketi bulunca bu işin Pari’ye kurulmuş bir komplo olduğunu anlar anlamasına da bunun ne Kokila’ya ne de ailenin diğer bireylerine anlatmanın imkansız olduğunu bilir. Pari giderken Vivan kendisini öldürmek istediğini, bu evden çıkarsa onu öldüreceğini söylediği o anları hatırlar. Pari’nin başı dertte.

Pari babasının kaldığı otele gider. Lakin otel de babasını bulamaz. Telefonla aradığında babası yakın bir akrabasının cenazesine gittiğini öğrenir. Bu esnada Gopi Pari’yi arayıp gerçeği bildiğini, şimdi kendisine yardım edeceğini söyler. Paridhi otelde kaldığının söyleyince, Gopi kendisini orada beklemesini ister.

Masum 314 Gopi Pari'yi kurtarır

Gopi Kapıdan açıklarken Kokila’nın “Sakın Paridhi ile görüşmeye gitme” dediği o anı hatırlar. Ancka Pari’nin canını tehlikede olmasını daha önemli gördüğü için evden gider. Kokila Gopi’nin Pari ile görüşmeye gittiğini öğrenir. Ahem onun getirmek için evden çıkmak istese de Kokila sözünü dinlemeyen bir gelinin arkasından oğlunu göndermek istemez.

Pari otelde buluşmak yerine dışarı çıkar. Gopi’ye beklerken biri onun takip etmeye başlar. Tam da bu sırada Gopi araba ile gelip Pari’yi kurtarır. Paridhi tüm gerçeği şöyle anlatır.

“Ben zamanında Vivan ile nişanlandım. Ancak bana bir çok kızdan mesaj geldi. Vivan’ın çok tehlikeli biri olduğunu söylediler. Ancak ben hiç birine inanmadım. Lakin bir kız gelip Vivan’ın ona yaptığı işkenceleri kanıtlayınca, Vivan’ın ne derece tehlike biri olduğunu gördüm. Nişanı bozup buraya geldim” (Masum 314. bölüm özeti) Paridhi

Diyerek başından geçen her şeyi tek tek anlatır. Gopi tüm bunları evdeki herkesin duyması gerektiğini söyler.

Masum 314 Özeti - Gopi ve Pari Modi konağına gelir

Ahem Gopi’nin telefonuna ulaşamaz. Merak içinde kalır. Bu sırada Modi konağının kapısı çalar. Kokila kapıyı açtığında karşısında Gopi’yi görünce gözleri ile iyice süzer. Gopin’nin arkasından Paridhi gelir.

Gopi Paridhi’nin derdini anlatmasına izin vermesini, Vivan hakkında oldukça önemli bilgi vereceğini söylese de Kokila çok öfkelidir.

Kokila eski konuları açar. Paridhi’yi devamlı olarka koruduğunu, Jigar’ın hayatını mahvedeceğini defalarca uyarmasına rağmen hep Pari’yi savunduğunu ama artık onun gerçek yüzünü herklesin gördüğünü söyler. Gopi hala aynı fikirde olduğunu söyleyince Pari’nin tarafını tutamayacağını söyleyip Pari’yi kovar. Gopi de her zaman haklının yanında olduğunu, şimdi de halklının yanında olacağını söyleyip Pari ile birlikte Modi konağını terk eder. Pari ile Gopi Urmila’nın evine gider.

Masum 30 Ocak Cumartesi Özeti

30 Ocak 2021 Cumartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 30 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Masum 314. bölüm özeti - Gopi ve Pari Urmila'nın evinde

Pari Vivan’ın kendisini tehdit ettiği o anları hatırlayıp korkar. Tolu ve Molu da basit bir mesele yüzünden kavga çıkartırlar. Jigar sorunu çözemez. Tolu ve Molu “Pari olsaydı sorunu kısa sürede çözerdi” deyince Jigar sinir olur.

Ahem Gopi’yi arayıp ailesinin başına gelen kötülüklerden sorumlu olduğunu, artık Modi konağına gelmemesini ister. Kokila konuşmaları duyup, Ahem’e kızar. Kokila “hala benim gelinim Gopi’dir. Ona karşı konuşurken saygılı ol. Hemen Gopi’den özür dile” der. Ahem Gopi’den özür diler.

Komşular Modi konağına gelir. Kokila komşuların neden geldiğini sorunca, Radha’nın yeni yıl kutlamaları için çağırdığını söyler. Hetal komşulara rezil olmamak adına Gopi ve Pari’nin eve acil olarak gelmesini ister. Radha bu konuşmayı duyunca hemen Vivan’a haber verir.

30 Ocak Cumartesi Masum Özeti - 314. bölüm

Şah ailesi Modi ailesinin davetine katılmak iki taksi tutarlar. İlkineMadhu ve Daval biner. Diğerine ise Pari biner binmez taksi gaza basar. Gopi Pari’nin arkasında koşar. Vivan’ı yakalar. Vivan Gopi’ye tekme atınca Gopi yere düşer. Kafası taşa çarpar. Vivan da araba ile kaza yapar.

Devamı Masum 315. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 314. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu