Dizi Özet

Masum 315. Bölüm Özeti 31 Ocak Kokila Tutuklandı!

Masum 315. bölüm özeti 31 Ocak Pazar. Paridhi kaçırıldı. Polis bu konuda Kokila’yı tutukladı. İşte Masum 315. bölüm özeti sizlerle…

Masum 315. bölüm; Vivan’ın Gopi’ye tekme atması ile başlar. Gopi yere düşüp kafası taşa çarpar. Vivan korkudan kaçarken, Gopi de yerde hareketsiz şekilde yatar. Urmila ve Paridhi Gopi’ye hemen yardım ederken, Modi ailesi de Radha’nın çağırdığı komşularla noel aartisi yapmaktadır.

Urmila ve Paridhi çevreden yardım ister. Gopi acil hastaneye kaldırılır. Ahem de Gopi’yi merak eder. Telefonla arasa da ona ulaşamaz. Urmila Modi ailesine da haber etmek gerek deyip telefonu cebinden çıkartır. Ancak şarjının bittiğini fark eder. Pari Jigar’ı defalarca arasa da Jigar son olaydan dolayı Paridhi’nin telefonunu açmaz. Paridhi bu durumu Modilere söylemek üzere Modi konağına doğru yola çıkar.

Savitha ve diğer komşular evin gelinlerinin nerede olduğunu sorar. Ancak Kokila ve Hetal açıklayıcı bir cevap veremez. Bu sırada Paridhi, Modi ailesinin yanına gelip, Gopi’nin kaza geçirdiğini, şimdi hastanede ameliyat masasında olduğunu haber verir.

Masum 315. bölüm özeti Başlıyor!

Modi ailesi hep birlikte hastaneye ulaşır. Ahem Gopi’nin durumunu doktora sorar. Doktor Gopi’nin durumunu çok kritik olduğunu, ölüm ile yaşam arasında bir çizgide olduğunu açıklayınca, tüm aile yıkılır.

Masum 315. bölüm özeti - Kokila Nezarette (tutuklandı)

Müfettiş kazanın nasıl olduğunu önce Urmila’ya daha sonra Pari’ye sorar. İkisi de Vivan tarafında yapılığını beyan etse de Kokla Paridhi’nin kendi çıkarları doğrultusunda yalan söylediğini dile getirir. Müfettiş Vivan’ı telefonla arar. Vivan da Delhi de olduğunu söyler. Müfettiş iki kişi hakkında ifade verdiğini söyleyince Vivan, sahte uçuş biletlerini gösterir. Müfettiş bu delilleri Ahem ile de paylaşır.

Pari ve Urmila kendilerine inanmaları gerektiğini söylese de deliller Vivan’ı şimdilik aklamıştır. Kokila Paridhi’yi hastaneden kovsa da o gitmek istemez. Bu sırada doktor Gopi’nin komaya girdiğini haber verir. Urmila Vivan’ın çok tehlikeli biri olduğunu söyler. Kokila da Paridhi’yi kendi elleri ile babasının kaldığı otele bırakacağını söyler. Kokila sürükleyerek Paridhi’yi babasının kaldığı otelin girişine bırakıp hastaneye gelir. Çok geçmeden Müfettiş Kokila’yı tutuklamaya gelir. Herkes ne alaka diye şaşırıp kalır.

Masum 315. Bölüm Özeti

Kokila polislere neden geldiğini sorar. Müfettiş Paridi’nin kayıp olduğunu, Paridhi’nin babası şikayette bulunduğunu söyler. Kokila Paridhi’yi otel lobisine bırakıp, hastaneye geldiğini söylese de Kokila’nın aracında Paridhi’nin kanlı şalını bulunca, Kokila polisler tarafında tutuklanır.

Masum 315 Pari Vivan'ın resmini gösterir

Gopi komadan uyanır. Vivan’ın yaptıklarını anlatır. Kokila’nın tutuklandığını öğrenince, Vivan Paridhi’yi kaçırmış olabileceğini, kendisine bunun yapan Vivan’ın olduğunu polise söyleyeceğini dile getirir.

Gopi komadan çıkar çıkmaz Kokila’yı nezaretten kurtarmak için karakola gider. Kokila Gopi’nin geldiğini görünce, hem şaşırır hem de mutlu olur. Gopi Polise her şeyi anlatır. Polis Paridhi’nin küpesi ve şalında kan lekesi olduğunu, bunu da Kokila’nın bindiği arada bulduğunu söyler. Gopi de Kokila’nın bu kaçırılma olayını yapacak olsa aracında bu tarz delil bırakır mı? diye tepki gösterir.

Masum 315 Özeti - Kokila tutuklandı

Vivan da bir gün sonra Karakola ulaşır. Hemen oyun yapmaya başlar. Pari’nin hayati tehlikede olduğunu onu bulması için polislere rol yapar. Gopi Vivan’ın yalan söylediğini elindeki sargıyı çıkartmasını ister. Vivan elindeki sargıyı çıkartır. Gopi düşmeden önce Vivan’ın elini tırnak izleri ile yaraladığı için Vivan elini yakıp, izleri kaybetmiştir.

Müfettiş her ne kadar elindeki delillerden kurtulmayı başarsa da Gopi’nin iddiaları nedeniyle Vivan’ın tutuklanacağını söyler. Vivan bunu bildiği için avukatı ile beraber geldiğini söyleyip, kefalet verir. Vivan hapse girmeden serbest kalır. Gopi, Kokila’nın da hapisten çıkması için kafelet vereceğini söylese de müfettiş şu an da mahkemenin kapalı oldğunu, yarın sabah açılacağını söyler.

Masum 315. bölüm özeti - Vivan Paridhi'yi kaçırdı

Bu işin arkasında Radha ve Vivan var. Vivan Pari’nin tutulduğu yere yemek götürür. Pari ilk başta yemek yemez. Lakin uzun süre aç kaldığı için mecbur kalır. Radha Pari’nin tutulduğu yeri öğrenince ondan Pari’nin yerini değiştirmesini ister.

Masum 31 Ocak Pazar Özeti

31 Ocak 2021 Pazar günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 31 Ocak 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Urmila, Kinjal’in üzgün bir şekilde oturduğunu görür ve ondan yemek yemesini ister. Kinjal annesinin ve Gopi’nin başına gelenlerden sonra canı çok sıkkındır. Önce aç olmadığını söyler. Daha sonra Urmila ısrar edince, Kinjal tabağı önüne aldığında içinde yemek olmadığını fark eder.

Pappu eve bir köpek almıştır. Köpek Urmila’nın yaptığı yemeği yediği için Urmi sinir olur. Bu sırada Pari’nin babası eve gelir. Paridhi’nin eşyalarını ister. Urmila bundan Gopi’yi haberdar eder.

31 Ocak Pazar Masum Özeti - Gopi Pardhi'nin babasına kızar

Ahem Kokila’nın kefaretini öder. Karakol da Kokila dışarı çıkacakken Pari’nin babası gelip kefaleti kabul etmez. Gopi ve Ahem Pari’nin babasına kızar. Gopi “siz kızınızı arayacağınız zamanda Kokila’yı hapse göndermekle vakit kaybediyorsunuz?” diyerek Pari’nin babasının da bu kaçırılma işi ile bağlantısı olabileceğini sözleri ile ima eder. Devamı Masum 316. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 315. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu