Dizi Özet

Masum 316. Bölüm Özeti 1 Şubat Modiler İz Peşinde

Masum 316. bölüm özeti 1 Şubat Salı. Modiler Pari’nin gerçekten kaçırıldığını anlayacak. Pari’yi bulmak için plan yapacaklar. İşte Masum 316. bölüm özeti sizlerle…

Masum 316. bölüm; Karakol da Gopi ile Paridhi’nin babası ile konuşması ile başlar. Gopi Paridhi’yi bulacağını ama bu konunda yardım etmesini ister. İlk olarak şikayetini geri çekmesini, Kokila’nın özgürlüğüne kavuşmasını ister. Paridhi’nin babası kızının bulması için Gopi’nin söz vermesini isteyince Gopi de söz verir. Kokila nezaretten kurtulur. Gopi ilk iş olarak Vivan’ı suçladığı için ondan özür dilemek olduğunu söyler. Aslında aklında ki fikri Vivan’ı yakalamak için yakın olmayı seçmiştir.

Masum 316. bölüm özeti Başlıyor!

Vivan Radha’nın istediği üzerine Paridhi’yi başka bir yere götürmüştür. Vivan orada Pari’ye dokunmak istese de Pari buna müsade etmez. Bu sırada Ahem Vivan’ı arayıp Gopi’nin özür dileyeceğini, Modi konağına kadar gelmesini ister. Vivan gerek olmadığını, özürünü kabul ettiğini söylese de Ahem ısrar edince Vivan geleceğini söyler.

Masum 316. bölüm özeti - Vivan İle Pari lunaparkta

Vivan telefonla konuştuktan sonra Pari’ye Gopi kendisinde özür dilemek adına çağırdığını, bu davete icabet edeceğini söyleyip Pari ile dalga geçerken, Pari Gopi’nin bunu neden yaptığını tutsak olduğu yerde düşünmeye başlar.

Vivan Modi konağına gelir. Gopi Vivan’dan özür diler. Meethi misafire çay getirir. Gopi çayı Vivan’ın üzerine döker. Yanlışlıkla olduğunu söyler.

Vivan üzerine çay döküldüğünü bahane edip evden çıkar. Çok geçmeden eve Urmila gelir. Urmila Pappu’nun kepeği ile modi konağına gelir. Kepeğin koklayarak iz bulabileceğini söyler. Radha bu plandan haberdar olduğu için Vivan’ı önceden bilgilendirir.

Modiler köpeğin götürdüğü yere kadar giderler. Pari’nin tutsak edildiği kamyonun yanına kadar gelip köpek havlar. Ancak Pari içeride ağzı bağlı olduğu için cevap veremez. Vivan da Modileri uzaktan izleyip, Radha’nın dedikleri aklına gelir. Radha Vivan’a kamyonun bir kaç farklı noktaya götürmesini, daha sonra parfüm sıkmasını istemiştir.

Modiler iz bulamadan geri döndüğünde Radha ile Vivan buluşur. Pari’nin yanına gider. Pari Radha ile Vivan’nın birlikte hareket ettiğini görünce şok olur.

Masum 316. Bölüm Özeti

Radha ile Paridhi birbirlerine hareket eder. Pari sonunda tüm modiler kendisinden nefret ettiğini, deli olduğunu söyleyince Radha Pari’ye tokat atmak istese de Vivan buna müsade etmez.

Kokila, Gopi’yi odasına gelip dinlenmesini ister. Gopi, Pari’nin başının dertte olduğunu ve onu Vivan’dan kurtarmaları gerektiğini söyler. Bu sırada Vivan ile Radha Pari’ye tokat atma konusunda dolayı tartışmaya başlar. Pari de bundan yararlanıp kurtulmak için elindeki ipleri çözmek ister.

Masum 316 - Pardihi kamyonla kaçar

Radha ile Vivan kamyonun dışında tartışırken Pari ipleri çözüp kamyonu çalıştırmayı başarır. Vivan hızla kamyonun akasında koşar hareket halindeki kamyona çıkmayı başarır. Rahda da kısa yoldan kamyonun önüne geçer. Paridhi Radha’ya çarpmamak adına ani fren yapınca, kamyondaki Vivan yere düşer. Radha bebenin zarar gördüğünü söyleyip bağırmaya başlar.

Paridhi Radha’nın çığlıklarına dayanamaz. Kamyonu stop edip Radha’nın yanına geldiğinde Rahda’nın numara yaptığının anlar. Ancak Radha Pari’nin elini tutup Pari’yi tokatlamaya başlar. Bu sırada Vivan da kendisine gelir. Vivan Pari’ye ilaç verip bayıltır.

Vivan ve Radha, Pari’yi tenha bir eve götürür ve onu tekrar iple bağlar. Radha Vivan’ı ikaz edip bir daha kaçmasına izin vermemesini ister.

Trafik memuru Modi konağına ceza makbuzunu getirirler. Ahem ayın 10’unda trafik kurallarına uymadığı için ceza yazar. Ahem şoförleri arayıp fırça atsa da şoförler o tarihte yeni proje için Vivan’ın arabayı kullandığını söyler.

Gopi Jigar’a Vivan’ın trafik cezası yediğini söyler. Jigar ilk başta inanmasa da Ahem’in arabası ile Pari’nin kaçırıldığı gün trafik cezası yediğini öğrenir. Jigar hemen Vivan’ın Delhi’ye gittiği hava yolu firmasında çalışan arkadaşı arar. Jigar’ın arkadaşı Vivan’ı defalarca anons ettiklerini ama uçağa binmediğini söyler. Kokila da da bu konuşmaları duyar. Gopi’nin doğru söylediğini anlar. Jigar şimdi Paridhi’yi kurtaracağını söyler.

Masum 316 Özeti - Kokila Gerçeği öğrenir

Pari Vivan’ın dalgınlığından yararlanıp Jigar’ı arasa da Jigar’ın telefonuna ulaşamaz. Daha sonra arkadaşını arayıp sosyal medyada ki hesabından bulunduğu yer ile ilgili paylaşım yapacağı sırada Vivan telefonu alıp, Modileri yanıltacak bir resim paylaşır.

Jigar bunu görür. Radha ne olduğunu sorar. Jigar da Paridhi’nin bulunduğu yerin adresini söyler. Radha gülümserken, Jigar ve Diğerleri Pardihi’nin kendi istediği ile gittiğini dile getirir.

Masum 1 Şubat Salı Özeti

1 Şubat 2021 Salı günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 1 Şubat 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Radha Modilerin hemen bu yalana inandıklarını söyleyip şaşırırken Kokila Par’nin resmini inceleyip bu resmi yanıltmak için kullandığını tespit ederler.

Masum 316 bölüm özeti - Modi ailesi Pari'nin resmini görür

Jigar Vivan’ı arar. Pari’nin kendi isteği ile gittiğini, zaten onun hiç sevmediğini söyler. Bu sırada Pari’nin çantasını verir. Meera da Pari’nin yaptığı uçurtmayı getiri. Gopi sinirlenmiş gibi yapıp dışları atar. Vivan giderken uçurtmayı da alıp Pari’ye götürür. Pari’ye Modilerin kendisi hakkında ne düşündüğünü kaydettiği o videoyu izletir. Sonra uçurtmayı gösterir. Pari buna çok üzülür.

Gopi mandirin de dua ederken uçurmaya sadece karanlıkta gözüken fosforlu kalemle yazdığı mesajı göreceğini düşünür. Pari de uçurtmaya bakarken bunun bir anlamı olması gerektiğini söyler. Işığı kapattığında Gopi’nin uçurtmaya yazdığı mesajı görür.

1 Şubat Pazartesi Masum Özeti - 316. bölüm

Mesaj da Pari’nin bir şekilde Vivan ile birlikte lunaparka gelmesini istemiştir. Modiler de kılık değiştirip lunaparka giderler. Gopi Paridhi’yi bir ara görse de araya girenler nedeniyle şimdilik Paridhi ve Vivan’ı bulamazlar. Devamı Masum 317. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 316. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu