Dizi Özet

Masum 317. Bölüm Özeti 2 Şubat Radha Köşeye Sıkıştı

Masum 317. bölüm özeti 2 Şubat Çarşamba. Paridhi kurtuldu. Vivan Tutuklandı. Jigar ile Pari evlendi. İşte Masum 317. bölüm özeti sizlerle…

Masum 317. bölüm; Gopi ile Ahem’in lunapark da konuşması ile başlar. Gopi Paridhi’yi gördüğünü ama gözden kaybettiğini, onu bulmak için uçurtmaya odaklanmaları gerektiğini söyler. Ahem ise bu kadar çok ve renkleri birbirine benzeyen uçurtma arasında Paridhi’nin uçurtmasını bulmanın çok zor olduğunu söyleyince, Gopi’nin aklına güzel bir fikir gelir.

Lunapark da gösteri yapan kişilerin yerine bir seferlik sahne alıp, Vivan’ın daha önce görmediği ama Pari’nin ses tonunu tanıyabileceği kişiyi de sunucu yapıp, Pari’nin sunum yaptıkları sahneye gelmesini beklemeyi teklif eder. Herkes bu fikri benimser. Urmila sunucu olup herkesi başına toplar. Paridhi de Urmila’nın sesini tanıyıp, dans gösterini izlemeye başlar. Bu sırada birisi hırsız diye bağırınca herkes koşuşturmaya başlar. Paridhi bu fıslatan yararlanıp dans gösterisine verilen para kutusuna küpesini atar. Orada bulunan kaleme de not yazıp bırakır.

Masum 317. bölüm özeti Başlıyor!

Kokila parada yazan notu okur. Vivan ile birlikte aynı park içerisinde uçurtma uçurmaya gideceklerini söylemiştir. Şeytan Radha da gizlice Modileri takip edip planlarından haberdar olur.

Modilerden önce Vivan’ı bulup haber etmesi gerektiğin anlayıp hemen uçurtma şenliklerin oldğu yere gitse de insanların kalabalık olması nedeniyle Radha Vivan’ı bulamayınca, çevresindeki çocuktan uçurtmasını alıp, Vivan’ın havada uçurduğu uçurtmasının ipini kopartmayı başarır.

Masum 317. bölüm özeti - Pari ile jigar evlendi polis modi konağına gelir

Paridhi Vivan’ın uçurtmasının ipinin başka kişiler tarafında koparılması nedeniyle fırsat bu fırsat deyip Vivan’ın dalgınlığında yararlanıp kaçarken Radha sinsice Paridhi’nin arkasında yaklaşıp, Paridhi’yi bayıltır. Vivan bu anları uzaktan görür. Hızla Radha’nın yanına gitmek isterken Ahem ve Gopi’nin karşıdan geldiğini fark edip hızla oradan uzaklaşır.

Radha Paridhi’yi kaçıramayacağını anlayınca lunapark içindeki gezinti trenine Pari ile birlikte binerler. Bu sırada Paridhi yarı baygın bir haldedir. Vivan da Radha’yı telefonla arayıp Pari’yi nereye götürdüğünü sormak isterken, Vivan Gopi’nin tek başına Pari’yi aradığını görünce koşarak karşısına çıkar. Vivan tüm planlarını mahvettiği için Gopi’ye tokat atmak isterken Kokila arkadan yetişip Vivan’ın elini yakalar.

Masum 317 Ahem ile Gopi dans eder

Kokila gerçekleri gördüğü için Vivan’a okkalı bir tokat atar. Ahem ve Jigar da olay yerine gelir. Vivan’ı tokat manyağı yapar. Paridhi’nin babası da polislerle birlikte gelir. Vivan Pari’yi Modi ailesi kaçırdı diye yalan söylese de Gopi Pari’nin cep telefonunu arayınca, Vivan’ın cebinde çıkınca Vivan tutuklanır.

Masum 317. Bölüm Özeti

Vivan artık hapisten çıkmayacağını bildiği için lunaparktan çıkarken polisleri kandırıp lavaboya girmesi gerektiğini söyler. Polisleri kandırıp lavabodan kaçarken, Ahem ve Gopi de Pari’yi anons ettirir. Radha Pari’yi saklamak için lunapark içindeki çadırın içine saklar.

Vivan kaçar kaçmaz Radh’yı telefonla arayıp Pari’yi sorar. Radha ise artık Pari’nin önüne çıkmasını istemediği için öldüreceğini söyler. Urmila eline aldığı dürbünle etrafa bakınırken, çadırın içindeki Paridhi’yi görür. Kokila ile birlikte çadıra girecekleri sırada Radha’nın tuttuğu adamlar ikiliyi içeri almaz. Adamlardan biri içeride karısının uyuduğunu söyler. Kokila da Urmila’nın yanlış gördüğünü düşünür.

Masum 317 Özeti - Pari dönme dolabın içinde mahsur kalır

Jigar ve Ahem Vvian’ın kaçtığını öğrenir. Gopi Paridhi’yi bir an önce bulmaları gerektiğini söyler. Bu sırada Gopi uzakta Radha’yı fark eder. Ancak Kokila Radha’yı göremez. Gopi bu işin içinde Radha’nın olduğunu kanıtlamak için Radha’yı arar. Radha evde olduğunu söylese de Gopi arkada da ki anons seslerini duyar. Kokila da Hetal’i arayıp Radha’nın evde olup olmadığını kontrol etmesini ister. Hetal Radha’nın evde olmadığını söyler.

Radha Paridhi’yi dönme dolaba bindirir. Bindiği kabinin vidalarını gevşetir. Paridhi ise yarı baygın halde etrafında olanlardan haberi yoktur. Radha Pari’nin kesinlikle ölmesi için dönme dolabın çalışmasını engeller. Paridhi havada asılı kalır. Bu sırada kendisine gelir.

Masım 317 bölüm özeti - Pari modi konağına gelir

Pari’nin bindiği kabin daha faza dayanmaz ve yerinden çıkar. Pari havada asılı kalır. Modi ailesi Pari’yi kurtarmak için düşeceği yere çağır serer. Pari çok yüksekten aşağıya atlar. Pari çadırın üzerine düşer. bu sırada Vivan da gelir. Kokila Vivan’a tokat atar. Vivan Radha’nın adını verir. Paridhi de bunu onaylar. Modiler eve döner. Radha korkusundan eve dönemez.

Masum 2 Şubat Çarşamba Özeti

2 Şubat 2021 Çarşamba günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 2 Şubat 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Masum 317. bölüm özeti - Jigar ile Pari yeniden evlendi

Ertesi gün evde süsleme yapılır. Radha gizlice Modi konağını dışarıdan gözetler. Bu sırada elinde sadece gelinlerin giydiği kıyafeti görür. İçeri giren adam Radha kimin için getirdiğini sorar. Adam da Kokila Modi’nin istediğini söyler. Radha Tolu ve Molu’nun telsizini alıp içerideki konuşmaları dinler. Jigar ile Paridhi evlenince içeriye komşularla basar. Lakin Kokila Radha’nın gelmesi için tuzak kurmuştur. Polisler Radha’yı tutuklamak ister. Ancak Radha yalan söylemeye başlar.

2 Şubat Çarşamba Masum Özeti - Polis Radha'yı tutuklamaya gelir

Jigar’ın kendisine zorla tecavüz ettiğini, bugün de başka biri ile evlendiğini söyler. Paridhi yaşadıklarının bir numaralı sorumlusu olduğunu açıklasa da Polisler delil olmadan tutuklama yapamayacaklarını söyleyince Radha gene yırtar. Paridhi ertesi gün Vivan ile konuşup, Radha hakkında gerçekleri söylemesi konusunda onu ikna ederken, aynı zamanda çaktırmadan ses kaydı yapar. Devamı Masum 318. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 317. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu