Dizi Özet

Masum 318. Bölüm Özeti 3 Şubat Ahem ve Gopi ABD’ye Gidecek Mi?

Masum 318. bölüm özeti 3 Şubat Perşembe. Ahem ABD’den büyük bir iş teklifi alacak. Radha ev hapsi alacak. İşte Masum 318. bölüm özeti sizlerle…

Masum 318. bölüm; Paridhi’nin kıyafet seçmesi ile başlar. Jigar ilk defa Paridhi ile dışarı da yemeğe davet etmiştir. Ancak bunun evde çok az kişi bilmektedir.

Urmila da Pappu’nun köpeği ile hava atar. Bu sırada komşulardan biri evinde fare olduğunu söyler. Pappu’nun köpeği fareyi bulup dışarı atar. Urmila kiracısından 500 rupi ister. Kadın mecbur parayı vermek zorunda kalır.

Masum 318. bölüm özeti Başlıyor!

Radha mahalledeki kadınları örgütleyip Modilerin kendisine baskı yaptığını, Pari ise kısa giyinerek kocasını elinden almaya çalıştığını söyler. Gopi kısa giyinmen ayıp olmadığını söyler. Radha oyununa devam edip yanında getirdiği destekçileri kendisini korumaya başlayınca, Kokila Radha’ya artık bakmak istemediğini, onu korumaya gelen kadınların Radha’yı alıp götürmesini ister.

Masum 318. bölüm özeti - Ahem ve Gopi ABD'ye gidecek

Kokila’nın kararlılığının gören Radha şok olur. Radha hemen oyununu durdurup kadınları gönderir. Kokila “Yarın seni evimde görmek istemiyorum” der. Radha da yarına Kokila’nın bu kararından vaz geçirmek için plan yapar.

Pari Radha’nın söylediği ve hakarete varan sözlerinden sonra ağlar. Hem Ahem hem de Jigar Pari’ye ağlamaması gerektiğini söyler. Jigar Radha ile istemeden evlendiği konusunda özür dilerken, Pari de istemeden Radha’yı başlarına bela ettiği için özür diler.

Jigar ile Paridhi akşam yemeği için yeniden hazırlanır. Radha bunu öğrenince destekçilerine haber verir. Jigar arabayı çalıştırdığı sırada Radha ve destekçileri Pari’nin üstünü başını boyar. Jigar ve Kokila Pari’yi kadınların elinden kurtarır.

Masum 318. Bölüm Özeti

Kokila Paridhi’nin kendisini savunan bir kız olduğunu ama bu kadınların yüzünü boyamasına nasıl müsade ettiğini sorar. Pari de kıyafetlerini bahane edip kendisini savunamadığını söyler. Gopi de yarın Vivan’ın Radha hakkında vereceği ifade ile Radha’nın cezaevine gireceğini, bir gün daha sabretmelerini ister.

Masum 318 Jigar Paridhi'ye sarılır

Ertesi gün herkes karakola gider. Vivan ifade vermeye gelir. Polis memuru Radha’nın bu işle alakasının olup olmadığını sorar. Vivan ise hiç bir bağlantısının olmadığını söyleyince, Modiler şok olur. Karakol çıkışında Radha Vivan’ı tehdit ettiğini ve konuşmasına izin vermediğini söyler.

Gopi Radha’yı tutuklatmak için lunaparktaki dönme dolabın görevlisi ile konuşur. Görevli Radha’nın Pari’yi bindirdiğini ve dönme dolabın kabinini vidasını söktüğünü doğrular. Radha bunu öğrenince kendi karnında ki bebeği bıçaklamakla tehdit eder. Modiler bebeğe zarar gelmesini istemez. Kokila bebek doğana kadar evde kalmasına izin verirken, Gopi de yargıç ve polisin imzası ile bebeğin velayetini Pari’nin üzerinden alır.

Kokila ev hapsinde olan Radha’nın en ufak hatasında hapse gereceğini, bu nedenle odasında ki güvenlik kamerasını tamir ettirdiğini söyler. Gopi ve beraberindekiler Radha’nın kendisine ve çocuğuna zarar vermemesi için odayı adeta hapishaneye çevirirler.

Kokila Jigar’ın artık Pari ile aynı odada kalabileceğini söyler. Radha bunu mahvetmek için elinden geleni yapar. Sık sık Raşi’nin lafını verir. Ertesi gün Kokila Jigar’ın Pari ile aynı odada kalmadığını öğrenir.

Gopi Radha’nın odasında ki tüm elektrik pirsizlerini iptal etmesini ister. Radha telefonunu nasıl şarja takacağını sorunca, Gopi “O telefonla anca bize bir plan kurmak için kullanıyorsun. Telefon kullanmana izin vermiyorum” der.

Elektrikçi kabloları iptal ederken yanlışlıkla kablolar şase yapıp yangın çıkartsa da Ahem Gopi’nin yaralanmasına izin vermez. Radha da “Bir kaç dakika daha geç gelseydiniz Gopi’yi öldürmüş olacaktım” der.

Masum 318 Özeti - Radha ev hapsinde

Ahem Gopi’nin hayatını kurtardıktan sonra hayatında hep Radha ve Pari olduğunu, artık ailesine daha faza önem vermesini ister. Kokila Gopi ile Ahem arasında ki sorunu görünce üzülür.

Radha’nın evden kaçma ihtimalini de düşünen Kokila bunun için Urmial’nın meşhur köpeğinden yardım istemiştir. Radha etrafında kimseyi bulamayınca, Modi konağında ki esarete son vermek için konaktan kaçmayı denese de köpek buna müsade etmez. Kokila ise olanları izleyip Radha’yı ikaz eder.

Masum 3 Şubat Perşembe Özeti

3 Şubat 2021 Perşembe günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 3 Şubat 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila Radha belasını şimdilik kontrol altına aldıklarını ama Gopi ile Ahem’in arasında ki dolaşan kara bulutları sonlandırmak istediğini Hetal ile paylaşır. Urmila  da güzellik merkezindeki indirimi duyunca Daval’ın kredi kartını çalıp güzellik merkezine gider.

Masum 318. bölüm özeti - Kokila Radha'yı kameradan izler

Akşam Ahem eve geç gelir. Kokila Ahem’in sinirli olduğunu görünce Gopi’yi yanına gönderir. Gopi sabah düşüncesizlik ettiğini söyleyip Ahem’den özür diler. Ahem de ona sinir olmadığını, büyük bir proje teklifi geldiğini ama bu proje için ailecek ABD de yaşamaları gerektiğini söyler. Ahem Radha belası başlarında olduğu için büyük iş teklifini reddetmeyi düşündüğünü Gopi ile paylaşır.

Jigar her ne kadar Pari’yi eşi olarak kabul etse de Radha’nın sık sık Raşhi’yi hatırlatması nedeniyle Jigar devamlı kendisini suçlu hisseder. Sonunda Pari’ye eşi olarak ona karşı sorumluluğunu yerine getiremediğini söyler.

Kokila evdeki Jigar-Pari ile Gopi-Ahem çiftleri birbirlerine karşı küs yada dargın olduğunu görünce dua eder. Bu sırada çocuklar dışarıda çamurdan ev yaptıklarını görünce aklına bir plan gelir. Kokila iki çifti de toplayıp, çamurdan bir şey yapmasını ister.

3 Şubat Perşembe Masum Özeti - 318. bölüm

Jigar çamurdan bir kelebek yapmıştır. Pari’yi kelebek olarak gördüğünü söyler. Pari iki adet put yapmıştır. biri kendisi diğer Jigar’dır. Ahem’e sorar. Ahem de çiçek yaptığını, Gopi’nin hayatına girdikten soran hayatı çiçek bahçesine döndüğünü söyler. Gopi ise put gösterir. Ahem girmeden önce hayatında sadece inancı olduğunu ama şimdi hem inancı hem de Ahem olduğunu söyler.

Kokila çiftleri yeniden bir araya getirmiştir. Bu oyunun sonunda Ahem Gopi ile birlikte ABD’den gelen iş teklifini kabul edeceğin, Gopi ve çocukalrı da oraya götürmeye karar verir. Kokila ve ev halkı bu haber sevinir. Devamı Masum 319. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 318. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu