Dizi Özet

Masum 319. Bölüm Özeti 4 Şubat Radha Doğum Yaptı

Masum 319. bölüm özeti 4 Şubat Perşembe. Gopi ve Ahem ABD’ye gidemedi. Radha doğum yaptı. İşte Masum 319. bölüm özeti sizlerle…

Masum 319. bölüm; Jigar ile Paridhi’nin konuşması ile başlar. Jigar, Pari’ye onu çok sevdiğini ve hak ettiğini veremediğini söyler. Jigar ile Pari odalarına gider. Kapıyı açtıklarında Kokila’nın yaptırdığı çamur heykelin paramparça olduğunu görür. Kokila Radha’nın kolundan tuttuğu gibi Jigar’ın odasına getirir. Bunu yapanın Radha olduğunu kamera da izlediğini söyler.

Kokila Radha’nın kolunda tutup odasına götürürken, yeni evli çiftler de ilk defa yalnız kalırlar. Jigar Paridhi’yi çok sevdiğini söyleyip ona sarılır. Urmila da Kinjal’in kendisini bakım evine bıraktığı o anları görüp uykusunda uyanır. Sinirle Kinjal’in odasına gider. Kinjal mışıl mışıl uyuduğunu görünce sinir olur “Hıh şuna bak. Beni uykusuz bıraktı. Kendi mışıl mışıl uyuyor” der.

Masum 319. bölüm özeti Başlıyor!

Radha evde Pari’in hâkimiyetinden sinir olur. Ev halkı Radhj’yı her defasında azarlar. Gopi de devamlı olarak Paridhi’nin tarafını tutunca, Radha yeni bir plan yapıp Gopi ile Paridhi arasını açmayı planlar. Bunun içinde Gopi’nin Amerika’ya gitmesine engel olmakla işe başlamayı düşünür.

Masum 319. bölüm özeti - Radha doğum yaptı

Ahem annesine çok düşkün biri. Amerika da annesinin de yanında olmasını istediği için durumu Gopi ile paylaşır. Gopi de Kokila ile Parag’ın da gelmesini olumlu karşılar. Hetal daha önce Ahem ile birlikte Amerika’ya Kokila’yı göndermek istese de Kokila Radha belası varken gidemeyeceğini söylemişti. Şimdi Gopi aynı konuyu yeniden açar. Kokila evini bırakamayacağını ama çocukları özlediğinde görmeye geleceğine dair söz verir.

Radha ilk başta evdeki herkesin Paridhi’ye güveni zedelemek için öksürüyor numarası yapıp Pari’den su ister. Pari suyu getirdiğinde ağzını yakacak kadar sıcak olduğunu bahane edip Pari’ye kızar.

Masum 319. Bölüm Özeti

Radha ısrarla Parid’nin üzerine su döktüğünü iddia etse de Kokila evin her tarafında güvenlik kamerası olduğunu, bu olayı da güvenlik kamerasında izlediğini, Rahda’nın gene yalan söylediğini açıklar. Kısaca Radha gene yakalandı.

Masum 319 Radha havuza düşer

Daval dünden beri kredi kartını evde bulamaz. Çalınmış olabileceği aklına gelir. Tam da bu sırada Urmila’nın alış veriş yaptığı güzellik merkezi sahibi kredi kartını Urmila’nın unuttuğunu söyleyip teslim edince, Kinjal şöyle der.

“Sen ne yaptığını bilmez duruma gelmişsin. Seni bakım evine göndermek en doğrusu olacak” (Masum 320. bölüm özeti) Kinjal

Derken, Daval ise sinirle oradan ayrılır. Urmila’nın rüyasında gördüğü bakım evi olayı çıkmıştır. (Urmi’nin kalp gözü açık mı ne ;) )

Radha ilk planı başarısız olunca, hemen arkasında ikinci planına başlar. Meethi daha önce kaygan olduğunu söylediği yere gider. Pari de neden geldiğini sorunca Radha yardım etmek istediğini söyler. Pari Radha düşmesin diye elini uzattığı sırada Radha bilerek kendisini su tankının içine atar.

Jigar ve diğer aile üyeleri Radha’yı sudan çıkartır. Rahda Pari’nin kendisini, bilerek su tankına attığını söyler. Gopi de Paridhi’ye “Utanmıyor musun sen. Hamile kadını suya atmaya!” der. Radha hemen sevinse de aslında Gopi rol yapmaktadır.

Masum 319 Özeti - Pari anne olarak ilan edilir

Gopi Rahda’ya dönüp, bunu dememi bekliyorsan çok yanılırsın. Zira ben Pari’ye güveniyorum der. Radha ise güvenlik kamerasına bakmalarını ister.

Urmila bakım evine gitmemek için Kinjal’i yanmış yemekler yedirdiğini söyleyip Daval’ı kandırır. Zavallı Daval şeytan Urmila’nın oyununa gelip Kinjal’e kızacağını söyler.

Paridhi Radha’nın kendisine karşı yaptığı oyunlara artık dur demek için usulca “Gopi gittikten sonra seni benim elimden kimse alamaz.” deyip onu korkutur.

Komşu Savitha yine alaycı bir şekilde konağa gelir. Radha’nın gayri meşru çocuğu için tören yapılmadığını söyler. Kokila da hemen yapacaklarını bildirir. Pari törene katılmak istemez. Ancak Gopi’nin ısrarı ile katılır. Hamile olan geline aile üyeleri altın veya kıyafet hediye ederler. Tören sonunda anne olacak kişinin kutsanmasına gelir.

Kokila Radha’nın akıl hastası olduğunu, bu nedenle anne olmayacağını doğacak çocuğun velayeti Pari’nin üzerine olacağı için Paridhi’nin kutsanmasını isteyince Radha şok olur. Kokila, Radha’nın sadece çocuk doğurduğunu ancak gerçek anne olmadığını defalarca kanıtladığını söyler.

Masum 4 Şubat Perşembe Özeti

4 Şubat 2021 Perşembe günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 4 Şubat 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Radha Paridhi’den bunun intikamını almak için merdivenlerde karşısına çıkar. “Benim bebeğim sana fayda sağlayacaksa onun dünyaya gelmesine izin vermem” der. Bu sırada Pari’nin elini tutup kendisini itekler. Radha merdivenlerden düşer.

Masum 319. Bölüm Özeti - Pari ile Radha konuşur

Gopi ve Kokila hemen yardıma gelir. Radha Pari’nin merdivenlerden kendisini teklediğini söyler. Pari de Radha’nın gene oyun yaptığını söylese de hem Kokila hem de Gopi Radha’ya inanır. Zira uzaktan Pari’nin onu iteklediğini düşünecek bir açıdan ikiliyi izlediği için Gopi güvenlik kamerasına bakmaya bile gerek olmadığını söyleyince, Pari’nin gözlerinden yaşlar süzülür. Herkes Pari’ye kızar.

Radha fırsat bu fırsat deyip, bebeği doğana kadar Amerika’ya gitmemesini, Pari’nin bebeğini öldürme ihtimalinin olduğunu söyleyince, Gopi de bebeğin doğumu yakın oldğu için bebek doğana kadar ABD’ye gitmeyi erteler.

Urmila Daval’ın gözünde Kinjal’i bitirmek için yeni bir plan yapar. Kinjal arkadaşları ile kedi partisini düzenlediğini görünce Urmila partideki tüm yemekleri kendi hazırlamak istediğini söyler. Kinjal buna çok sevinir. Kinjal arkadaşları ilke eğlenirken, Urmila Daval’ı arayıp Kinjal’in kendisini zorla yemek yaptırdığını söyler. Daval eve geldiğinde Urmila oyununa devam edince, Daval Kinjal’e bağırır.

Radha Pari’yi evden kovdurmak için arka bahçenin güvenlik kamerasını bozar. Pari’yi oraya çağırıp kendisini yakmaya çalışır. Pari de etraftaki su zannettiği gaz yağını Radha’nın üzerine dökünce Radha iyice yanmaya başlar. Pari Radha’yı ölümden kurtarır. Bu sırada Radha doğum sancısı başlar. Hastanede kız bebek dünyaya getirir.

4 Şubat Perşembe Masum 319. bölüm özeti Radha alevler arasında

Gopi bebeği kucağına alıp Pari’ye verir. Radha’nın devamlı olarak oyun yapacağını bildiği için Pari’ye suçlayıp bebeğin bu zaman kadar yaşamasını sağladıklarını söyler. Kısaca Radha oyuna gelmiştir. Radha, Pari’nin üzerine benzin döküp ateşe vererek onu öldürmeye çalıştığını tekrar söylese de Kokila “Yemin ederim ki artık evime giremeyeceksin” der.

Radha hastanede yine oyuna başlar. Bebeğin ismini verilene kadar kendisinde kalmasını sağlar. Devamı Masum 320. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 319. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Bebek paridhi üzerine geçecekten paridhi doğar doğmaz kucağına almışken neden sonradan istemiyor evde yaşamasını bile çözemedim ;/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu