Dizi Özet

23 Nisan Perşembe Masum 32. Bölüm Özeti Eleş Kincal’i Kabul Etti

Masum 32. Bölüm Özeti konusunda sizleri bilgilendirmek, aynı zamanda Masum 23 Nisan Perşembe Fragmanı hakkında sizleri bu haberimizde bilgilendirmek üzere bu konuyu kaleme alıyoruz.

Masum 23 Nisan Özeti vermeye başlamadan evvel geçtiğimiz bölüm sonunu nasıl bittiğine değinelim. Zira zaman zaman bölümlerde kayma olduğu için doğru özeti okuduğunuzdan enin olun istiyoruz.

=> Masum 35 Bölüm Özeti için tıklayınız.

Cigar, Raşi ve Gopi ile dans öğrenirken Koki gelip hepsine kızmış, sonrasında Gopi cezalı oluğu için odasına gidip ağlamıştı. Bir kaç saat sonra eve Urmila habersizce gelmiş, Raşi bile annesinin gelmesine şaşırmıştı. Raşi annesine, arakladığı paraları göstermiş, annesi, de çok mutlu olmuştu.

=> Masum 34 Bölüm Özeti için tıklayınız.

Unutmadan söylemek istiyorum bu bölüm kanal 7 ekranlarında 23 Nisan Perşembe günü saat 16:10 da gelecek. O zaman gelene kadar yazının sonunda masum son bölüm fragmanı ekleyeceğiz.

Masum 32 Bölüm Özeti

Raşi ve Urmila ev halkının yanına gelmesi ile 32 bölüm başlar. Koki tabi Urmila’nın gelmesine bozulur. En son geldiğinde neredeyse zorla kovmuştu. Şimdi Raşi’nin haber olmadan çat kapı gelmesine sinir olur. Koki ile Urmila arasında sıkıntı çıkmasın diye Hental, Raşi’ye annesini odasında götürmesini ister.

=> Masum 33 Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Masum 32 bölüm özeti - 23 nisan perşembe

Raşi gene evde olan biten hakkında annesi,ne brifing verir. Bu sırada Kincal’i isteyen aile de oğlu Eleş ile birlikte kona girerler. Eleş ile Kincal’in görüşmesini ve birbirleri anlaşır ise evliliğe kara verileceğini için Kincal ile Eleş bir odada konuşurlar.

Kincal oğlanı kendisinden soğutmak için geleneklere bağlı gözüken Eleş’e mini etek giymeyi sevdiğini, deli deli birisi olduğunu, gelenekleri saçma bulduğunu ve batılı tarzda yaşamayı çok sevdiğini söyleyince Eleş sessizce durup, şu sözleri sarf eder.

“Evet bende deli dolu bir eş arıyorum. Zamanla bazı sorunları çözeriz!” Eleş (Kincal’i İstemeye Gelen)

Kincal bunu duyunca şok olur. İkilinin konuşmasını iste Raşi’nin içeri girmesi keser. Raşi artık aşağıya inip kararlarını vermesi gerektiğini söyler. Eleş de aşağıya inip Kincal’in kendisine uygun bir eş olduğunu söyleyince herkesi mutluluktan havaya uçar. Tabi bu duruma bir tek sevinmeyen vardır. O da Kincal’dir.

23 Nisan Perşembe Masum 32 bölüm

Raşi ve Cigar şenlik de oynayacakları oyunu sergilerken, Hental çok mutludur. Kincal’i istemeyen gelen aile neden büyük gelin bu oyunu oynamıyor deyince Urmila lafa girip, onun bu oyunu bilmediğini alaycı ve küçümseyici sözlerle açıklar.

Kokila sinir olur ve Gopi’yi çağırıp oyunu öğrenmesini ister. Ahem ile karşılıklı olarka Navrati şenliklerinde hünerlerini göstermesini ister. Gopi, yüzünü saklarken Ahem ile oynarken çok zorlanır.

Kincal’i istemeye gelen aile yapılan pilav ve nohudun içinde taş çıkar. Kincal’i istemeye gelen aile gittikten sonra, Koki bu taşın hesabını Raşi’den sorar. Raşi de kem küm eder. Lakin Urmila araya girip, kızını korumaya kalksa da Koki çok sinir olur.

Masum 32 Özeti - 23 Nisan 2020

Urmila ortalık karışmadan Raşi’nin malzemeleri almada kullanması için verilen paradan artırdığı parayı annesine verip, gitmesini ister. Çok geçmeden Hental evdeki yeni alınan malzemeleri kontrol ederler. Raşi aldığı pirinç, mısır ve nohudun kalitesiz olduğu açıkça ortadadır. Hental bu kalitedeki malzeme de elbette taş çıkar. Diyerek Raşi’yi eleştirir.

Hental nereden aldın bunu. Ne kadar para verdin diye sorgulayınca, Raşi’nin paçası tutuşur. Hemen gizlice annesini arayıp, verdiği parayı geri getirmesini ister.

Urmila parayı geri vermeyeceğini, aldığı faturaları yok etmesini ister. Raşi faturaları yok etmeye gittiğinde, Cigar şenlikte Raşi’nin giyeceği sariyi getirir. Raşi amacına ulaşamadan odasında çıkar.

Bu arada Kincal de Umang’ı arayıp artık kendisini kaçırmasını, aksi takdirde istemediği bir evlilik yapmak zorunda kalacağını söyler. Gopi, kutlama sırasında giyeceği kıyafeti getiri. Lakin Kincal giymek istemez. Koki gelip yarım saat içinde hazır ol! diye sert çıkar.

Tören yerine Raşi, Gopi’nin gelmesini istemektedir. Zira Urmila’nın planı Gopi’nin oraya gitmesi ile mümkün olacağı için Raşi bir nevi ısrarcı olur.

23 Nisan Masum 32 Bölüm Fragmanı (TR)

Bölüm fragmanı yayında:

Masum 32 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Masum 32 bölüm daha önce Hindistan’da yayınlandığı için 32. bölüme ait olan Hintçe fragman hemen alt kısıma eklenmiştir.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu