Dizi Özet

Masum 320. Bölüm Özeti 5 Şubat Radha Bebeği İle Evden Kaçtı

Masum 320. bölüm özeti 5 Şubat Cuma. Radha’nın bebeğinin adı Raşi oldu. Radha bebeğini de alıp kaçtı. İşte Masum 320. bölüm özeti sizlerle…

Masum 320. bölüm; Büyük annenin tapınak da Jigar ile Pari’ye aarti töreni yapması ile başlar. Kokila Radha artık evime giremez diye yemin ettiği için bu tören dışarıda yapılmıştır. Büyük anne Pari ile Jigar’ı kutsarken Radha buna sinir olur.

Urmila da Daval ile Kinjal’in arasını bozmak için elinden geleni yapar. Kinjal yeni doğan bebeği görmek için Modi konağına gideceğini söyler. Bu sırada Daval gelir. Urmila numara yapar. Bacağının çok ağrıdığını, Kinjal’den bacağına krem sürmesini ister. Daval Kinjal’den ertesi gün Modi konağına gitmesini isteyince Kinjal sinirlenir.

Masum 320. bölüm özeti Başlıyor!

Tolu ve Molu Vidya ile Meera’nın gelmesi ile neşelerine neşe katmıştır. Ancak şimdi Ahem’in Amerika da ki işleri nedeniyle Vidya ve Meera’nın oraya gidecek olmasına çok üzülürler.

Urmila Kinjal’den çay getirmesini ister. Kinjal de işleri bitince vereceğini söyler. Bu sırada sinsi Urmila gazetedeki hırsızlık çetesi ile ilgili haberi görünce Kinjal’in altınlarını çaldırmayı planlar. Kinjal yokken Daval’ı arayıp Kinjal ile her gün kavga ettiğini, artık bu kavgadan yorulduğunu söyleyip Daval’ı etkilemeye devam eder.

Masum 320. bölüm özeti - Radha bebeğini evden kaçırır

Radha kendisini Modi konağına atmak için Jigar’dan bebek doğursa da Pari bebeğe sahip olduğu için kendi bebeğini öldürmek için harekete geçer. Yeni doğan bebeğe yapılan yağ masajını fark eden Radha hemen yağı kaynar hale getirir.

Gopi son anda tecrübeli kişiler bebeklere yağ sürmesi gerektiğini söyleyip, Rahda’nın elinden yağı alır almaz yere düşürür. Herkes çıkan gürültüye gelir. Gopi sıcak yağ yüzünde elini yakar. Radha Meethi’nin çok sıcak yağ getirdiğini söyleyip onu suçlar.

Masum 320. Bölüm Özeti

Ahem Gopi’nin eline krem sürer. Ahem Radha’yı geri eve almalarının yanlış olduğunu, anne olduktan sonra bile değişmediğini söyler. Gopi de 2 gün içinde ABD’ye gideceklerini, bu konuda kafa yormamasını ister.

Radha evin her tarafında kamera olması, yapacağı her hamlenin önüne geçeceği için bebeğini de alıp Modi konağından kaçmayı planlar. Zira evde Pari ile bebek zaman geçirdikten sonra kendisini kovacaklarını çok iyi biliyor.

Urmila Daval ile Kinjall’i ayırmaya kararlı. Daval’ın yolunuz gözler. Daval eve doğru geldiğini görünce kafasına şal atıp biber gazı sıkar. Kinjal de hırsız zannedip elindeki süpürge ile Urmila’yı döver. Daval içeri girdiğinde gördüğü manzara Kinjal süpürge ile Daval’ı dövdüğü andır.

Daval çok sinirlenir. Urmila ise Kinjal’in her gün kendisini dövdüğünü söyler. Kinjal yalan dese de Daval Kinjal’e tokat atar.

Modi konağına bebek masajı yapan Mythili gelir. Kokila Pari’ye bebek masajı konusunda ders vermesini ister. Kadın da nasıl yapılacağını bebeğin üzerinde gösterir. Radha kadına bir kağıt verir. Kadın kağıdı okuduğunda şok olur.

“Modiler benim bebemi kaçırdı. Etraf da güvenlik kamerası olduğu için kaçamıyorum. Ne olur baba yardım et” (Masum 320. bölüm özeti) Radha Modi

Yazlı notu okuyan bayan Radha’ya yardım etmeye karar verir. Radha balkonda çocuğu kadına verir. Altınlarını da bir poşete koyar. Arka bahçede köpek havlamaya başlayınca Kokila bir şeylerin ters gittiğin anlar.

Tüm aile arka bahçeye gider. Radha balkonda aşağına inmeye çalıştığını gören Kokila ne yaptığını sorar. Radha hemen %100 döner. Bebek masajcısı kadının bebeğini kaçırmaya çalıştığını iddia eder. Kadın başına bela gelmemesi adına oradan kaçar. Ahem polisi bilgilendirir. Kokila Radha’nın söylediği yalana inanmaz. Masaj yapan kadını bulup konuşturunca ikna olacağını söyler.

Polis her yerde masaj yapan kadını aramaya başlar. Kokila ise yıllardır çalıştığı masaj firmasını arar. Adam da çalışan kişiyi yakında tanıdığını, böyle bir şey yapamayacağını söyleyince, Kokila bunu planlayan Radha olup olmadığını sorar. Tabi ki Radha inkar eder.

Kinjal eşi Daval ile tartıştığı için Modi konağına gelir. Herkes gece vakti Kinjal’in gelmesine şaşırır. Kinjal Gopi ile Ahem’i uzun bir süre göremeyeceği için geldiğini yalanını söyler. Kokila Kinjal’in bir şeyler çevirdiğini düşünür.

Masum 5 Şubat Cuma Özeti

5 Şubat 2021 Cuma günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 5 Şubat 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Modi ailesi sabah erkenden kalkar. Kahvaltı sonrasında bebeğin isim günü olduğu için evin her tarafını süslerler. Gopi ve Ahem’i uzun bir süre göremeyecekleri için duygusal anlar yaşanır.

İsim törenine gelenler evi oldukça kalabalık eder. Rahda bu fırsattan yararlanıp bebeği kucağına alıp törene gelen bayanların birinin kafasına sopa ile vurup onu bayıltır. Çaktırmadan arka bahçeden kaçar.

Masum 5 Şubat Cuma Özeti - Radha bebeği kaçırır

Törene polis gelir. Yanında ise masaj yapan ve her yerde aranan kadın vardır. Kadın Modilerin bebeği kaçırdığı konusunda şikayet eletmiştir. Kokila gerçeği polislere açıklarken, Rahda’nın planı olduğunu söyler. Bu sırada etraf da Radha’yı göremeyince, herkes hem Radha’yı hem de bebeği aramaya başlar.  Maalesef Radha bebeği de alıp kaçtığını güvenlik kamerasında fark ederler. Polis her yerde bu defa Radha’yı aramaya başlar.

Radha gidecek bir yer olmadığı için tapına gider. Kokila ve Gopi de Tapınağa aramaya giderler. Radha tapınak da zengin bir bayanla tanışır. Yalandan bir hikaye anlatıp kadını etkiler. Kadında ona para verip kalabileceğini bir adres söyler. Şoföründen Radha’yı Ahmedabad’a giden otobüse bırakmasını ister.

Zengin kadın Gopi ve Kokila’nın dua ettiğini duyar. Radha olduğunu anlayıp onlara bilgi verir. Sonrasında şoförünü arayıp Radha’yı otobüs durağına bırakmamasını ister. Rahda arabada bunu duyunca şok olur.

Radha hemen arabadan inip kaçar. Şoför Radha’yı durdurmak istese de Radha adam taş atıp takip etmesine engel olur. Radha otobüse biner. Ahem ve Gopi de otobüs çevresini arar. Radha yola çıkar. Ancak Modiler onu hala bulamaz. Pari Radha’nın düşürdüğü bilekliği fark edip, gittiği otobüsü belirler. Ahem polise haber verir. Yolda polis Radha’yı yakalar. Ahem’i telefonla arayıp Radha’yı yakaladıklarını söyler. Devamı Masum 321. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 320. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu