Dizi Özet

Masum 321. Bölüm Özeti 6 Şubat Radha Raşi Bebeği Kaybetti

Masum 321. bölüm özeti 6 Şubat Cumartesi. Radha Modileri Raşi bebeği öldürmekle tehdit edecek. Radha’nın Raşi bebeği kaybedecek. İşte Masum 321. bölüm özeti sizlerle…

Masum 321. bölüm; Modi ailesi arabada Radha’nın tutulduğu polis karakoluna giderken başlar. Pari Raşi’nin başına bir şey gelmemesi için dua ederken, Ahem’den biraz hızlı gitmesini ister. Ancak yolda hem trafik var hem de mesafenin uzak olması işleri zorlaştırır.

Masum 321. bölüm özeti Başlıyor!

Karakolda Radha bebeği ile nezarete girmemek için elinden geleni yapmış, polislerin yanında kalmayı başarmıştır. Bayan polis memuru mesaisi bittiği için ayrılınca, karakolda sadece erkek memurlar kalır.

Radha karakoldan kaçmayı düşünür. Lakin bunu nasıl yapacağını bir türlü bulamaz. Tam da bu sırada bebek Raşi ağlamaya başlar. Karakol amiri bu sesten rahatsız olunca, Radhja bunu çok iyi kullanır.

Masum 321 Radha Karakolda

Karakolda taşkınlık çıkarıp bebeğini uyutmak hem de beslemek istediğini söyler. Memurlar beslemesinde sakınca olmadığını söylese de Radha herkesin içerisinde yapamayacağını, sakin ve sessiz bir ortam olmasını ister.

Karakol amiri Radha’nın dediklerini kabul edip bir odaya götürür. Radha odanın penceresinden kaçabileceğini anlayınca hemen harekete geçer. Bu sırada Ahem’in sürdüğü araba arızalanır. Jigar hemen arabayı tamir ederler. Rahda ise karakoldan kaçmayı başarır. Modiler karakolda Radha’nın olmadığını fark edince, sokak sokak kalabalığın arasında Radha’yı aramaya başlar

Masum 321. Bölüm Özeti

Kokila kalabalığın arasında Raşi bebeğin ağlama sesini duyar Hemen Ahem’e söylese de Ahem çevrede çok fazla bebek olduğunu, kalabalık arasında onu bulmalarının zor olduğunu söyler. Rahda da Modilerin yanına kadar geldiğini görüp saklanır. Ne yazık ki kimse Radha’yı bulamaz.

Masum 321. bölüm özeti - Radha bebeği kaybeder

Kinjal hala Modi konağında. Hetal Kinjal’i evine göndermek istese de Kinjal bebeği bahane edip gelene kadar ayrılmayacağını söyler. Pappu annesi özleyip telefon eder. Kinjal oğlu ile konuştuğu sırada çok duygusallaşır. Hetal ne olduğunu sırsa da Kinjal cevap vermez.

Kokila, Gopi ve Paridhi aramaktan yorgun düşerler. En sonunda ormanlık alana kadar giderler. Gopi ormanlık alanın içinde bir ses duyar. Sesi takip ettiğinde yılana eziyet eden iki adamı görüp onlara engel olur.

Gopi yılanları serbest bırakınca, kendi dinlerinde saygı duyulan din adamı Gopi’nin yılana yardım etmesine övgü dolu sözler söyler. Gop’nin işinin rast gitmesi için onlara dua eder. Ancak söylediği bir söz Kokila’yı endişelendirir.

Yolda gördükleri rahip “Kötülüklere son vermek için iyi insanlar bedel ödemelidir” sözünü düşünen Kokila’nın epey canı sıkılır. Ahem Kokila’nın aramalara katılamayacak kadar halsiz düştüğünü fark edince, orada bulunan otele giderler.

Daval, Pappu’yu Kinjal’in yanına getirir. Bebeğin bulunup bulunmadığını sorar. Kinjal de bulunmadığını söyler. Pappu arkadaşları ile oynamak için uzaklaştığında, Daval ile Kinjal tartışmaya başlar. Hetal bu anları görünce şok olur.

Deli Radha Gopi’yi arayıp bazı isteklerde bulunur. Gazetede hakkında hiç bir suçlama yöneltmeyeceğine dair haber yazılmasının yazılmasını, yüklü miktarda para ve bebeğin üzerin de sadece kendisinin hak sahibi olması gibi isteklerde bulunur. Kokila hepsini kabul etmesini ister. Radha dediklerini yapmadıkları takdirde bebeği öldürmekle tehdit eder.

Paridhi Radha’ın cebinde parasının olmadığını, parasız insanlar da belli bir yerde yemek yiyebileceğini söyler. Jigar ile Paridhi yoksulların yemek yediği yere Radha’yı arar. Paridhi Radha’nın ayak bileğindeki takısı sayesinde onu tanır.

Masum 6 Şubat Cumartesi Özeti

6 Şubat 2021 Cumartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 6 Şubat 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Paridhi Radha’yı tanır. Hemen arkasında gidip onu yakalar. Radha orada bulunan sıcak yemek tenceresini Paridhi’nin üzerine döker. Pari yaralanır. Jigar Pari’yi kurtarırken, Radha kaçar. Deli Radha sakin bir yere geldiğinde, Gopi’yi arayıp sözünde durmadığını söyleyip bebek Rashi’yi öldürmekle tehdit eder. Bir an evvel gazetedeki yazının yazılmasını ister.

Masum 321 Özeti - Radha Modileri Tehdit eder

Hetal her ailede tartışma olduğunu söyleyip Kinjal’den yuvasına dönmesini ister. Kinjal ise Daval’ın kendisine tokat attığını, o eve dönmek istemediğini söyleyince Hetal şok olur.

Radha telefonla konuşurken dilenci kadın Radha’nın bebeğini çalar. Radha telefonu kapatınca bebeğin çalındığını anlar. Her yeri arasa da bulamaz. Aç kaldığı için dilenci ve kör olan adamın elindeki tepsiden para açalarken adam yakalanır. Diğer dilenciler Radha’yı döverken Radha kendi bebeğini görür. Radha Gopi’yi arayıp 25 lakh miktarında para ister.

Devamı Masum 322. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 321. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu