Dizi Özet

Masum 322. Bölüm Özeti 7 Şubat Radha Gopi’yi Kaçırdı

Masum 322. bölüm özeti 7 Şubat Pazar. Radha dilencinin elinden Raşi bebeği alacak. Gopi’yi kaçıracak. İşte Masum 322. bölüm özeti sizlerle…

Masum 322. bölüm; Gopi ile Kokial’nın dışarıda pazar yerinde konuşması ile başlar. Gopi Radha ile konuştuğunu, Radha’nın 1 saat içinde 25 Lakh parayı istediğini, aksi takdirde bebeği öldürmekle tehdit ettiğini söyler. Kokila Ahem’i bilgilendirip, parayı hazırlaması için Gopi’nin Ahem’e telefon etmesini ister. Bu sırada çevresindeki kadınlar aileyi bir arada tutan ritüel yaptığını görür.

Gopi Ahem ile telefonda konuştuktan sonra Gopi’yi kadınların yanına götürüp, aileyi bir arada tutmak için yapılması gerek ritüeli anlatır. İkisi birlikte ritüeli yaparlar. Gopi bir bebeğin ağladığını görür. dilencinin kucağında olduğu için üzerinde pek durmaz. Ancak gördüğü kişi bebek Raşi’dir.

Masum 322. bölüm özeti Başlıyor!

Ahem ve Jigar Radha’nın istediği 25 Lakh parayı çanta içerisinde getirirler. Kokila parayı Ahem’den alıp Gopi’ye verir. Gopi’nin arkasından onları izleyeceklerini, Radha’nın elinden bebeği almaları gerektiğini söyler.

Masum 322. bölüm özeti - Radha Gopi'yi tuzağa çeker

Gopi buluşma yerine gelse de etraf da Radha yoktur. Radha nehrin diğer kıyısında Gopi’yi arar. Parayı kayık ile göndermesini ister. Kendisi de bebeği kayık ile göndereceğini söyler. Radha parayı alır. Gopi ise oyuncak bebek olduğunu fark edince herkese haber verir. Kokila Radha’nın arkasında heybeti ile çıkar. Radha’ya tokat atıp onu düşürür.

Kokila ile Radha kavgaya başlar. Kokila kavga sırasında yere düşer. Radha Kokila’yı öldürmek için sopa alsa da yılanı gören Radha Kokila’yı öldüremez. Hızla oradan uzaklaşırken, Polisler de Radha’nn peşine düşer. Ahem ve diğerleri Kokila’ya ilk yardım yaparken, Radha bebeği kaybettiği bilgisini verir.

Masum 322 Kokila Radha'ya tokat Atar

Pappu Daval’ın yanında. Ancak annesini özlediği için bebek Raşi’nin bulunmasında sonra geri geleceği düşünüyor. Bu nedenle annesini arar. Kinjal de oğlu ile konuşup babasında habersiz aramamasını ister. Bu sırada Daval telefonu alıp bir daha evi aramamasını, oğlu ile konuşmamasını isterken, Kinjal “Pappu benim de oğlum” der.

Jigar hemen etraf da araştırma yapar. Bebek kaçıran bir çetenin varlığından haberdar olur. Kokila çetenin elinde olması, Radha’nın elinde olmasında daha iyi olduğunu dile getirir.

Radha Modileri avucunun içine almak için Raşi bebeği bulmaktan başka çaresi yoktur. Etraf da gezinirken Raşi bebek ile dilenciyi görür.

Masum 322. Bölüm Özeti

Dilenci Radha’nın kendisini takip ettiğini fark edip evine kaçar. Radha da peşinden gider. Kadın kocasına bebeği çaldığı kadının kapıya kadar geldiğini söyler.

Gopi ile Kokila Radha’nın gidebileceği mekanları gezerken dini bir mekana denk gelirler. Orada yağmalanmış put görür. Gopi ile Kokila o putu Ganj nehrine bırakır. O sırada karşılarına yılan çıkar. Kokila ve Gopi bu yılanın kendilerini bebek Raşi’ye götüreceğini düşünüp takip ederler. Çok geçmeden dilenci ile Radha’nın konuştuğunu fark ederler.

Masum 322 Özeti - Gopi çocuk hırsızını yakalar

Dilenci etrafında kalabalık polislerle birilerinin geldiğini görünce Radha bebeği havaya atıp kaçar. Radha bebeği havada yakalayıp, hızla oradan uzaklaşır. Radha yine polis çemberinden yırtar. Sakin bir yere gelip Gopi’yi arar. Bu defa daha fazla para ister. Kokila da bu işi artık sonlandırmak için son şansı olduğunu düşünür.

Modi ailesi yorgun bir günün ardında yine kaldıkları otele giderler. Herkes yatağa girse de kimseyi uyku tutmaz. Kokila yolda karşılaştıkları din adamının sözleri aklına gelir. Daha sonra Mera’nın nehre düştüğü o anlar aklına gelir. Jigar bebeğini özlerken, Gopi “Radha’ya nasıl inandığım” diye içi içini yer. Ahem de Gopi’nin haline üzülür.

Ertesi sabah inancını yitiren modiler bir araya gelir. Raşi bebeği bulmak için tapınağa gidip dua ederler. Jigar bebeğini özlediğini ona artık kavuşmak istediği yaşlı gözlerle dile getirir.

Masum 7 Şubat Pazar Özeti

7 Şubat 2021 Pazar günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 7 Şubat 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

İkinci kez Modilerden para isteyen Radha bu defa işini şanssa bırakmayacağını çok iyi bilen Kokila, Radha’yı gören herkes kendisine bilgi vermesini, birlikte hareket ederlerde kötülüğün başını ezeceklerini dile getirir.

Masum 322. bölüm özeti - Gopi Jigar'ı teselli eder

Modi ailesi tapınağa gider. Radha da gizlice tapına bebeği ile bildikte ulaşır. Modi ailesi poja yaparken bir kargaşa çıkar. Radaha bir çocuğuna para verip, mektubu gösterdiği kişiye  (Gopi) vermesini ister. Gopi mektup da yazılanları okur. Mektup da şöyle yazmaktadır.

“Gopi Raşi bebeği sağ salim istiyorsan gönderdiğim çocuğu takip et. Kimse ile konuşma. Cebindeki telefonu da çöpe at. Aksi takdirde Raşi bebeği öldürürüm!” (Masum 322. bölüm özeti) Radha Modi

Yazılı mektubu okuyan Gopi panik olur. Ancak bebeğin hayatını kurtarmak için Radha’nın dediklerini yapmaya karar verir. Radha’nın derdi Gopi’yi öldürmek. Zira Umang’ı öldüren Gopi olduğunu düşündüğü için elindeki fırsatı kullanıp ondan intikam almak ister.

7 Şubat Pazar Masum Özeti - Gopi Radha'yı takip eder

Kokila etrafında Gopi’yi göremeyince panik olur. Ahem’den para çantasını kontrol etmesini ister. Ahem paranın yerinde durduğunu söyler. Ahem Gopi’nin telefonunu arasa da ulaşamaz. Kokila Radha’nın gelmesini beklerken, Jigar para çantasının içine bakınca içinde para değiş taş olduğunu fark eder. Hemen bunu Kokila ile paylaşır. Kokila Radha’nın Gopi’yi öldürebileceğini söyleyince, herkes etraf da Gopi’yi aramaya koyulur. Lakin kimse Gopi’yi bulamaz.

Gopi ise çıplak ayakla sert taşların arasında Rada’ynın dediği yere doğru gitmektedir. Sonunda ikisi de nehrin kenarında yüksek bir yere gelir. Devamı Masum 323. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 322. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu