Dizi Özet

Masum 324. Bölüm Özeti 9 Şubat Gopi Gerçekleri Öğrenir

Masum 324. bölüm özeti 9 Şubat Salı. 10 yılın sonunda Gopi yeniden Modi konağına gelir. Ancak gerçekler onu şok eder. İşte Masum 324. bölüm özeti sizlerle…

Masum 324. bölüm; Gopi’nin Pajkot otobüsünden inmesi ile başlar. Gopi eve eli boş gitmek istemez. Herkes için ufak da olsa bir hediye almak ister. Aklında kaldığı ölçüde kimin neyi sevdiğini tahmin edip, alış veriş yapar. Gopi pazarın içinde gezerken iki motosikletli pazarcının mallarını çarken Gopi’nin önünden geçer. Gopi üzerine motosiklet gelirken korkup elindeki hediyelerini yere düşürür. Gopi serserilerin arkasında bağırır.

Tolu ve Molu Gopi’nin sesinden hemen tanırlar. Çaldıkları malı bir arabanın üzerine koyup, pazar yerine yürüyerek yeniden giderler. Gopi onları hırsız serseri olduklarını hemen anlar. Tolu Gopi’nin gözlerini bağlarken, Molu da Gopi’nin ellerini bağlayıp pazar yerinden zorla arabaya bindirirler.

Masum 324. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi gözlerini açtığında Modi konağının önünde olduğunu anlar. Gopi serserilere kim olduklarını sorar. Tolu ve Molu bir dost olduklarını söylese de Gopi hemen Tolu ve Molu olduğunu fark edip duygusallaşır.

Masum 324. bölüm özeti - Gopi gerçekleri öğrenir

Tolu ve Modi modi konağına girer. Hetal ve büyük anne ikizlere bakıp, neden kapıda dikilip durduğunu sorar. Gopi ikizlerin arkasından bir anda ortaya çıkınca herkes çok şaşırır.

Herkes değişmiştir. Büyük anne artık tekerlekli sandalyeye mahkum kalırken, Hetal de artık gözleri iyi görmediği için gözlük takmaya başlamıştır.

Gopi herkese sarılıp Ahem ve Kokila’nın nerede olduğunu sorar. Herkes birbirine bakınır. Zira Gopi’ye üzülmesin diye gerçeği söylemedikleri için sessiz kalırlar. Büyük anne eve ilk adımı olduğu için Gopi için aarti töreni yapılacağını söyleyip havayı dağıtır. Çok geçmeden Kinjal gelir. Gopi Kokila’nın Urmila ile kaldığını öğrenir. Ancak oraya ziyarete gittiğini zanneder. (Ancak gerçek Ahem ve çocuklar Delhi’ye taşınmıştır. Kokila ise Urmila’nın yanında yaşamaya başlamıştır.)

Masum 324 Özeti - Gopi Modi konağında

Gopi Kokila ile buluşmak için Şah evine gitmek ister. Jigar onu götüreceğini söyler. Jigar ile Gopi Şah evine doğru yola çıkar. Hetal gerçeği en azından 2 dk. olsun saklamıştır.

Masum 324. Bölüm Özeti

Gopi heyecanlı şah evinin kapısına kadar ulaşır. Jigar’a “annemi çok özledim. Onu çok merak ediyorum” diyerek arabadan iner. Hızla şah evine doğru yürürken kapı önünde bir kadının çamaşır yıkadığını fark eder. Dikkatlice baktığın da o çamaşırı yıkayan kişinin Kokila olduğunu anlayınca şok olur.

Gopi ile Kokila birbirlerine sımsıkı sarılır. Gopi Kokila’nın ellerinin sertleşmiş olduğunu görünce nedenin sorar. Bu sırada Urmila balkonda Kokila’yı bağırarak çağırır. Urmila aşağıya baktığında Gopi’yi görünce sinirlenir.

Masum 324 - Gopi Raşi ile tanıştı

Urmila sinirle aşağıya inip Kokila’ya çalışmadığı için kızar. Hatta sinirle Kokila’yı eve götürüp süpürge ile döver. Gopi “bu gördüklerim gerçek mi? ” Diye düşünmeye başlar. Hem Jigar’a hem de Kokila’ya neden bu halde olduğunu sorsa da kimse cevap vermez. Bu sırada çocuk sesleri gelince Gopi Vidya olabileceğini düşünüp Urmila’nın evinden dışarı çıktığında küçük bir kız çocuğu Gopi’ye sarılır. Gopi “Sen Raşi misin?” der. Küçük kız da “evet ben Raşi’yim” der. Gopi hemen Radha’yı öldürdüğü o anı hatırlar.

Raşi Jigar’a “baba” demek yerine amca dediğini fark eden Gopi gerçeği öğrenmek ister. Kokila da Radha öldükten sonra Pari Raşi bebeği kabul etmediğini, ya kendisi ya Raşi bebek diyerek Raşi bebeği evden kovduğunu, kendisi de Şah evine geldiğini söyler. Urmila da hafızasını kaybettiği için kimseyi tanımadığını açıklar.

Masum 9 Şubat Salı Özeti

9 Şubat Salı günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 9 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi Kinjal’in de evde kalmadığının fark edip nedenini sorar. Kokila da şöyle anlatır.

Biz Radha’nın peşinden gittiğimiz gün Daval Kinjal’e tokat atmış. Hetal ikiliyi yeniden bir araya getirmek için Kinjal’in kolunda tutup Şah evine geri getirmiş. Ancak Urmila Kinjal’i içeri almak istemeyince, Kinjal da odasına çıkıp valizini alıp aşağıya inerken kolu saksıya değmiş, saksı da Urmila’nın kafasına düşmüştür. Urmila o tarihten beri hafızasını kaybetti. Hiç bir şey hatırlamıyor. Kinjal de o günden sonra Modi konağında yaşamaya başladı.” (Masum 324. bölüm özeti) Kokila Modi

Kokila Neden Urmila’nın Hizmetçisi oldu?

Diyerek Kinjal  ile Urmila’nın başına gelenleri Kokila Gopi’ye anlatır. Kokila da buraya gelme nedeni olarak Kinjal’in evlilikten doğan sorumluluklarını yerine getirmek istemeyince, kendisi Urmila’nın hizmetini yapmaya geldiğini açıklar.

Masum 324. bölüm özeti - Gopi Daval'a kızar

Gopi artık hizmetçilik hayatının bittiğini söyleyip Kokila’yı Modi konağına götürmek ister. Ancak Kokila Ahem’in o evde kalmadığını dolayısı ile gelemeyeceğini söyleyince, Gopi ikinci şokunu yaşar.

Kokila Ahem’in kendisine hiç bakmadığını, 10 yıldır da görüşmediklerini söyleyince Gopi nedenini sorar. Kokila da nedeni olarak kendisi olduğunu söyler. Ahem’i her zaman korumak için çabaladığını ama oğlu Ahem kendisini yaptıklarında dolayı affetmediğini söyler.

9 Şubat Salı Masum Özeti - 324. bölüm

Kısaca Ahem Gopi’nin katil olmasından dolayı annesine yüklenmiş, Gopi ile ilk evlendiği güne bile pişman olmuş, Gopi ile tanıştırdığı için annesine düşman olmuştur. Bundan dolayı Ahem Delhi de yaşamaya başlamıştır. Ahem hem Gopi’yi hem de Kokila’yı resmen silmiştir.

Devamı Masum 325. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 324. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu