Dizi Özet

Masum 326. Bölüm Özeti 11 Şubat Gopi Ahem’i Gördü!

Masum 326. bölüm özeti 11 Şubat Perşembe. Gopi Ahem’in evine gitse de onları kapıda Mansi karşılayacak. İşte Masum 326. bölüm özeti sizlerle…

Masum 326. bölüm; Küçük Raşi ile Kokila’nın konuşması ile başlar. Zavallı Raşi annesi olarak Gopi’yi zannettiği için Ahem’i de babası olarka görüyor. Bu nedenle yakında tüm ailesi Modi konağında birlikte yaşayacağını söyler. Kokila da yakında Modi konağında hep birlikte olacaklarını, sadece dua etmesini ister. Urmila ikilinin konuşmasını duyunca gerilir.

Jigar ile Gopi de uçaktan inip hemen taksiye, oradan da Ahem’in evine doğru yola çıkarlar. Ancak uçağın indiği yer ile Ahem’in adresi arasında ki mesafe uzundur. Her ne kadar akşam Mumbai’ye gelseler de sabaha kadar da ayrıca Ahem’in evine yolculuk ederler.

Masum 326. bölüm özeti Başlıyor!

Kokila yakında Ahem’in geleceğini Hetal ile paylaşır. Hetal bu habere çok sevindiğini söylerken, Kinjal de yakında eve Kokila geleceği için kendisini Urmila’nın evine göndereceğini çok iyi biliyor. Bu nedenle Kokila’nın yakında hep birlikte olacağız haberini duyuna Kinjal panik olur.

Masum 326. bölüm özeti - Gopi Ahem'i buldu

Pari Gopi ile Ahem’in odasını yeniden dekore etmek için odalarına girer. Tolu ve Molu da Pari’nin yanına gelir. Yakında Ahem ve kuzenlerinin geleceğini öğrenip çok senirler. Bu sırada Meethi eve polis geldiğini haber verir. Tolu ve Molu hemen polisin neden geldiğini anlar.

Polis müfettişi Tolu ve Molu’yu tutuklamaya geldiklerini, bankanın sitesini hacklediklerini söyler. Kinjal de hemen üzerine vazife gibi şöyle der.

“Ben size demedim mi? Gopi geldi. Artık başımızdan bela eksik olmaz diye” (Masum 326. bölüm özeti) Kinjal

Şeklinde konuşup herkesi Gopi’ye karşı doldurmak istese de Hetal Kinjal’i susturup, Tolu ve Molu’nun tutuklamaması konusunda Polisleri ikna etmeye çalışır. Pari şikayeti kimin ettiğini sorunca müfettiş “Mansi Ranwal” ismini verir.

Masum 326 - Modi konağına polis gelir

Tolu ve Molu Ahem amcalarının hesabına girdiklerini, Mansi isimli kişinin hesabına bakmadıklarını söyler. Müfettiş de Ahem’in hesabı Mansi üzerine aktarıldığını söyleyip Tolu ve Molu’yu karakola götürür.

Gopi Ahem’in evine giderken Jigar’ın adres sormasını beklerken yanından motosikletli iki bayan kendisine çapar. Gopi yüzü çamura saplanır. Çok geçmeden çarpan bayanlardan ufak olan gelip Gopi’ye yardım eder. O gelen kişi Vidya’dır. Ancak Vidya annesini tanımaz.

Masum 326. Bölüm Özeti

Vidya annesi olduğunu bilmeden Gopi’nin ayağa kalkmasına yardım ederken motosikleti süren ve asıl suçlu olan Meera ise Gopi ile hiç ilgilenmez. Gopi iyi olduğunu söyleyince Meere ile Vidya oradan ayrılır.

Gopi ile Jigar da sonunda Ahem’in evine gelir. Zili çalar. Karşısında daha önce hiç görmediği bir bayan çıkar. Gopi hem kendisini hem de Jigar’ı tanıtınca, bayanın elindeki bardak yere düşüp kırılır. Kapıyı açan bayan da kendisini Mansi Ranwal olarak tanıtır. Evi Ahem’den aldığını, Ahem ABD’ye gitmeden önce kendilerine evi sattığını söyler.

Masum 326 Özeti - Mansi ile Gopi Karşılaştı

Gopi Mansi’den Ahem’in ABD’deki adresini ister. Lakin Mansi emlakçı vasıtası ile satın aldıklarını, tek aklında kalan Ahem’in karısından nefret ettiğini söyleyince Gopi’nin gözlerinden yaşlar dökülür.

Gopi Mansi’ye içeri girip giremeyeceğini sorar. Mansi içeri girmesine müsade etmez. Gopi ısrarla Jigar’ın dışarıda kalacağını, kendisi eve girmek istediğini söyler. Bayan da içerinden su verirken kapının önüne kadar gelebileceğini söyler.

Mansi su vermeye gittiğinde Gopi evin salonunu gezer. Vidya ile Meeran’ın resmini görse de tanıyamaz. Sadece cezaevinden çıkarken iki kızı gördüğü o olayı hatırlar. Gopi bundan Mansi’ye bahsedip, kızlarına sahip çıkmasını ister. Maalesef Gopi içeride hiç bir şey göremeden geri otele gider.

Otel de Pari Jigar’ı telefonda arayıp, ikizlerin karakola da olduğunu bankayı hacklediği için tutuklandığını söyler. Jigar şikayet edenin ismini sorunca Paridhi “Mansi Ranwal” adını verir. Gopi bu ismi hemen hatırlar. Ahem’in evine gittiklerinde karşılarına çıkan kadın olduğunu söyler.

Masum 326. bölüm özeti - Gopi Mansi'den şikayetini çekmesini ister

Gopi ile Jigar yeniden Mansi’nin evine gider. Mansi karşısında Gopi’yi görünce sinir olsa da belli etmez. Gopi yeniden kadına adını sorar. Kadında adını yeniden söyledikten sonra yeğenleri tutuklattığını, şikayetini geri almasını ister. Mansi haberinin olmadığını söyleyince, Jigar olayı baştan anlatır. Bu sırada Vidya ile Meera’nın sesleri gelir. Mansi panik olur. Şikayeti geri alacağını söyler. Jigar da karakola telefon ederse işin çözüleceğini söyleyince, Mansi karakola amirini arayıp şikayetini geri alır.

Jigar’ın aklına takılan Ahem’in banka hesabı neden Mansi’nin üzerinde olduğunu anlayamaz. Mansi de Ahem’in evini satın alırken işini de satın aldıklarını ABD’ye giderken vergi olaylarında dolayı hesabı direk devrettikleri açıklayınca Jigar ikna olur.

Gopi ile Jigar Ahem’in ABD’ye gittiğine ikna olup Rajkot’a dönmek üzere taksiye binerler. Yolda Gopi Ahem’i görüp arabayı durdur. Ahem yoldan geçen taksiye binince Gopi arkasında koşar. Gopi soluğu kesilene kadar arabanın arkasında gider. Sonunda Ahem arabadan iner. Gopi uzaktan Jigar’a Ahem’i gösterir. Jigar da Ahem’i görüp çok mutlu olur. İkili Ahem’in yanına doğru giderken, kalabalık arasında Ahem kaybolur.

Masum 11 Şubat Perşembe Özeti

11 Şubat Perşembe günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 11 Şubat özeti vermeye devam diyoruz. Gopi ile Jigar Ahem’i aramak için ayrılırlar. Gopi Ahem’i pastanede bulur. Hemen Jigar’ın yanına gidip Ahem’i bulduğunu söyler. İkili hemen pastaneye gitse de Ahem çoktan çıkmıştır.

11 Şubat Perşembe Masum Özeti - Gopi Ahem'i sorar

Gopi Ahem’i tanıyıp tanımadıklarını pastane sahibine sorar. Satıcı pastanenin sahibi Ahem Modi olduğunu söyleyince, Gopi çok mutlu olur. Ancak görevli Ahem’in adresini vermez. Onun yerine bir gün sonra kızlarının onuruna düzenleyeceği Holi kutlamasının yapılacağı yerin adresini verir.

Şah ailesi kendi mahallesinde Modi ailesi de kendi evlerinin önünde ateşin etrafında holi bayramını kutlar. Herkes gittikten sonra Kinjal ile Pari yalnız kalır. Kinjal Pari’ye Gopi’nin yeniden eve gelmesi için neden dua ettiğini sorup ona kızar. Ancak Pari Kinjal’e “Senin gerçek derdini biliyorum. Onlar gelince sende çöplüğüne dönmekten korkuyorsun” deyip ağzının payını verir.

Masum 11 Şubat Perşembe Özeti - Mansi Ahem'i bırakmayacağını söyler

Kokila Ahem’i bulmaya giden Gopi’ye bir paket hazırlamıştır. Gopi de artık Ahem’e yaklaştığı için paketi açtığında, Ahem ile ilk karşılaşmasında giydiği kırmızı sariyi ve altınları görünce çok mutlu olur. Gopi Ahem’in kızları için verdiği holi partisine gitmek için hazırlanır. Devamı Masum 327. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 326. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. Uzun bi zamandır özet okumuyordum belki 3 4 aydır bi bakayım dedim 3 bölüm okudum ah en heyecanlı yerinde kaldı dedim bide baktım 5 saniye önce yeni özet gelmiş elinize emeğinize sağlık çok teşekkür ederim harikasınız

 2. Teşekkürler Filizcim eline emegine saglik.
  Ama benim anlamadigim bişi var ahemi rada öldürmiyormuydu yoksa rada yine geri gelicekmi

 3. Senarist çok saçmalamış diğer dizilerde bu kadar saçmalık olmamıştı Radha ölünce Ahem’in annesini suçlaması çok saçma sanki Radha kardeşi veya sevdiği kadındı Ahem’e kızmaya gerek yok senarist acayip saçmaladı gerçekten pes dedirtti

  1. maalesef öyle. Ahem “sen beni Gopi ile tanıştırdın. Onun yüzünden seni affetmiyorum” diyor

 4. Filizcim seni görmek çok güzeldi nasilsin iyimisin?
  Ahem hem annesini karisini hayatindan silmiş bide boş durmamiş hemencik gidip evlenmiş?ahem hep saygisiz di zaten ama annesinden hep korkardi ve ona bile yüz çevirmiş gerçekden saçma

  Bu dizide en çok raşinin ölmesini sevmedim ben zaten orda en çok saçma karari vermiş senarist raşi sonradan akillanmişdi evde çocuklarim bile raşi karakterini sevmeye başladilar raşinin öldügü bölüm yayinlanirsa onlara göstermemeyi düşünyorum kesin üzülücekler

  1. Raşinin ölümünden sonra acayip saçmalamışlar yani diziyi sadece raşi karakteri taşıyormuş . Ölümü de saçma olmuştu zaten . Oyuncu kendi çıkmak istemiş ama en azından gopi gibi oyuncu değiştirebilirlerdi .

 5. Raşinin ölümünden sonra acayip saçmalamışlar yani diziyi sadece raşi karakteri taşıyormuş . Ölümü de saçma olmuştu zaten . Oyuncu kendi çıkmak istemiş ama en azından gopi gibi oyuncu değiştirebilirlerdi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu