Dizi Özet

Masum 327. Bölüm Özeti 12 Şubat Sen Benim Annem Değilsin!

Masum 327. bölüm özeti 12 Şubat Cuma. Gopi Meera ile Vidya’nın karşısına Çıkar. Meera Gopi’yi kabul etmez. İşte Masum 327. bölüm özeti sizlerle…

Masum 327. bölüm; Gopi ile Jigar Ahem’in holi partisi verdiği adrese giderler. Etrafta herkes renkli renkli tozları birbirine atıp deliler gibi eğlenirken, Gopi kalabalığı arasında Ahem’i aramaya başlar. Gopi etrafın çok kalabalık olduğunu, bu nedenle Jigar’a sağ tarafı aramasını kendisi de diğer tarafa bakacağını söyler.

Gopi artık eşine kavuşmak için sabırsızlanırken, Ahem de Gopi’den habersiz partiye gelenlerle konuşmaktadır. Şah evinde de holi bayramı kutlaması devam ediyor. Pappu annesinin yanına gidip bayramını kutlar. Daval da Kinjal’in 10 yıldır bitmeyen kininin bittiğini düşünüp, eline aldığı sinduru Kinjal’in başına sürmek isterken Kijnjal Daval’ın elinin tutar.

Masum 327. bölüm özeti Başlıyor!

Ahem’in verdiği parti de Meera ile Vidya deliler gibi eğlenir. Vidya Meera diye bağırır. Gopi bunu duyunca hemen sesin geldiği yere gitmeye çalışır. Jigar da Ahem’i bulamadığını söylemeye Gopi’nin yanına gelir. Gopi de Meera ile Vidya’nın adını duyduğunu söyler.

Meera kutlama sırasında dans ederken sahte havuzun içinde oynamaya başlar. Eline aldığı hortumla herkesi sular. Gopi üzeri ıslanınca ayağı kayıp sahte havuza düşer. Gopi sinirle hortumu üzerine tutan bayana kızar. Meera bayram da dağıtılan içkiden içtiği için sarhoş olsa da Gopi’nin öfkeyle bağırmasına tepki verir.

Masum 327. Bölüm Özeti

Gopi Meera olduğunu bilmeden karşısında ki kıza fırça atar. Meera da burası bir parti olduğunu, üzerinin batması kadar normal bir şeyin olamayacağını söyler. Meera sinirle arkadaşlarının yanına gider. Jigar Gopi’yi sahte havuzun içerisinden çıkartır.

Sonunda Gopi Ahem’i görür. Eline kırımı renkli toz boyayı alıp Ahem’in yüzünü boyamak isterken Mansi Ahem’in yüzünü boyayıp holisini kutlayınca şok olur. Meera ve Vidya da gelip Ahem’in holi bayramını kutlar.

Masum 327. bölüm özeti Meera Gopi'yi kabul etmez

Gopi Mansi tarafından kandırıldığını anlar. Meera Mansi’ye anne deyince Gopi ikinci bir şok yaşar. Meera Ahem ile Mansi’ye güzel çift olduklarını söyler. Ahem’in kendisini aldattığını anlayınca, hızla Holi partisinden ayrılır. Ahem bir an Gopi’yi görür gibi olur. Arkasından gider. Ancak Meera babasını kutlama alanına götürür.

Jigar Gopi’yi yolda yakalar. Gopi “Gördün mü Ahem’in ikinci karısını” der. Jigar da her şeyi gördüğünü söyler. Gopi artık tüm umutlarının tükendiğini, Kokila’ya ne diyeceğini düşünür.

Jigar savaşı bırakmamasını, en azında çocukları alması için mücadele etmesi gerektiğini, 10 yılın ardında Ahem’in kendisini beklemesini hayal etmenin bile hata olduğunu ama en azında Meera ile Vidya’yı elde etmek için savaşmasını ister. Ancak Gopi bunu reddeder.

Masum 327 Gopi Mansi ile Ahem'i görür

Gopi Kokila’yı arayıp, Ahem’in yeni karısı olduğunu, Meera alkolik ve büyüklerine saygı duymayan bir kız olduğunu, Vidya ile Meera Ahem’in ikinci karısına anne dediğini ağlayarak Kokila’ya anlatır. Kokila duydukları karşında şok olur.

Kokila Ahem’in yaptıklarını duyduktan sonra telefonda gelini Gopi’ye şöyle der.

“Benim gelinim yüzleşmeden asla Rajkot’a gelmez. Benim gelinim tuttuğunu koran biri. Sen benim gelinimsen git ve Ahem’in karşısına çık.” (Masum 327. bölüm özeti) Kokila Modi

Gopi kaynanası Kokila’nın sözlerinden cesaret bulur. Daha önceden Mansi’nin evi olarak bildiği adrese bu defa tek başına gider. Gopi zili çakar. Ahem kapıyı açtığında Gopi’yi görünce şok olur. Onu hala ilk günkü gibi sevdiğini anlar. Yüzüne dokunmak isterken, gözlerinin önüne Gopi’nin 10 yıl önce Radha’yı öldürürken ki hali gelir. Bir anda Ahem’ın tavrı değişir.

Çık git buradan Gopi! (Masum 327) Ahem Modi

Gopi Ahem’in böylesine bir tepki vereceğini çok iyi bildiği için Gopi gitmeyeceğini, 10 yılın hesabını vermesini ister. Modi ailesini korkak gibi terk ettiği için Ahem’e kızarken Ahem de çocukların aile hayatına müdahil olmamasını, Mansi’yi anne olarak bildiklerini söyler.

Masum 327 Özeti - Gopi Ahem'den Hesap Sorar

Gopi Meera’nın şımarık ve sarhoş bir kız olduğunu, polislerin Meera’yı cezaevine sürükleyerek götürdüklerini anlatır. Sonra der ki “Büyük bir ailede büyüseydi bu serserilikleri yapamazdı. Onun bu hale gelmesi sadece senin hatan Ahem” der.

Bu sırada Mansi ve Vidya holi kutlamasında içkiyi fazla kaçıran Meera’yı ayıltmak için limon suyu içirmeye çalışırlar. Alt kattan bir ses gelir. Hepsi birlikte salonda doğru giderler.

Gopi de Ahem’e Meera’nın sarhoş halde nezarete düştüğünü gözleri ile gördüğünü, çocukların serseriliklerinin tek sorumlusu ebeveynleridir der. Bu sırada Meera “Hayır” diye bağırır. Gopi Meera ile Vidya’yı görünce bir anda yüzünde tebessüm olur.

Masum 12 Şubat Cuma Özeti

12 Şubat Cuma günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 12 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi Meera ile Vidya’yı yan yana görünce yanlarına gider. Meera annesine “Dur orada kadın” der. Gopi ben senin annenim dese de Meera benim annem Mansi der. Ahem de cevabını aldın. Çık git bu evden deyince Gopi resmen yıkılır. Son bir umut Vidya’nın yanına gider.

Masum 327. bölüm özeti - Gopi Vidya'yı ikna etmeye çalışır

Vidya annaesine ilk başta sarılmak istese de sonradan elini çekip, çocukluğunda annesini her zaman aradığını ama hiç bir zaman yanında olmadığını söyleyip neden geri geldiğini sorar. (Çocuklar Gopi’nin cezaevine girdiğini bilmiyor) Gopi bir daha bırakmayacağını söylese de Meera annesine “Bize duygu sömürüsü yapma. Çık git bu evden” der. Mansi Meera ile Vidya’ya kızıp anneleri ile düzgün konuşmasını ister.

Gopi Mansi’nin yanına gelip, çocuklarına bu zamana kadar baktığı için teşekkür eder. Ancak kapıya geldiğinde Ahem’i tanımadığını, Meera ile Vidya’nın resmini görünce kendi kızları olduğu yalanını utanmadan söylediği için kızar. Meera sinirle annesine “defol bu evden ” der. Ahem Gopi’nin elinden tutup kapıdan dışarı atar.

Ahem dışarıda Jigar’ı görünce şok olur. Jigar abi diye Ahem’e sarılmak isterken Ahem sinirle Jigar’i itekler. Jigar Ahem’i geri götürmeye geldiğini söylese de Ahem kimseye ihtiyacı olmadığını söyler. Vidya ve Meera Jigar’ı tanır. Jigar kızlara çantalarını toplayıp götürmek ister. Ancak Ahem Jigar’ın yakasında tutup dışarı atar.

12 Şubat Cuma Masum Özeti - Ahem Jigarı'ı dışarı atar

Gopi otele gidince Jigar’dan bir sonraki gün Rajkot’a bilet almasını ister. Jigar Mera ve Vidya ne olacak diye sorsa da Gopi onların hayatında hiç bir yeri olmadığını, bu sebeple döneceğini söyler.

Mansi de Ahem’in yanına gidip hala Gopi’yi sevdiğini söyler. Ahem sinirlenir. Sevmediğini söyler. Mansi de “bunu kanıtlamalısın” der. Ahem ne yapacağını sorar. Mansi “benimle evlen o zaman” der. Ahem ne diyeceğini bilemez. Gopi de artık mangalsutrasını taşımanın hiç bir anlamı olmadığını, bunu Ahem’e iade edeceğini söyler.

Devamı Masum 328. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 327. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu