Dizi Özet

24 Nisan Cuma Masum 33. Bölüm Özeti Gopi Birinci Oldu

Masum 33. Bölüm Özeti ve yazının sonunda hem Hindistan da yayınlanan bu bölüme aile olan fragmanı hem de Masum 24 Nisan Cuma fragmanı bu yazımızın devamında sizleri bekliyor olacak.

Masum 24 Nisan özeti vermeye başlamadan son bölüm nasıl bitmişti diye kısa bir hatırlatma yapalım. Raşi Koki’ye ders vermek için Gopi’yi şenliğe götürmek ister. Lakin, Gopi’nin 9 gün boyunca şenlik ve kutlamalardan uzak kalması buna engel olmuştu.

=> Masum 35. Bölüm Özeti için tıklayınız. Masum 33 bölüm özeti (24 nisan)

Raşi giderken son bir şansını denemek için harekete geçmiş, ancak Koki tarafında kabul görmemişti. Kısaca geçtiğimiz masun son bölüm böyle bitmişti.

=> Masum 25 Nisan Cumartesi Özeti için tıklayınız.

Masum 33 Bölüm Özeti

Koki, Parak ve Kincal araba ile birlikte şenlik yerine gelmesi ile bölüm başlar. Gopi evde kalmıştır. Lakin Urmila’nın planına göre Gopi şenlik yerine gelmesi gerekiyor. Gopi gelmeli ki Ahem ile birlikte rezil etmek için kullanabilsin.

Kincal şenlik yerine geleceğini Umang’a haber verdiği için şenlik yerinde kalabalıklar arasında koybolup Umang ile buluşmayı bekler. Tam da bu sırada gözlerini birisi kapatır. Kincal de sevinçle Umang! der. Eleş bozuklarak o da kim? Çıkışında bulunur.

Masum 24 Nisan Cuma (33 Bölüm)

Kincal hemen yalanlarında bir yenisini ekler ve Umang benim kuzenim diye yalan uydurur. Ahem de şenlik yerinde gezerken karşıdan gelen bir bayanla çarpışır. Elindeki telefonunu düşürür. Bayan telefonu verdiği sırada Ahem kim diye bakınca gelmesi yasak olan Gopi olduğunu görünce şok olur.

Koki’nin dünürleri ile de Ahem’in eşini göremediğini ve nerede olduğunu sorar. Koki de ne yalan söyleyeceğini düşündüğü sırada Gopi buradayım diye çıka gelir. Koki şok olur. Koki afalladığını gören Hental, hemen Koki’yi kenara çekip kendisi zorla getirdiğini söyler.

Urmila’nın Planı Devrede!

Dandinya dansı için çiftler gelir. Urmila Raşi’yi köşeye çekip kıyafetini yırtmasını ve katılmamasını söyler. Raşi de hemen yapar. Bu sırada Koki gelir ve Raşi’nin kıyafeti yırtıldığını görür. Bu şekilde dans edemeyeceğini söyleyince, Gopi kendisi bunu kısa süre içinde tamir edebileceğini söyleyince Urmila ve Raşi şok olur.

24 Nisan Cuma Masum 33. Bölüm Özeti

Gopi Kıyafeti zamanında tamir etmeyi başarır. Raşi dans için çocukları alma bahanesi ile ayağının burkulduğunu ve dans edemeyeceğini söyler. Cigar da eşinin yalanına inanır. Koki, Modi ailesinden bu sene yarışmaya katılmaması aile şereflerini iki paralık edeceğini, bu sebeple Gopi ile Ahem katılacak der.

Gop zaten dans etmeyi bilmediği için sala oyunu oynamayı bilmediğini, rezil olacağını söylese de Koki aile şerefi için yapması gerektiğini sertçe söyler.

Masum 24 Nisan Cuma Özeti

  • Gopi ve Ahem Dans sahnesine çıkar
  • Urmila ve Raşi’nin planı tutmuştur
  • Ahem ile Gopi Harika bir oyun oynarlar
  • Urmila ve Raşi kıskançlığından çatlar
  • Yarışmanın birincileri Ahem ve Gopi olur
  • Metha hanım da Gopi’yi tebrik eder
  • Raşi eve dönerken normal yürür
  • Koki ayağının ağrıma meselesi numara olduğunu anlar

24 Nisan Cuma Masum 33 Bölüm Fragmanı (TR)

Masum dizinin en son verilen fragmanını ekliyor. 33. bölüme ait fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Masum 33 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Masum 33 bölüm daha önce Hindistan’da yayınlandığı için 33. bölüme ait olan Hintçe fragman hemen alt kısıma eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu