Dizi Özet

Masum 330. Bölüm Özeti 15 Şubat Ahem Geri Döndü

Masum 330. bölüm özeti 15 Şubat Pazartesi. Ahem Mansi, Vidya ve Meera ile birlikte Urmila’nın evinde kalmaya başlayacak.. İşte Masum 330. bölüm özeti sizlerle…

Masum 330. bölüm; Kokila’nın hastane de Ahem’e sitemde bulunması ile başlar. Kokila yaşlandığını yakında öleceğini, öldüğünde vücudunu ateşe Ahem’in vermek zorunda olduğunu söyler. Ahem ise annesinin ağır sözlerine karşı sadece susmakla yetinir.

=> Masum 331. Bölüm Özeti için tıklayınız. (Sonraki Bölüm)

Gopi, Jigar ve Kokila hastane odasından dışarı çıkar. Bir kaç adım attıktan sonra Ahem de annesinin arkasından hastane koridoruna çıkınca Kokila’nın içinde “Acaba oğlum bu inadında vaz mı geçti?” diye düşünse de Ahem inadına yenik düşer.

Masum 330. bölüm özeti Başlıyor!

Kokila oğlunun koridora çıktığını görünce ondan bir tepki beklese de Ahme’in yine susması, Kokila’nın da ümitlerini tüketir. Kokila her zaman evlatları için en iyisini yaptığını, bugün de evlatları için en doğrusunu isteriğini ama oğlu Ahem buna karşı durduğunu söyler.

Masum 330. bölüm özeti - Ahem Kokila'nın yanına gelir

Kokila Ahem’e karşı oldukça öfkeli olsa da evladının yüzüne son kez bakmak ister. Jigar ve Gopi öyle konuşmamasını söyler. Ahem ise annesinin duygu sömürüsü yaptığını düşünüp yüzünü başka tarafa çevirir.

Gopi ve Jigar Kokila’nın daha fazla etkilenmesini istemediği için hastaneden ayrılmak ister. Kokila da Ahem’e sırtını dönüp ağır adımlarla hastaneden çıkarken, Ahem de olduğu yere çöküp annesinin arkasında ağlar.

Jigar hastane çıkışında Kokila’nın taburcu edildiğini ama Ahem ile çocukların geri gelmeyeceğin Paridhi ile paylaşır. Paridhi evdekilere durumu aktarır. Bu habere en çok da Kinjal sevinir. Zira Ahem ile Gopi’nin gelmemesi haberini duyan Kinjal, bu habere çok sevinir.

Kokila, Jigar ve Gopi taksi ile Mumbai havaalanına gider. Kokila’nın gözü hep arkadadır. Gopi Kokila’ya Ahem’in gelmeyeceğini söylese de Kokila “Biliyorum. Oğlum buraya torumlarımı da alıp gelecek.” der.

Gopi Kokila’yı ikna etmekte zorlanır. Uçak biletlerini almaya giderken Ahem Vidya ve Meera ile havaalanına gelir. Kokila Ahem ve torunlarını görünce gözleri parlar. Hemen Ahem’e sarılır. Vidya ve Meera da Kokila’ya sarılıp şöyle der.

“Babaanne babam ve annem de Rajkot’a gelecek. Mansi annem de bizimle geliyor.” (Masum 330. Bölüm Özeti) Meera Modi

Masum 330 Ahem Kokila'ya sırtını döner

Diyerek Mansi’nin de Rajkot’a geleceğini haber verince, Kokila şok olur. Gopi biletleri alıp kaynanası Kokila’nın yanına geldiğinde, Ahem ve yanında Mansi’yi görünce şok olur.

Kokila ise Ahem’i eve getirmeye çalışırken henüz evli olmadığı ama beraber yaşadığı Mansi’nin de gelmesi hiç ama hiç hesaplarında olmadığı için Kokila Gopi’nini gözlerine bakar.

Masum 330. Bölüm Özeti

Tolu ve Molu Gopi’nin geri geleceğini konusunda sevinirken Kinjal sinirlenir. Gopi’nin sandıkları gibi iyi biri olmadığını söyleyip, herkesin beynini yıkamaya çalışır. Paridhi, Kokila’nın Kinjal yüzünden Urmila’ya 10 yıldır baktığını söyleyip rezil eder. Paridhi ile Kinjal ayak üstü tartışır.

Bir kaç saat sonra Jigar Hetal’i arayıp Ahem ve çocukların da kendileri ile geldiğini söylerken Mansi konusunda hiç bahsetmez. Kinjal Ahem ve Gopi’nin geri geldiğini duyunca sinir olur.

Mumbai’den kalkan uçak Rajkot’a gelir. Jigar Ahem’e çok teşekkür eder. Herkesin kendisini ve çocukları çok özlediğini söylerken, Ahem yine pişmiş aşa su katar. Ahem Modi konağında kalmayacağını, buraya Kokila için geldiğini, onunla birlikte Rajpal Nagar da kalacağını söyler.

Masum 330 Özeti - Daval Ahem'i karşılar

Kokila sinirlenir. Kokila Gopi’nin kolunda tutup “Hadi gidelim gelinim” der. ahem Gopi2nin kolunu bıraktırıp Kokila2nnı kolunu tutup birlikte Rajpal Nagar’a gider. Kapı girişinde Daval karşılar. Ahem’e sarılsa da Ahem hiç oralı bile olmaz. Pappu gelir. Vidya ve Meera ile yeniden tanışır. Ancak Ahem hiç kimseye yüz ermez.

10 yaşına ki Radha’nın kızı Raşi Ahem’i karşısında görünce baba diye koşar. Ahem çocuğa da yüz vermez. Raşi kendisini Raşi Modi diye tanıtınca, Vidya ve Meera utanır. Zira daha büyük birisini karşısında görmeyi beklerken, 10 yaşında bir çocuk görünce şaşırırlar.

Raşi babası zannettiği Ahem’e sarılıp sorular sorar. Ahem en sonunda sinirlenip Raşi’ye kızar. Raşi Meera’nın yanına gider. Meera sinirle çocuğu itekler. Gopi hem Ahem’e hem de Meera’yı kızar. Pairdihi Ahem ve ailesinin Rajpal Nagar da kalacaklarını haber verince Kinjal çok sevinir.

Modi ailesi Ahem gelmiyorsa biz onun ayağına gidelim deyip hep birlikte Rajpal Nagar’a giderler. Ahem mecbur kapıya kadar gider. Ahem herkese karşı soğuk davranır. Kimsenin kendisine dokunmasını dahi istemez.

Masum 330. bölüm özeti - Ahem Herkese Soğuk Davranır

Hetal daha önce görmediği bayanın kim olduğunu sorar. Mansi “Merhaba” derken Jigar Mansi olduğunu söyler. Ahem Modileri Rajpal Nagar’dan göndermek için “Hasret giderdik. Size güle güle ” deyip eve gider. Tüm Modiler Ahem’in bu kaba davranışı karşısında şok olur.

Urmila Kokila’ya dövmeye başlar . Ahem bunu görünce şok olur. hemen Urmila’nın elindeki süpürgeyi alır. Kokila 10 yıldır bu işkenceye katlandığını söyler. Pappu Urmila’yı odasına gönderir. Ahem Mansi’den yeşil çay ister. Ancak Gopi yeşil çayı yapınca Meera araya girip, Gopi’nin yaptığını söyler. Ahem çayı içmez.

Ahem Gopi’yi annesinin yanında görmek istemediğini, burayı da terk etmesini ister. Gopi burası kendi evi olduğunu söylese de Kokila, Jigar ve Goıpi’den ayrılması isteyince Gopi de şaşırır. Ancak Kokila planı olduğunu anlayınca Urmila’nın evini terk eder. Raşi de Kokila ile Gopi’nin konuşmasını duyar. Kokila kendisine yardım etmesini ister. Raşi de bunu kabul eder.

Deli Urmila ise tüm bu olup bitenden haberdardır. Kokila Ahem’i Modi konağına götürürse, kendisine kimse hizmet etmeyeceğini düşünür. Raşi Meera’nın odasına sprey sıkar. Meera öksürür. Evin şartlarından çok rahatsız olur. Urmila karanlıkta Mans’yi süpürge ile döver. Kısaca ilk gün Rajpal Nagar Mumbai ekibine yaramaz.

Masum 15 Şubat Pazartesi Özeti

15 Şubat 2021 Pazartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 15 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Tolu ve Molu Vidya ve Meera’yı görmedikleri için ertesi gün Rajpal Nagar’a gelirler. Tolu ve Molu Vidya ve Meera’ya hediyeler verir. Meera ikizlere karşı soğuk davranır. Raşi akşamdan beri Meera’nın rahatını bozacak her şeyi yaptığı için Meera daha fazla dayanamaz. Babasına Mumbai bileti almasını, tek başına Mumbai’ye gitmek istediğini söyler.

15 Aralık Pazartesi Masum Özet- Raşi Meera'yı korkutur

Ahem kızı Meera’ya tek başına gidemeyeceğini söyler. Meera sinirle duşa girmek istese de su yerine çamur akınca Meera artık 1 dakika daha kalamayacağını söyleyince, Tolu ve Molu Meera’yı Modi konağına davet eder.

Modi konağında kapıyı Gopi açar. Karşısında Tolu, Molu ve Meera’yı görünce şaşırır. Meera annesi Gopi’ye karşı yine ağır hakaretler eder. Odasına gitmek istediğini söyler. Gopi eskiden olduğu gibi odasını bulabileceğini söyler.

Büyük anne Meera geldiği için mandirinde aarti yapmak ister. Gopi kızının yanına gider. Meera annesine asıl sorması gereken soruyu şimdi sorar.

“Neden bizi 10 yıldır aramadın? Neden bizi terk ettin?” (15 Şubat Pazartesi Masum Özeti) Meera Modi

Masum 15 Şubat Pazartesi Masum 330. bölüm özeti - Meera Modi konağında

Gopi sessiz kalır. Meera da sinirle “cevabın yok değil mi?” der. Meera odasına gider. Büyük anne ise Meera’nın çok saygısız bir çocuk olduğunu söyler. Şah evinde de Ahem telefonunu bulamaz. Raşi Ahem’in telefonunu getirir.

Ahem Raşi’ye kızıp oyuncak olmadığını söyleyince, Raşi şarjı bittiği için telefonu şarj ettiğini söyler. Kokila da Ahem’den teşekkür etmesini ister. Ahem her ne kadar teşekkür etse de Raşi çok üzülür. Devamı Masum 331. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 330. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu