Dizi Özet

Masum 331. Bölüm Özeti 16 Şubat Mansi Modi Konağında

Masum 331. bölüm özeti 16 Şubat Salı. Mansi Şah evindne kalamaz. Modi konağına yerleşir. İşte Masum 331. bölüm özeti sizlerle…

Masum 331. bölüm; Meera2nın Modi konağında anne ve babasının odasına yerleşmesi ile başlar. Meera odada esikden geçirdiği anıları bir bir aklına gelir. Annesi ile güzel günlerini düşünür. Bu sırada Tolu ve Molu Meera’nın yanına gelir.

=> Masum 332. Bölüm Özeti için tıklayınız. (Sonraki Bölüm)

Tolu ve Molu çocukluk anılarını anlatıp, Meera’nın hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Meera ise hiç bir şey hatırlamadığı yalanını söyleyip Tolu ve Molu’dan dışarı çıkmasını, duş alıp e-postalarını kontrol edeceğini söyler. Tolu ve Molu maalesef morali bozulmuş bir şekilde Meera’nın odasında çıkar.

Masum 331. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi alt katta tüm aileyi bir araya toplayıp Meera’nın şımarık bir çocuk olarak yetiştiğini, büyüklerine karşı saygıyı bilmediğini, burada onu eğitmeleri gerektiğini için herkesten yardım ister. Hetal ve Pardihi yardım edeceklerini söyler. Bu sırada cam kırılma sesi gelir. Herkes koşarak Mera’nın odasına gider.

Meera odasında Gopi ve Ahem ile birlikte aile resmini kırmaya, onu yırtmaya çalıştığını görür. Gopi Meera’nın elinden resmi alırken, Meera kendisini buraya bu gerçeği kabul ettirmek için çağırdıklarını ama hiç bir zaman Gopi ile babasını bir arada kabul etmeyeceğini, tek annesi Mansi olduğunu söyler.

Masum 331. bölüm özeti - Mansi Modi konağına gelir

Paridhi annesine karı saygısızlık yapan Meera’yı ikaz edince, saygısız Meera Pari’ye de kızar. Babasının evi olduğunu, babasının zamanında kazandığı paralarla yapılan evde zevkusefa içinde yaşadıklarını söyler. Pari Meera’nın bu terbiyesizliğinin kabul edilemez olduğunu, asla ama asla annesine karşı bu tarz hakaretlerde bulunamayacağını bir kez daha tekrar eder. Tolu ve Molu da Meera’yı karşısına alır.

Gopi Meera’nın haklı olduğunu, Modi konağında Ahem’inde payı olduğunu, bu sebeple babasının odasında istediği resimleri kaldırabileceğini ama evin diğer tarafında olan resimlere dokunamayacağını söyler. Sonrasında şöyle der.

“Odanda bulunan ve benim olduğum tüm resimleri kaldırabilirsin. Ancak benim sesin annen olduğum gerçeğini hiç bir zaman değiştiremezsin!” (Masum 331. bölüm özeti) Gopi Modi

Deyince, Meera gene sinir olur. Odasına gider. Gopi da Kokila’nın sağlık durumunu merak ettiği için Rajpal Nagar’a gider.

Rajpal Nagar da Raşi Ahem’in peşinden ayrılmaz. Ahem sevdiği için ona yiyecek getirse de yanlışlıkla Ahem’in bilgisayarına döker. Ahem bunu fark edince Gopi’nin ilk geldiğinde kendi bilgisayarını köpükle yıkadığı o an aklına gelir.

Ahem bilgisayarına yemek döken Raşi’ye kızar. Mansi de Raşi’ye kızıp, Ahem’den uzak durmasını ister. Mansi Ahem babası olduğunu, kimse kendisini babasından uzaklaşamayacağını, Mansi’nin bu evi terk etmesini isteyince Mansi sinirle Raşi’ye tokat atmak için elini havaya kaldırsa da Gopi Mansi’nin elini havada yakalayıp Mansi’ye kızar.

Masum 331. Bölüm Özeti

Ahem Kokila’dan Gopi’yi göndermesini istese de Kokila Gopi ile Ahem’in aynı öneme sahip olduğunu söyler. Gopi’nin yüzüğünü görmek istemediğini söyler. Gopi ise Kokila’yı merak ettiğini, buraya gelmek için hiç bir kimseden izin almayacağını ama yüzünü görmemek için kafasını eskiden olduğu gibi kıyafetle kapatacağını söyler.

Masum 331 Tolu ve Molu Meera'nın yanında

Ahem hem kendisine hem de Kokila’ya çorba hazırlaması için Mansi’den çorba yapmasını ister. Urmila mutfağına kimseyi girdirmek istemese de Ahem inat edip sadece Mansi’nin yapacağı çorbayı Kokila2ya içereceğini söyleyince Mansi mutfağa gidip çorba yapar.

Gopi Mansi’nin çorba yaparken iki defa tuz attığını fark edip ona söylemek ister. Ancak Mansi Gopi’yi mutfaktan gönderince ona söyleyemez. Mansi çorbayı yapıp getirdiğinde Gopi bu çorbanın hastaya uygun olmadığını söyler. Herkes çorbadan içince çorba çok tuzlu olduğu anlaşılır. Ahem Mansi’ye kızar.

Kokila acıktığını, Gopi’nin gidip güzel bir çorba yapmasını ister. Gopi de sevinerek mutfağa gider. Bir kaç saat sonra Urmila Kokila’dan sevdiği reçelden hazırlamasını ister. Ahem annesinin hasta olduğunu, reçel hazırlayacak durumda olmadığını söyler. Mansi de Ahem’e destek verince, Urmila Mansi’ye tokat atar. Kokila’ya tuzlu çorba içirip öldürmek istediğini, şimdide kendisine karşı geldiği için Mansi’yi tokatlar.

Mansi sinirle odasına gider. Mansi daha fazla rezillik çekmek istemediğini, burada delilerin arasıda bir dakika bile kalamayacağını söyleyip, Ahem ile birlikte Mumbai’ye dönmek istese de Ahem dönmeyeceğini, annesinin hala sağlığının yerinde olmadığını söyler.

Masum 331. bölüm özeti Meera ile Mansi gitmek ister

Mansi çantaları ile dışarı çıkar. Bu sırada Meera da Rajpal Nagar’a gelir. Meera da Modi konağında tek kaldığını, Tolu ve Molu rahatsız ettiğini söyler. Mansi ile Meera Mumbai’ye gitmeye karar verince Kokila hemen harekete geçer.

Kokila Mansi’den özür diler. Tolu ve Molu da Meera’dan özür diledikten sonra Kokila Mansi’nin Modi konağında Meera ile kalabileceğini, Ahem ve Vidya’nın da burada kalmaya devam etmesini ister. Sonunda Mansi ve Meera kabul eder.

Masum 16 Şubat Salı Özeti

16 Şubat 2021 Salı günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 16 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Masum 331. bölüm özeti - Ahem Gopi'yi Modi konağına bırakır

Mansi gittikten sonra Gopi de Ahem’in yanında şah evinde kalır. Tabi Ahem bunu sonradan fark eder. Ahem Kokila’ya Gopi’nin evden ayrılmasını ister. Kokila her ne kadar Gopi’nin kendisine bakacağını söylese de Ahem Daval’ın motosikletini alıp Gopi’yi Modi konağına bırakır. Mansi dışarıda Gopi ile Ahem’i yakın bir halde görünce kıskanır. Gopi Ahem’i Modi konağına davet eder. Ancak Ahem asla girmeyeceğini söyler.

16 Şubat Salı Masum Özeti - 331. bölüm

Tolu ve Molu Meera’nın telefonunu çalıp Facebook hesabının şifresini kırıp Meera’yı arkadaşlarına rezil eder. Meera bunu fark edince sinirden deliye döner. Yanında ki vazoyu Molu’un kafasına atar. Molu yaralanır. Hastaneye götürürler. Kokila da Gopi ile Kinjal’in Şah evine gelmesini ister. Kinjal ne olup bittiğini izlemeye koyulur. Kokila’nın bir şeyler çevirdiğini düşünmeye başlar. Devamı Masum 332. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 331. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu