Dizi Özet

Masum 332. Bölüm Özeti 17 Şubat Ahem Gerçekleri Öğrenir

Masum 332. bölüm özeti 17 Şubat Çarşamba. Kokila’nın numara yaptığını öğrenecek. Kokila gerçekten kalp kiriz geçirecek. İşte Masum 332. bölüm özeti sizlerle…

Masum 332. bölüm; Gopi ile Tolu’nun telefonda konuşması ile başlar. Gopi Şah evine Kokila’yı ziyarete gittiği için Meera Tolu’nun kafasına vazo atıp hastanelik ettiğinden haberi yoktur. Tolu acil olarak hastaneye gittiklerini, bunu da Meera’nın yaptığını söyler. Gopi bu gerçeği öğrendiği sırada Meera ile Mansi şah evine gelir.

=> Masum 333. Bölüm Özeti için tıklayınız. (Sonraki Bölüm)

Meera sinirle babasına Mansi ile birlikte Mumbai’ye geri dönmek istediklerini söyler. Ahem neden diye sorunca Meera Tolu’nun kafasını kanattığını gizleyip, Modi ailesi kendilerini benimsemediğini, Paridhi’nin kendilerine bağırdığını söyler.

Masum 332. bölüm özeti Başlıyor!

Meera devamlı babasını yalan yanlış bilgiler verince Gopi dayanamaz. Meera’ya tokat atıp yalan söylediğini, Tolu’nun kafasına vazo attığını gizlemeye çalıştığını söyleyince Ahem şok olur. Gopi detayları açıklamaya devam eder. “Molu şu an da hastaneye yolunda” der. Ahem kızı Meera’ya dönüp doğru mu diye sorar. Meera da başını öne eğerken, Gopi de Mansi’ye yüklenir. Olay anında yanında olduğunu ama gerçekleri Mansi’i de gizlediğini söyler. Ahem her ikisine de kızar.

Masum 332. bölüm özeti - Kokila kalp kiriz geçirir

Kinjal Kokila’nın aynı ilaç kutusundan iki tane bulunmasından şüphelenip aynı ilaç kutusunda aldığı ilaçları eczaneye götürür. Eczacı iki ilacı inceledikten sonra birinin kalp diğerinin de vitamin ilacı olduğunu söyler. Kinjal Kokila’nın Ahem ile Gopi’yi birleştirmek için numara yaptığını, bunu da ortaya çıkaracağını söyler.

Meera ile Mansi yeniden Modi konağına gider. Tolu ve Molu Meera’yı yeniden karşılarında görünce sinirlenir. “Bilet paranız yoksa biz alalım da gidin Mumbai’ye” der. Paridhi de Mansi’ye kızıp, Gopi Meera’yı yetiştirmiş olsaydı çevresine asla zarar veren bir kız olmayacağını söyler. Mansi de sinirlenip odasına gider.

Masum 332. Bölüm Özeti

Kinjal yeni şeytan. Kokila’nın modi konağına geri gelmesi kendisi de Urmila’nın yanına gitmesi demek olduğunu çok iyi bilen Kinjal eczacıdan aldığı bilgi ile Ahem’in yanına gider. Ahem’i yalnız yakaladıktan sonra Kokila’nın yalan söylediğini, kalp hastası olmadığını, kendisini kandırdıklarını bir bir söyler. Ahem Kinjal’i dinlemek istemediğini, Kokila Modi gözlerinin önünde bayıldığını söyleyince Kinjal ilaçları Ahem’e gösterir. Vitamin ilacı olduğunu söyler.

Masum 332 resmi Kokila bayılır

Kinajl vitamin ilaçlarını Ahem’e vereceği sırada deli Urmila tenis raketi ile Kinjal’in eline vurur. Elindeki ilaçlar yere düşer. Bu sırada olayı en baştan itibaren Kokila izler. Kinjal’in hainlik ettiğini öğrenir. Urmila ile Kinjal kavga etmeye başlar. En sonunda Kinjal amacına ulaşamadan evden çıkar çıkmaz Mansi’yi arar.

Kinjal Mansi’ye Kokila’nın hasta olmadığını, Ahem ile Gopi’yi birleştirmek  için numara yaptıklarını, yakında Ahem kendisini (Mansi) Mumbai’ye göndereceğini söyleyip ortalığı kızıştırır. Mansi bilgi için teşekkür ettikten sonra aile sorunları ile ilgilenmediğini söyleyince Kinjal sinirlenir.

Ahem Mansi ve Meera’yı arayıp herkesin içinde bağırdığı için özür diler. Kokila’nın artık iyileştiğini 2-3 gün içinde yeniden Mumbai’ye döneceklerini söyler. Kokila bunu duyunca bayılır. Gopi Kokila’nın yardımına koşar. Ahem de gelir. Kokila’yı yatağına götürürler. Daval yolda doktoru aradığını söyler. Kinjal Kokiila’nın numara yaptığını düşünür. Kokila kendisine geldiğinde doktor istemediğini, ölüm vaktinin yaklaştığını söyleyince Gopi ve Ahem şok olur.

Masum 332 Özeti - Kokila hastane yolunda

Modi ailesinde şah evine gelir. Doktor Kokila’yı muayene eder. Kokila’nın ciddi kalp kiriz geçirttiğini, şu an kalp atışlarında sorun olduğunu söyler. Kokila’yı acil hastaneye yoğun bakıma götürmek ister. Kokila büyük anne dışında herkesi görmekten mutlu olduğunu, son defa herkesin yüzüne bakmak istediğini söyler. Ahem annesine ölmeyeceğini söylerken Kokila şöyle der.

“Son arzum Gopi’yi yeniden eşin olarak kabul etmen olur oğlum” (Masum 332. bölüm özeti) Kokila Modi

Mansi bu sözleri duyunca şok olur. Kinjal sinirlenir. Kokila ise “son defa ikinizi mutlu görmek istiyorum” der.

Masum 17 Şubat Çarşamba Özeti

17 Şubat 2021 Çarşamba günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 17 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Kinjal Kokila’nın hasta olmadığını kanıtlamak için kapı girişine yanan kömür koyar. Üzerinde yürümek ister. Kokila da bu sırada Ahem’in Gopi ile yeniden bir araya gelmesi için söz ister.

Bu kargaşa içinde Ahem yemin eder. Ateşin üzerine yürüyeceğini dile getirir. (Kinaj burada Ahem’e blöf yapıp Kokila’nın yalanını ortaya çıkarmak için bir oyun yapar) Ahem ateşin üzerine yürümek için adımını attığında Kokila Ahem’in ayağını tutup hasta olmadığını itiraf eder.

Masum 332. bölüm özeti - Ahem gerçeği öğrenir

Ahem öfkeden deliye dönerken Kokila’nın oyununu ortaya çıkaran Kinjal ise planını işe yaradığını görünce çok mutlu olur. Ahem Kokila’yı yalan söylemeye zorlayan Gopi’ye de kızıp Mansi’den eşyalarını hazırlamasını ister. Ahem bir daha Rajkot’a adım dahi atmayacağını dile getiri. Kokila ise paniğe kalır. Bir daha oğlunu göremeyeceğini düşünür.

Modilerden önce Mansi ve Meera konağa gelip eşyalarını toplamaya başlar. Çok geçmeden diğer Modiler de konağa gelir. Paridhi Mansi ile önemli bir şey konuşacağını söyleyip mutfağa götürürken Tolu ve Molu Meera’nın elini kolunu bağlar. Ahem’in gitmemesi için ikna etmesi için tehdit ederler.

Kokila ile Gopi Vidya ile konuşur. Ahem’i son bir defa görmek istediğin bu sebebe tapınak da oğlunu beklediğini, o gelene kadar gitmeyeceğini söyler. Vidya Kokila’nın isteriğini Ahem’e söyler. Ahem Mumbai’ye gitmeden önce annesi ile tapınak da görüşmeyi kabul eder.

17 Şubat Çarşamba Masum Özeti - Kokila gerçekten kalp kiriz geçirir

Kokila tapınak da Ahem’in geldiğini görünce oğlundan özür diler. Yaptığı her şeyin sadece gerçek saadeti yakalaması için yaptığını, kendisi için hiç bir şey istemediğini söyler. Ahem her zaman kendisini kandırdığını bugün de yine aynı oyunu oynadığını söyleyip giderken Kokila gerçekten kalp krizi geçirir. Olduğu yere düşer. Ahem buna inanmaz.

Devamı Masum 333. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 332. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu