Dizi Özet

Masum 333. Bölüm Özeti 18 Şubat Kokila’nın Kalbi Durdu!

Masum 333. bölüm özeti 18 Şubat Perşembe. Kokila’nın kalbi duracak. Ahem ve Gopi çok üzülecek. Kokila ölecek mi?. İşte Masum 333. bölüm özeti sizlerle…

Masum 333. bölüm; Gopi ile Ahem’in tapınak da konuşması ile başlar. Ahem “İnanmıyorum sizin sahte yalanlarınıza” der. Gopi sinirlenip Ahem’e tokat atar. Ahem’i gözlüğü yere düşer. Gopi “Eğer anneme bir şey olsun o zaman ben de seni yaşatmam Ahem!” der. Gopi çevreden yardım isterken, Ahem Kokila’nın durumuna bakar. Kokila’nın gerçekten kalp krizi geçirdiğini anlar.

=> Masum 334. Bölüm Özeti için tıklayınız. (Sonraki Bölüm)

Ahem annesini Gopi ile birlikte kaldırıp hastaneye götürür. Doktor ilk kontrolü yaptıktan sonra Kokila’nın kalp kiriz geçirdiğini, şu an için kritik eşikte olduğunu, her an kötü haberin gelebileceğini söyleyince Ahem şok olur. Hemşire faturayı ödemesini ister. Gopi Jigar’ı arayıp faturayı ödemesini isteyeceğini söyler. Ahem kredi kartını verip Gopi’den faturayı ödemesini ister.

Masum 333. bölüm özeti Başlıyor!

Modiler hastaneye ulaşır. Hetal Kokila’nın durumunu sorar. Gopi Kokila’nın kalp kiriz geçirdiğini söyler. Bu sırada doktor Kokila’nın durumunun kötüye gittiğini, her an onu (Kokila’yı) kaybedebileceklerini söyleyince oradaki herkes yıkılır. Gopi doktordan annesini kurtarmasını ister.

Ahem Kokila’nın rol yapmadığını, gereçten kalp kiriz geçirdiği anlamış olsaydı çok daha erken getireceğini ama kendi hatası yüzünden Kokila ölüm kalım arasında olduğunu söyleyip kendi kendisini yer. Meera ve Vidya kendisini suçlamamasını ister.

Masum 333. bölüm özeti - Kokila'nın kalbi durdu - Kokila ölecek mi

Jigar Daval’ı arayıp Kokila’nın yoğun bakımda olduğunu durumu Raşi’ye belli etmemesini ister. Ancak Raşi bunu duyar. Daval Raşi’ye süt getirmeye gidince Raşi Daval’ın telefonunu alıp Jigar’a hangi hastane de olduğunu sorar. Raşi Kokila’nın hangi hastanede yattığını öğrenince kumbarasında ki paraları da alıp hastaneye gider.

Mansi Ahem’in uzun zamandır aç olduğunu görünce birlikte hastanenin restoranına gidip bir şeyler yemek ister. Ahem yemek düşünecek vakti olmadığını ve canı istemediğini söylese de Mansi ısrar edince, Ahem Mansi’ye bağırır.

Raşi’nin bindiği araba yolda arızalanır. Raşi taksi şoförüne hastaneye nasıl gidebileceğini sorup yaya olarak yola koyulur. Daval da Raşi’nin kaybolduğunu Jigar’a ve Gopi’ye haber verir.

Masum 333. Bölüm Özeti

Gopi Tolu ve Molu’dan Daval ile bilirlikte evin etrafını aramaya gitmesini ister. Tolu ve Molu şah evine doğru gider. Çok geçmeden Raşi sora sora Kokila’nın yattığı hastaneye, Gopi’nin yanına gelir. Gopi Raşi’yi görünce çok mutlu olur. Daval’ı arayıp bilgilendirir.

Masum 333 yoğun bakımda

Deli Urmila bile hastaneye gelir. Kokila’nın son yaşadığı olayda Kinjal’in ateşin üzerine yürüme numarasından dolayı Kokila gerçeği açıklamak zorunda kalması ve sonrasında kalp kiriz geçirdiğini söyleyip Kinjal’e tokat atar. Hastanede Kinjal ile Urmila tartışmaya başlar. Urmila vazoyu Kinjal’in kafasına atmak için elini tutar. Ahem Kinjal’in haksız olduğunu, annesini ölüme sürüklediğini, Urmila’nın doğru söylediğini söyler.

Gopi de Kinjal’in haksızlık yaptığını, yıllarca Kokila’ya eziyet etmek için Modi konağında kaldığını, Ahem ise annesine inanmadığı için bu halde olduğunu söyleyip ikisini de suçlu ilan eder. Bu sırada doktor çıkar.

Kokila’yı hayatta tutmak için her türlü imkanı denediklerini ama Kokila’nın ölüm kalım arsında ince bir çizgide olduğunu söyleyince Ahem yıkılır. Annesini kurtarması için adeta yalvarır. Hata yaptığını annesine inanmadığını söyler.

Ahem Gopi’nin ayaklarına kapanıp Tanrı’ya dua etmesini, annesiz yaşayamayacağını söyleyip Gopi’ye sarılır. Mansi bunu uzaktan izleyip kıskanır. Bir gün boyunca Kokila’nın iyileşmesini beklerken kimsenin aklına yemek gelmez.

Hetal açlıktan şekeri düşünce, Gopi herkese yemek hazırlayıp kafeteryaya çağırır. Ahem sinirlense de Gopi geride kalanların dik durması için yemek yemeleri gerektiğini söyleyip ikna eder. Mansi de bir gün önce Ahem’e aynı şeyi söylediğini ama Ahem’den fırça yediği anları hatırlayıp üzülür.

Masum 333 özeti - Doktor Kokila'nın durumu hakkında bilgi verir

Jigar doktorun bilgi vermeye geldiğini söyler. Herkes koşarak doktorun yanına gider. Doktor Kokila’yı hayatta tutabilmek için çok çabaladığını, kalbi defalarca durduğunu ama zor da olsa çalıştırdıklarını lakin durumunu çok kötüye gittiğini, her an ölebileceğini söyleyince herkes yıkılır. Gopi doktordan Ahem’in odaya girip annesi ile konuşmasına izin vermesini ister. Doktor yok dese de Gopi Ahem ile birlikte Kokila’nın odasına zorla girer.

Ahem annesinin yanında ağlamaya başlar. Haya yaptığını, çok kötü bir çocuk olduğunu söyleyip, annesinden kendisini affetmesi için uyanmasını ister. Bu sırada Kokila’nın kalbi durur. Herke şok olur. Gopi Kokila’nın kalbine baskı yapar. Ahem de Gopi’ye yardım eder. Bu sırada Kokila’nın kalbi yeniden çalışır.

Masum 18 Şubat Perşembe Özeti

18 Şubat Perşembe günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 18 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Doktor Kokila’yı muayene ettikten sonra kalbinin yorgun düştüğünü ama kritik eşiği atlattığını söyler. Ahem herkesin gidip evde dinlenmesini ister. Mansi Gopi ile Ahem’in yalnız kalmasını istemediği için gitmeyeceğini söylese de Ahem ısrar eder.

Masum 333. bölüm özeti - Kokila baygın halde yatar

Gopi Ahem’e tapınak da tokat attığı için özür diler. Ahem de aklının başına gelmesi için gerekli olduğunu söyledi sırada Mansi telefonunu unuttuğu için geri gelir. Ahem ile Gopi’nin yakınlaşmasını görür. Ahem neden geri geldiğini sorar. Mansi telefonu unuttuğunu söyler. Mansi telefonunu alıp gider.

Mansi yolda Meera’ya her şeyi anlatır. Meere hastaneye gelip babasına tokat attığı için Gopi’ye tokat atmak ister. Ahem bunu durdurur. Mansi’nin de orada olduğunu görünce basit bir meseleyi Meera’ya anlatıp onu kışkırttığı için Mansi’ye kızıp Mumbai’ye dönmesini ister. Mansi Modi konağına gelip eşyalarını toplamaya başlar.

Meera ise babasını yeniden ikna edip Mansi’nin yanına da kalmasını sağlar. Meera Modi konağına gelip Mansi’ye gitmemesini, Ahem’in böyle istediğini söyleyince Mansi mutlu olurken, Modi ailesi yine hayal kırıklığı yaşar.

18 Şubat Perşembe Masum Özeti - 333. bölüm

Mansi hastaneye gelir. Ahem hayatına hiç bir zaman Gopi’yi almayacağına dair Mansi’ye garanti verince Mansi çok mutlu olur. Kokila hastaneden taburcu edilir. Urmila’nın evine gider. Jigar ile Gopi bir kaç dakika sonra Urmila’nın evine gelir. Ahem Gopi’yi durdur. “Beni seviyor musun?” Gopi kaçamak cevap verir.

Ahem Gopi’nin kafasında ki kırmızı sinduru gösterir. Gopi de evlendikten beri sinduru sürdüğünü söyler. Ahem o zaman aramızda hiç bir bağ kalmadığını sana ispatlayayım deyip eline sindur alır. Herkes Ahem’in ne yapacağını merak eder. Devamı Masum 334. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 333. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

 1. Filizcim Gunaydin 334 bolum ne zaman yazarsin bekliyorum merakla , dun agsam siteye giremedim bisey oldu bende artik acilmaz diye cok cok uzuldum

 2. Dün akşam siteniz mi çalındı ben giremedim. Bir de lütfen daha çok masum özeti verin lütfen ❤️

 3. Evet ya reklamdan giremiyorum bende tek benimki oyle saniyordum
  ?Gülälek?sen Turkmenistanlimisin

 4. G⁹nülcüm merhaba canim
  Evet ya siteye bişeyler oluyor reklamlar aldi başini gidiyor Cihan bey le Filizcim bi çare bulur lar elbet
  Diger sayfaya hiç giremiyorum yaziyamiyorum şyan bile yazdiklami kendim göremiyorum yazimda hata olursa anlarsin dimi ?

  Merhaba Cennet evet Türkmenistandan yaziyorum

 5. Uff ya böyle özet okumakda mümkün dil reklamlar hiç pursat vermiyorlar özet okumana

  FILIF NE OLUR HALLEDIN ŞU SORUNU

  zaten son zamanlar iş ler yüzünden zar zor zaman buluyorum bide reklam patlamasi çikti?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu