Dizi Özet

Masum 334. Bölüm Özeti 19 Şubat Ahem Kalmaya Karar Verir

Masum 334. bölüm özeti 19 Şubat Cuma. Ahem Kokila’yı Mumbai’ye götürmek için söz alsa da sonradan kendisi de kalmaya karar verecek. İşte Masum 334. bölüm özeti sizlerle…

Masum 334. bölüm; Ahem ile Gopi’nin konuşması ile başlar. Şah evinde Ahem Gopi’nin içeri girmesine sinir olmuş bir şekilde annesinden uzak durmasını, ayrıca kendisi ile arasında hiç bir ilişki bulunmadığını söylemek adına evdeki sinduru alıp yere çizgi halinde döker.

=> Masum 335. Bölüm Özeti için tıklayınız. (Sonraki Bölüm)

Ahem çizgiyi çektikten sonra kendi ailesine bu çizgiden başka yaklaşmamasını, aralarında hiç bir ilişki olmadığını ne kendisini ne de Kokila’yı rahatsız etmemesini ister. Kokila sindurun anlamı bir kez daha anlatsa da deli Ahem kafasının dikine giden biri. Kokila Gopi’nin hala Modi ailesinin gelini olduğunu söyler. Lakin Meera babasının Gopi ile ilişkisini onaylamadığını söyler.

Masum 334. bölüm özeti Başlıyor!

Meera’nın terbiyesizliğini gören Gopi Meera’ya kızarken, Mansi de Meera’yı korumaya çalışır. Ahem en sonunda herkese bağırıp buraya annesi Kokila için geldiğini söyleyip annesinin yanına gider. Meera ve Vidya’nın yanında olmasını ona saygıyı sevgiyi yeniden öğretmesini ister. Bu duygusal konuşmadan Kokila etkilenir. Kokila kabul edince Ahem Mumbai de gidecekleri Kokila’yı da götüreceğini açıklar. Kokila söz verdiği için geri de dönemez. Aksi halde Ahem tek başına bir daha gelmemek üzere gitmesinden daha iyi olduğunu düşünür.

Masum 334. bölüm özeti - Ahem gitmekten vaz geçer

Urmila ekmek elden su gölden hesabı hem bedava geçiniyor, hem de bütün işlerini Kokila’ya yaptırıyordu. Şimdi Kokila’nın gidecek olmasında dolayı Urmila deli gibi davranıp “Kokila giderse bende onunla gittiği yere gelirim” der. Daval da halasının peşinden geleceğini söyler.

Kokila Gopi’nin yanına gelip Ahem’e verdiği sözü tutmak istemediğini ama o an Ahem’in duygusal konuşmasından etkilenip kabul ettiğini söylerken Jigar da Ahem’in bu fevri tavrı karşısında evi terk eder. Kapının önünde her şeyden haberdar olan Raşi’yi görür. Raşi kimsenin kendisini sevmediğini, babası geldiğinde her şeyin düzeleceğini düşündüğünü ama babası Kokila’yı da alıp götüreceğini söyler.

Masum 334. Bölüm Özeti

Kokila Gopi ile konuşurken Ahem ile birleştirmek için elinden geleni yaptığını, oğluna ilk defa yalan söylediğini ama sonunda kalp krizi geçirip oğlunu üzdüğünü, bu nedenle artık bunu yapmayacağını söyler. Gopi Kokila’nın dediklerini duyuna şok olur. Kokila konuşmasına devam edip artık yüzünü görmek istemediğini evi terk etmesini ister. Gopi kendi yengesinin evinden Kokila tarafında kovulur. Gopi morali bozuk Modi konağına gelir.

Gopi durumu Paridhi’ye anlatır. Pardihi de Ahem’in kalması için bir plan yapmasını ister. Şah evinde Raşi Ahem’e Kokila’yı götürüp götürmeyeceğini sorar. Ahem küçük kıza cevap bile vermeden onu itekler. Daval küçük Raşi’yi düşmeden tutar.

Masum 334. bölüm özeti - Kokila Gopi'yi kovar

Ahem Büyük anneye son durumdan bahsedip, Kokila’yı Mumbai’ye götüreceğini söyler. Büyük anne onay vermez Ancak Ahem kararlı olduğunu söyler. Hetal da Ahem’e kızar . Ahem Hetal’e karşı saygı sınırınız zorlayacak şekilde konuşunca araya Jigar girer. Ahem ile Jigar üslup konusunda Ahem tartışır. Kokila da torunları Tolu ve Molu ile Raşi’ye Rajkot’dan ayrılmak istemediğini ama söz verdiği için gitmek zorunda olduğunu açıklar.

Büyük anne Ahem’i gitmeden Modi konağında görmek istediğini söylese de Ahem kesinlikle gelmeyeceğini beyan eder. Büyük anne en azında Vidya ile vedalaşmak adına gelmesini rica eder. Ahem de kabul eder.

Vidya Modi konağına gelince herkes sevgi gösterisinde bulunur. Gopi geçmişi anlatır. Kıssaca Vidya’yı etkilemeyi başarır. Gopi Kokila’nın gitmesine engel olması gerektiğini Vidya’nın aklına yerleştirmeyi başarır. Meera da Modi konağına geldiğinde Tolu Ahem’in odasını bilardo odası yapacağını, artık geri dönmeyecekleri için odanın boş kalmaması için yeniden dekore edeceğini söyleyip Meera’yı kıskandırır. Vidya ile Gopi de Şah evine gider.

Masum 19 Şubat Cuma Özeti

19 Şubat Cuma günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 19 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Vidya ve Gopi şah evine gider. Artık Ahem’in konuşmalardan etkilenme zamanı gelmiştir. Meera Tolu ve Molu’nun Modi konağında odalarını bilardo odası yapacaklarını söyler. Ahem ilgilenmediğini söyler. Vidya ise akrabaları ile yeni bir araya geldiklerini, henüz ayrılmanın erken olduğunu söyler. Gopi de Kokila’nın Mumbai’ye gitmesi halinde asla yaşayamayacağını söyler. Mansi ve Meera çantaları alıp hazırlanır.

19 Şubat Cuma Masum Özeti -334. bölüm

Raşi Kokila’ya “bana şimdi kim geceleri hikaye okuyacak” der. Kokila yakında seni de götüreceğim dese de duygusuz Meera “çocuğu kandırma. Asla evimize bu giremez.” der. Hetal ve diğerleri de gelip Kokila’yı yolcu etmek ister. Ahem tüm bu olanlardan sonra gitmekten vaz geçer. 

Kokila Ahem’in kararından vaz geçmesinin asıl sebebi olarak Gopi’ye duygu aşk olduğunu söylerken Mansi bunu asla kabul etmez. Pardihi ise Mansi’ye karşı kazandıkları ilk galibiyeti kutlar. Gopi her şeyin yeni başladığını, daha çok yol almaları gerektiğini dile getirir.

Meera Mumbai’ye gidemediği için odasında ki vazoyu kırar. Herkes odaya girdiğinde Meera “Madem burada kalıyorum. O zaman kendi kurallarımı uygularım” der. Parihi Meera’ya kızamak istese de Gopi engel olur. Kendisi Meera’nın yanlış yaptığını söyleyip ayrılır.

Gopi ile Paridhi’ye mutfakta konuşur. Meera’yı her defasında azarlamamasını, kendilerini anlaması için imkan vermesini ister. Bu sırada Jigar gelir. Gopi durumu Jigar’a anlatır. Jigar Paridhi’den Meera konusunda daha dikkatli olmasını ister. Kinjal bu konuşmaları duyar. Herkesi gittikten sonra Paridhi’nin yanına gelip, Jigar Gopi yüzünden bağırdığını söyleyip Gopi’ye karşı doldurmaya çalışır.

Mansi Ahem’in kendisinden uzaklaşmaya başladığını düşünür. Meera akşam yemeğinde vakit geçirmesini ister. Mansi Ahem’i arayıp akşam yemeğinde birlikte dışarıda yemek ister. Ahem annesini bahane etse de Mansi Vidya’nın da orada olduğunu söyleyince Ahem akşam yemeğinde dışarı çıkmayı kabul eder.

Devamı Masum 335. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 334. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu