Dizi Özet

Masum 335. Bölüm Özeti 20 Şubat Pari ile Gopi’nin Planı

Masum 335. bölüm özeti 20 Şubat Cumartesi. Pari plana göre Gopi2yi evden kovacak. Ahem Gopi’ey sahip çıkacak. İşte Masum 335. bölüm özeti sizlerle…

Masum 335. bölüm; Vidya ile Ahem’in şah evinde (Urmila’nın evinde) konuşması ile başlar. Vidya babası Ahem’in Mansi ile gideceği akşam yemeği için giyeceği kıyafeti seçer. Modi ailesi ise akşam yemeği için masaya otururlar. Paridhi herkese sağlıklı yiyecekler getirir. Bu sırada Gopi de yaptığı yemekleri getirir. Evdeki herkes Jigar bile Gopi’nin yaptığı atıştırmalıkları isteyince Pari üzülür.

Kinajl’in tam istediği ortam oluşur. Pari’nin canı sıkılsa da bunu kimse fark etmez. Tabi içi fesat olan Kinjal hemen fark etmiştir. Hemen Pari’nin arkasında mutfağa gidip “Ben sana demiştim. Ancak sen bana inanmadın. Gopi bu eve geldikçe seni bile gönderir.” diyerek Paridhi’nin beynini yıkar.

Masum 335. bölüm özeti Başlıyor!

Jigar son olayda Raşi’nin çok üzüldüğünü fark etmiş, artık kızı ile ayrı yaşamasına son vermek için bu durumu Paridhi ile konuşur. Parihi sinirlenir. Kinjal yine Pari’yi Gopi hakkında doldurucna, Paridhi sonunda Gopi’ye patlar. Hayatına karıştığı için kızar. Gopi hiç bir şeyden haberinin olmadığını söylese de Pari “bu evin en iyi gelini benim. 10 yıldır bu evi yönetiyorum” diyerek tepkisini ortaya koyar.

Jigar Raşi’yi almaya Şah evine gider. Paridhi ise olayları başlatan kişinin Gopi olduğunu söyleyip ağzına geleni söyler. Modi konağında kalmasına izin vermediğini, eşi ve çocukları bu evde yaşamadığı için evden gitmesini ister. Gopi Modi konağında hakkı olduğunu söylese de Paridhi Gopi’nin kolunda tutup dışarı atar.

Masum 335. bölüm özeti - Pari ile Gopi plan yapar

Paridhi ailenin geri kalanına Gopi’yi içeri alması veya onu tutması halinde onu evden atacağını söyleyip tehdit edince, kimse Gopi’yi içeri almaya cesaret edemez. Gopi Urmila’nın evine gidip, Kokila’ya Parihi’nin evden kovduğunu söyler.

“Hayat ne garip değil mi? Gopi Radha’nın Paridhi’ye karşı savaşında kendi kardeşini haksız görüp onu öldürdü. 10 yıl hapis yattı. Ancak Paridhi bugün Kinjal’in gazına gelip Gopi’yi evden kovdu. Siz siz olun başkası için yaşamayın.”

Masum 335. Bölüm Özeti

Gopi ağlayarak Paridhi’nin kendisini kovduğunu söyler. Kokila Paridhi’nin neden kovduğunu sorunca, Gopi de “Ailesi Modi konağında kalmadığı için kovdu” der. Ahem sinirlenir. Zira o evde hakkı olduğunu biliyor. Üstüne Gopi Modi ailesinin en büyük gelini. Evi yönetecek kişi de Gopi olduğunu içinden düşünür. Bu sırada Ahem Mansi ile buluşmasına, yaşanan olaylardan dolayı gecikir. Mansi de Ahem geç kaldığı için Ahem’i şah evinde görmeye gider.

Masum 335 Özeti - Pari Gopi'yi kovar

Gopi, Modi konağında Paridhi’nin kovduğunu, Şah evinde Ahem’in kendisini istemediğini bir başına kaldığını söyleyip dışarı çıkar. Ahem Gopi’nin arkasında koşar. Bu sırada Mansi Ahem ile Gopi’yi dışarıda yan yana görüp yanlış anlar. Ahem Mansi’ye göründüğü gibi değil dese de Mansi ağlayarak uzaklaşır.

Jigar Gopi’yi arayıp Pari’nin saygısızlık ettiğini, Kinjal’in devamlı olarka Parihi’nin beynini yıkamaya çalıştığını söyler. Gopi de Kinjal’in planı işe yaradığını dile getirir. Aslında olay Gopi ile Pari’nin planıdır. Ahem’i yeniden Modi konağına getirmek için yaptıkları plan.

Ahem sinirle Modi konağının kapısına gelir. Mansi odasında ağlarken Mansi’yi yanına çağırır. Mansi’yi telefonla arar. Paridhi Mansi’nin telefonunu ele geçirip meşgule atar. Ahem sinirden deliye döner.

Akşam Gopi ile Paridhi telefonda konuşur. Sinsi Kinjal Pari ile Gopi’nin konuşmasını duyar. Aralarında bir kavganın olmadığını, birlikte hareket ettiklerini anlar. Bu planı bozması gerektiğini düşünür.

Masum 335. bölüm özeti - Gopi kovulduğunu söyler

Mansi evden ayrılmak için hazırlık yaparken, şeytan Kinjal Mansi’nin yanına gidip Modi konağından ayrılmamasını, Paridhi’nin Gopi’yi evden kovma olayının tiyatrodan ibaret olduğunu söyler. Mansi bunu Ahem’e söyler.

Ahem de Hetal’i arayıp “Paridhi’nin Gopi’yi kovma meselesi gerçek mi?” der. Hetal gerçek olduğunu Paridhi evde kalacak kişilere karar verdiğini söyleyince, Ahem “Annem Kokila’ya saygı duyuyorsan sen de Parihi’yi evden at” der. Hetal Ahem’e ne diyeceğini bilemez.

Masum 20 Şubat Cumartesi Özeti

20 Şubat Cumartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 20 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Ahem Hetal’den istediği karşılığı bulamayınca, Jigar’ı arayıp Parihi’yi evden göndermesini adeta emreder. Jigar “Ben senin gibi eşim hata yapınca evden kovmam yada başka birisi ile aşk hayatı yaşamam. Eğer bir hata yaparsa karşıma alıp konuşurum” deyince Ahem sinirden deliye döner.

Masum 335. bölüm Özeti - Ahem Pari'ye tokat atmak ister

Mansi Kinjal’in de desteği ile Mumbai’ye gitmekten vaz geçtiğini söyler. Kinajl Mansi’ye akıl verip evden atılma olayını bir şekilde kanıtlayıp, Ahem’e göstermesi gerektiğini söyler. Mansi Ahem ile arayıp sıcak tutmak adına gece Ahem’i arar. Lakin Ahem Kokila’nın yanında uyuduğu için telefona Gopi cevap verir.

20 Şubat Cumartesi Masum Özeti - 335. bölüm

Mansi karşısında Ahem değil Gopi olduğunu anlayınca sinirlenir. Ahem’i telefona ister. Gopi Ahem’in uyuduğunu, sabah aramasını isteyip telefonu kapatır. Mansi sinirlenir. Hemen Meera’yı uykusunda uyandırıp Şah evine gitmesini ister. Mansi planı olduğunu, Modi ailesine iyi bir ders vereceğini söyler.

Devamı Masum 336. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 335. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

 1. Aferin jigara tam bi beyefendi ahem givi psikopat dil
  Evet Jennet ikimiznde ismi türkmen ismi peki neredensin yani hangi şehirdensin hangi welayatdansin

 2. Merhabalar Cumanız kutlu olsun Canlar nasılsın ız ?❤ ?Gülalekcim canım nasılsın Düzelir sıkma tatlı canını tamam ı?

 3. Merhaba çiçegim
  ahada düzelmiş canim şuan diger sayfayada yazdim sanada yazdiklarim var. Bu gün bi bilsen öteki sayfaya yazmak üçün kaç kere denedim yoruldum denemekden☹

  Hâ şâherdenmisiñ Jennet men şâhere degişli bir etrapdan gatam uzak dâl 30 minutluk ýol.
  Men 34 ýaşymda 2 oglum bar öý hanymy hiç ýerde işlâmok öz azyk dükanymyz bar arasynda şoña kömekleşýân…. göni özümü tanydaýyn diýdim senem özüñ hakynda ýazarmysyñ canym. Sen yaz men bir salym site,a girmen işlem kân ondada arasynda özet okamana gelemde okaryn.ok.

  1. Anevdenmi yasayan , menem 22 yasymda menem 1 oglum ba 9 aylyk oyde islamok oglum bilen basagay bolup gecya gunim , tv gorip bilemok son ucun bu sitede ozet okayyan

 4. FILIZ CANYM HER ŞEY YOLUNA GIRMIŞ SITEDE, SAOL CANIM ELINE SAGLIK
  SANA KOLAY GELSIN AKIL KÜPÜM

 5. İyi akşamlar Kızlar Cennet ❤ nasılsın?
  Kardeşim Allah korusun canım tatlı ?
  Oğlunu ? Gülalekcim ? canım nasılsın
  Sağol güzel sözler için canım ben?
  Üzgünüm oraya yazdım bi türlü gitmiyor o yüzden buraya yazdım Çok
  Sağol canım iyiyim seninde işlerin yoğun yorma olurmu kardeşim çiçeğin
  Sana kurban olsun öptüm seni çoçukları???? iyi geceler görüşürüz.

 6. Cennetim birtanem sağol iyiyim Rica ederim canım ne demek seninde iyi
  Olmana sevindim?? iyi günler canım❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu