Dizi Özet

Masum 336. Bölüm Özeti 21 Şubat Kinjal Kokila’ya Meydan Okur

Masum 336. bölüm özeti 21 Şubat Pazar. Kinjal gerçekleri Ahem’e göstermek isteyecek. Kokila engel olacak. Kinjal herkese meydan okuyacak.  İşte Masum 336. bölüm özeti sizlerle…

Arkadaşlar bölüme başlamadan önce lütfen en yeni özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret etmeniz bizlere en büyük desteği verecektir.

Masum 336. bölüm; Ahem ile Gopi’nin aynı yatakta uyuması ile başlar. Ahem annesinin yanında yerde yatarken, Gopi de kaynanasının en ufak ihtiyacında duyabilmek adına kaynanası Kokila’nın yanında yerde uyur. Ahem sıcaktan yatamaz. Gopi’nin yattığı yere gelip onun yanında uyumaya başlar. Çok geçmeden Gopi Ahem’in elini hisseder. Duygusal anları ne yazık ki Kokila’nın öksürmesi son verir.

Mansi Ahem’in telefonuna Gopi baktığı için sinirden deliye döner. Kinjal’in odasına gidip onu uyandırır. Son durum hakkında bilgi verdikten sonra Kinjal Gopi’nin adım adım Ahem’e yakınlaştığını söyler. Mansi hemen gidip Şah evine kontrol etmek istese de Kinjal sabahı beklemesi gerektiğini söyler.

Masum 336. bölüm özeti Başlıyor!

Kakila sabah uyandığında Ahem’in yerinde Gopi, Gopi’nin yerinde Ahem’in yattığını görünce şaşırır. Tam da bu sırada içeri Urmila girer. Aynı manzarayı Urmila da fark eder. Kokila’ya “akşam burada bir şeyler olmuş” der. Gopi utanıp odayı terk ederken, Ahem sinirli şekilde Urmila’ya bakar.

Paridhi Hetal ile birlikte Gopi’yi arar. Akşam neler olduğunu anlatmasını ister. Gopi de bir şey olmadığını söylese de Paridhi “Gopi’nin çok büyük bir planı var” der. Kinjal ile Mansi bunu gizlice duyar. Kinjal gerçek planların ne olduğunu anlamak için Pari’nin her hareketini takip etmemeleri gerektiğini Mansi’ye söyler.

Masum 336. bölüm özeti - Kinjal Mansi'yi destekler

Paridhi dışarı çıktığını gören Kinjal ile Mansi hemen Pari’nin peşine takılır. Pari komşunun evine gittiğini görünce Kinjal konuşmaları kaydedip Ahem’e göstermeleri halinde Ahem’in bir daha asla Gopi’ye inanmayacağını söyler. Kinjal konuşmaları kaydetmek için pencereye tırmanır. Pencere çöpün yanında olduğu için oraya çöp atmaya gelenler yüzünden Kinjal Paridhi’nin konuşmasını kaydedemez.

Ahem su doldurmak için çeşmeye gittiğinde komşusu Ahem’e kızıp, iyi bir koca ve oğlu olamadığını Kokila’yı yıllarca aramadığını, Gopi’yi terk ettiğini söyler. Gopi hemen kocasını kayırır. Kadına ağzının payını verir. Ahem Gopi’ye teşekkür eder. Meera Mansi ve Kinjal de gelir. Kinjal tüm bunların bir oyun olduğunu söyler.

Ahem Kinjal’den susması ister. Ancak Kinjal bunları Paridhi’nin ayarladığını, komşu ile gelip önceden konuştuğunu söyler.

Masum 336. Bölüm Özeti

Paridhi ile Gopi’nin foyası ortaya çıkmak üzere. Kinjal Gopi’nin Pari’yi aramasını istese de Gopi reddeder. Kinjal de Pari’yi Şah evine çağırır. Pari içeri girdiğinde Kinjal şöyle der.

“Gopi ile komşu olayını planladığınız biliyoruz. Şimdi aynı komşuyu ara ve teşekkür et. O zaman gerçek ortaya çıkacaktır!” (Masum 336. bölüm özeti) Kinjal

Deyince Pari sabah Ahem ile Gopi’nin tartıştığı kadını arar. Kinjal’in dediği gibi teşekkür eder. Lakin kadın Pari’yi tanımadığını söyler. Pari kendisini yeniden tanıtır. Hetal’in gelini olduğunu söyler. Kadın da Gopi’nin bugün kendisine hakaret ettiğini, canını çok sıkkın olduğunu söyleyince, Kinjal’in hamlesi boşa çıkar. Ahem Kinjal’e bağırır.

Masum 336 Özeti - Ahem Kinjal'e kızar

Kinjal Pari’ye şimdilik kurtulduğunu ama yakında foyasını Ahem’e söyleyeceğini dile getirince, Kokila Kinjal’e her şeyi anlatıp Ahem ile Gopi’nin ayrılmasına aslan müsaade etmeyeceğini söyler. Mansi de bunları duyar. Kokila Mansi’nin 10 yıl Ahem ile birlikte yaşamasına rağmen aile olamadıklarını, Ahem’in tek ailesi Gopi olduğunu, yakında bunu Ahem’in de göreceğini söyler.

Kinjal hem Kokila hem de Paridhi’ye meydan okur. Yakında Ahem’e gerçekleri göstereceğini söyler. Kokila da “Hodri meydan” der. Kısaca ana kız karşı karşıya gelir.

Mansi Ahem’in tüm akrabaları (Kinjal Hariç) Gopi’yi desteklediği için sinirle Modi konağına gelir. Sinirini Meera’dan çıkartı. Meera daha önce Mansi’nin hiç böyle yapmadığını, Gopi’nin kendisine karşı kışkırtmış olabileceğini Vidya ile paylaşsa da Vidya bunu kabul etmek istemez.

Mansi’nin kızmasından dolayı Meera Mansi’ye küser. Kinjal “Ahem’in kalbini kazanmak istiyorsan öncelikle kızları ile aranı sıcak tutmalısın” der. Mansi bunu yapacağını söyler. Meera Modi konağında bir çocuk ile konuşur. Kendisini bir daha rahatsız etmemesini ister. Tolu ve Molu da Meera’nın taksici ile tartıştığını düşünüp, yanına gitse de çocuk taksi ile uzaklaşır. Meera işine karışmaması konusunda Tolu ve Molu’yu ikaz eder.

Masum 336. bölüm özeti - Meera biri ile konuşur

Hetal Kokila’yı arayıp aile büyüğü Bapuji’nin ölüm yıl dönümü olduğunu evde dini tören ile kutlayacaklarını söyler. Ahem eve gelmeyeceğini ama tapınak da olursa katılacağını söyleyince, büyük anne törenin tapınak da yapılmasına karar verir.

Masum 21 Şubat Pazar Özeti

21 Şubat Pazar günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 21 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Mansi ilk olarak Meera ile arasını düzeltmek için Meera’nın yanına gidip sinirini kendisinden çıkardığı için özür diler. Meera Mansi’nin özrünü kabul eder. Büyük anne Jigar ile konuşur. Tapınak da bir planı olduğunu söyler. Maalesef yeni şeytan Kinjal bunu duyar. Hemen Mansi’ye büyükannenin planından bahseder.

Plana göre Gopi ile Ahem’in tapınak da puja yapılması istenecek. Buna engel olması için elinden geleni yapmasını ister. Mansi de iyi bir plan yapacağını söyler.

Herkes tapınağa gelir. Mansi Ahem’den özür diler. 10 yıldır aynı evde beraber yaşadıklarını ama ilişkilerinin adını koyamadıklarını söyler. Ahem cevap vermez. Ancak Mansi’ye sıcak davranır. Din görevlisi ailenin en büyük oğlunu ve karısını çağırır. Ahem Gopi ile puja yapmak istemez.

21 Şubat Pazar Masum Özeti - 336. bölüm

Mansi Gopi’nin yerine gelip puja yapmak ister. Din görevlisi eşi olup olmadığını sorar. Mansi hayır deyince din görevlisi puja da Ahem’in yanında yer alamayacağını söyler. Ahem tek başına puja yapmak istese de din görevlisi tek başına olmayacağını söyler.

Gopi kıyafetini getirip Ahem’in yanına koyar. Din görevlisi şimdi pujaya başlayacağını söyler. Gopi ile Mansi Ahem yüzünden laf kavgasına girer. Mansi Gopi’nin kıyafetini Ahem’in yanından alınca, Gopi Ahem’in yanına oturur. Bu defa Ahem ayağa kalkmak istese de Gopi henüz pujanın bitmediğini söyleyip, Ahem’in kalkmasına izin vermez.

Devamı Masum 337. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 336. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Lütfen daha çok masum özeti verin eskiden direk dizicenter diye arıyordum artık masum dizicenter diye aratıcam yeter ki daha çok özet gelsin zaten günde en az bi on defa falan bakıyorum

      1. Ne kadar çok yapabilirseniz o kadar mutlu olurum çünkü sitenizin özetleri çok güzel okuyunca merakta kalıyorum okumadan duramıyorum. Birde siteyi “masum dizicenter” diye aratınca hata veriyor neden bilmiyorum

  2. Filizcim seninde isin zor canim eline emegine saglin biz cok okumak istiyorus ama seninde isin gucun vardir belki ilgilenmen gereken cocuklarin vardir onun icin sahsen ben bolum istedigimi soyleyemem onca saat hazirlaman gerekiyorsa

    1. bekarım evli değilim ama başka işlerim de var. Lakin bir çok zamanı bu sitede geçiriyorum. Sadece Hint dizisi yazmıyorum ama sizleri özetsiz bırakmamak adına 5 saat Hintçe çeviri yapıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu