Dizi Özet

Masum 337. Bölüm Özeti 22 Şubat Savaş Şimdi Başlıyor

Masum 337. bölüm özeti 22 Şubat Pazartesi. Mansi oynadığı oyunla Şah evine yerleşecek. Gopi’ye savaşın yeni başladığını söyleyecek. İşte Masum 337. bölüm özeti sizlerle…

Masum 337. bölüm; Ahem pojadan kalkmak isterken Gopi onu engellemesi ile başlar. Henüz pojanın bitmediğini, üstelik bu pojayı ölen kişinin anısına yaptıkları için ayıp olacağını söyleyince, Ahem olduğu yerde kalır. Din görevlisi de pojayı bitirir. Pojanın sonunda din görevlisi herkese ikram edilmesi için ikramı Gopi’ye verip herkese dağıtmasını ister.

Meera ise poja başlamadan dışarı çıktığı için Vidya ablasını aramaya dışarı çıkar. Meera’yı biri ile konuşurken görür. Vidya arabanın yanına geldiğinde araba oradan uzaklaşır. Vidya ablası Meera’ya adamın kim olduğunu sorar. Meera ise tanımadığını, adres sorduğunu, kendisi de adresi tarif ettiğini söyleyip içeri geçer.

Arkadaşlar bölüme başlamadan önce lütfen en yeni özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret etmeniz bizlere en büyük destek olacaktır.

Gopi herkese ikramdan dağıtmaya başlar. Meera oldukça sinir olsa da ikramı kabul eder. En sonunda Mansi’ye vermek ister. Ancak Mansi ikramı kabul etmez. Kendisi ile dalga geçtiğini söyler. Mansi Ahem’in kalbinde olduğunu ileri sürse de Gopi Mansi’ye “Aptal olma. 10 yıldır yanındaydı da ne oldu?” diyerek Mansi ile dalga geçer. Ahem’in karıısı oluğu için her zaman onun yanında olacağını ve pojada yer alacağını söyler.

Mansi sinirlenir. Gopi sözlerine devam edip Ahem ile yakında aynı evde aynı yatakta yatacağını söyleyince, Ahem araya girer. Hayal görmemesi, büyüklere saygısızlık olmaması adına pojada yanında oturduğunu söyleyip, Gopi’yi rezil eder.

Masum 337. bölüm özeti Başlıyor!

Mansi sinirle Modi konağına gider. Kinjal henüz hiç bir şeyin bitmediğini, yeni fikirleri olduğunu söylese de Mansi artık savaşacak gücünün kalmadığını söyler. Kinajl Ahem’deki yerini hatırlatmak isterken Pari bu konuşmaları duyar. Gop’yi bu konuda bilgilendirmek için telefonuna almaya giderken, Mera’nın telefonu açalar. Onu açmak isterken Meera telefonunu alıp Pari’ye kızar. Hakaretler eder.

Masum 337. bölüm özeti - Mansi Savaşın yeni başladığını söyler

Jigar Meera’nın saygısızlığı karşısında fırça atar. Mansi de olaya karışmak isterken Meera çocuk olmadığını, kendisini savunacağını söyleyip Mansi ile kavga eder. Mansi Meera’nın sert çıkmasından sonra ağlayarak odasına gider.

Tolu Gopi’yi arayıp son olaylardan bilgilendirir. Pari telefonu alıp Mansi’nin Mumbai’ye dönmeyi düşündüğünü iletir. Meera ile Mansi’nin kavgasını anlatır. Gopi sevineceği yerde Meera’nın bu ayrılıktan üzüleceğini söyler. Pari ise gerçek annesini öğrenme zamanı geldiğini dile getirir.

Masum 337. Bölüm Özeti

Gopi Mansi’nin dışlanmadan gerçekleri anlamasını ister. Bu nedenle şah evinde mutfakta Vidya ile konuşup Mansi’yi yalnız bırakmamasını ister. Bu sırada Ahem sinirle Gopi’yi yanına çağırır. Gopi’ye poja da yanında oturduğu için aklına bir şey gelmemesini, hala hayatında yerinin olmadığını söyler.

Masum 337 Mansi kendisini odaya kilitler

Ahem evde yemekleri kızı Vidya’nın yapmasını ister. Gopi mutfağa gider. Evde olan yiyeceklerden sadece bir çeşit çıktığını ve bu yemeği de Vidya’nın bilmediği içi yemeği Gopi yapar. Ahem yemeği Gopi’nin yaptığını anlayıp sinirler. O sinirle Ahem bardağı kırıp elini kanatır. Vidya babasının bu hale düşmesinin tek sorumlusu olarak Gopi’yi görür.

Gopi de Ahem’in elini görünce endişelense de Vidya annesine karşı hakaret edip babasının bu hale düşmesinden sorumlu olduğunu söyler. Kokila Vidya’ya kızsa da Vidya şöyle der.

“Benim annem 10 yıl önce öldü! Gopi Modi 10 yıldır siz neredeydiniz?” (Masum 337. bölüm Özeti) Vidya Modi

Diye sorunca Gopi cevap veremez. Vidya da annesine yine ağır hakaretler eder. Kokila da torunu Vidya’ya pişman olacağı sözler söylememesini ister. Mansi ile Meera son olaydan dolayı kavga ettikleri için Mansi kendisini odaya kilitler.

Meera özür dilemek için kapısına kadar gelse de Mansi kapıyı açmaz. Tüm Modi ailesi kapıya kadar gelir. Lakin Mansi hiç birisine kapıyı açmadığı gibi içeri de ne var ne yok kırmaya başlar. Kinjal Ahem’i arayıp Mansi konusunda bilgilendirir. Ahem inanmadığını söyleyince telefonu Meera alıp babasına olanları anlatır.

Ahem Meera’yı telefonla arar. Ancak açmaz. Ahem bir kez daha arar. Mansi bu defa telefonu açar. Vidya ve Meera’nın kendisinden uzaklaştığını, 10 yıldır evinde vasıfsız olarak beklediğini söyler. Ahem her şeyin yoluna gireceğini, sabretmesini ister. Mansi sinirlenip telefonu kapatır.

Ahem sinirle Modi konağının kapısına gider. Kapıdan Mansi’yi çağırır. Ancak Mansi gelmez. Ahem Mansi’nin hangi odada kaldığını öğrenir. Arka kapından Mansi’yi pencereye çağırır. Mansi pencereyi açınca önemli bir şey söyleyeceğini, kapıya gelmesini ister. Mansi aşağıya inince Ahem Mansi ile birlikte kalacağını, Meera’dan çantasını hazırlamasını ister.

Masum 337 Özeti - Mansi Şah evine yerleşir

Jigar Kokila’yı haberdar eder. Kokila kapıdan Mansi ile Ahem’in geldiğini görünce çok üzülse de belli etmez. Ahem Mansi’nin artık burada kalacağını söyler. Ahem Mansi ile odaya gider. Gopi de Ahem’in yanına gitmek isterken, Vidya buna izin vermez. Babasının artık dinlenmeye ihtiyacı olduğunu, onu rahat bırakmasını ister. Gopi kapıdan Ahem ile Mansi’nin sarıldığını görünce üzülür.

Vidya merdivenlerde otururken yanına Raşi gelir. Raşi Vidya’ya sorular sorsa da Vidya sinirlenir. 10 yıl annesiz kaldığını, bunun nasıl bir şey olduğunu bilmediğini söyler. Raşi ise 10 yıldır annesiz olduğunu söyleyince Vidya şok olur. Zira Gopi 10 yıldır Raşi’ye baktığını zanneder. (Vidya ve Meera Gopi’nin cezaevinden çıktığını bilmiyor)

Masum 22 Şubat Pazartesi Özeti

22 Şubat Pazartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 22 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi yine dayanamaz. Mansi’nin başı ağrıdığı için ona krem verir. Mansi Gopi’nin aptal olduğunu, Ahem’i ele gerilmesine engel olmak için buraya savaşmaya geldiğini açıkça söyler. Mansi şimdi gerçek savaşın başladığını sözlerine keler.

Vidya Raşi’nin sözlerinden sonra Daval’a gerçekleri anlatmasını ister. Ancak Daval hiç bir şey söylemez. Vidya Kokila’ya gidip yalnız konuşmak ister. Kokila ile Vidya kimsenin olmadığı bir odaya gider. Raşi’nin 10 yıldır Gopi’yi görmediğini öğrendiğini söyleyip Gopi’nin bu zaman zarfında nerede olduğunu sorar.

Masum 337. bölüm özeti - Vidya annesinin 10 yıldır nerede olduğunu sorar

Gopi kapıdan kendi annesinin resmini gösterip Madhu’ya baktığını söylemesini ister. Kokila da Gopi’nin istediği şeklîde Vidya’ya söyler. Lakin Vidya aynadan Gopi’nin elinde resmi ve Kokila’ya yalan söyletmeye çalıştığını anlar.

Pari, Kinjal ile yüzleşir ve ondan Mansi ile Gopi’ye karşı olan kötü planlarını durdurmasını ister, aksi takdirde zarar gören Kinjal’in olacağını söyler. Kinjla ise Pari’nin sözlerine hiç aldırış etmez. Mansi ise Ahem ile birlikte dışarı çıkmak ister. Ahem de kabul eder. Mansi randevuyu kapınca bu gece Ahem ile nişan töreni yapacağını Gopi’ye söyler.

Vidya Ahem’e gidip Gopi’nin 10 yıldır nerede olduğunu sorar. Ahem ise zamanında gerçekleri söylediğini, üzerine bir daha konuşmayacağını söyler. Vidya Modi konağına gider. Aynı soruyu ikizlere sorar.

22 Şubat Pazartesi Masum Özeti - Mansi Urmila ile uyur

İkizler Gopi 10 yıldır yurt dışında tedavi olduğunu söyler. Herkesin farklı farklı cevap verdiğini anlayan Vidya, son şansını Hetal ile dener. Hetal de Gopi’nin 2 yıl yurt dışında tedavi gördüğünü söyler. Vidya “O zaman 8 yıl ne yaptı?” diye sorunca Hetal ne diyeceğini bilemez.

Devamı Masum 338. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 337. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

    1. caım kusura bakma bugün sitemizde ciddi sıkıntılarla uğraştık halen de uğraşmaya devam ediyoruz ama ben size gecenin bu saatinde özet vermek için yatmayıp sabaha kadar en azından bir özet vereceğim. Hakkınızı helal edin normal de yapmadığım bir şey ama benim elimde değil

  1. Yok canim ne kusuru , umarim en kisa zamanda duzelir innsallah yorma kendini bu saatda yarina yazarsin artik

  2. Benimkide dunden beri masum dizicenter diye aradigimda bulamiyor baska bisey cikiyor orada bi arama yapiliyor masum diye yaziyorum sonrasindan oradan buluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu