Dizi Özet

Masum 338. Bölüm Özeti 23 Şubat Gopi Katil!

Masum 338. bölüm özeti 23 Şubat Salı. Tolu, Molu, Meera ve Vidya Gopi’nin katil olduğunu öğrenecek. İşte Masum 338. bölüm özeti sizlerle…

Masum 338. bölüm; Modi konağının bahçesinde Vidya ile Hetal’in konuşması ile başlar. Vidya Hetal’e Gopi’nin 10 yıl boyunca nerede olduğunu sorar. Hetal ise ne diyeceğini bilemez. İlk aklına gelen yalanı söyler.

Yurt dışında 2 yıl tedavi olduğunu söyler. Ancak Vidya geriye kalan 8 yıl ne yaptı diye sorsa da Hetal büyük annenin ilacını vermem gerek diyerek koşarak oradan uzaklaşır. Şeytan Kinjal de uzaktan Vidya’nın ne çevirdiğini öğrenmeye çalışır.

Arkadaşlar bölüme başlamadan önce lütfen en yeni özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret etmeniz bizlere en büyük destek olacaktır.

Masum 338. bölüm özeti Başlıyor!

Mansi Ahem ile yemeğe dışarı gideceği için süslenip Ahem’i dışarı da beklerken, Ahem’e evlenme teklifini nasıl edeceğini planlar. Eline yüzüğü alıp nasıl yapacağını hayal ederken, Urmila dürbünle Mansi’nin elindeki yüzüğü görür.

Urmila Mansi’yi sinirlendirecek sözler söyler. Mansi de “Deli kadın git başımdan” deyince Urmila yandaki çiçeğin çamurlu toprağından alıp Mansi’nin kıyafetine atar. Mansi’nin üstü başı çamur olur. Bu sırada Ahem ve Kokila gelir. Mansi’ye kızıp büyüklere deli dememesi gerektiğini söyler. Ahem Mansi’nin üzerini değiştirmesini istese de Mansi çamurlu üstü ile gideceğini söyler.

Masum 338. bölüm özeti - Gopi'nin Katil olduğu ortaya çıkar

Vidya, Meera ile ikizlerin yanına gelir. Gopi’nin 10 yıl boyunca nerede olduğu ile ilgili herkesin yalan söylediğini, gerçek çok farklı olduğunu söyler. İkizler de gerçeği bilmediği için daha doğrusu kendisine söylenen yalanı bildiği için ikizler de Gopi’nin bunca zaman nerede olduğunu merak eder. Paridhi’ye sorar. Ancak Jigar yetişir ve Paridhi’nin yanından ikizleri alır.

Gopi Ahem ile Mansi’nin yemek yiyeceği yere gider. Mansi ayak üstü Ahem’e sıcak çay verir. Bardağın içine de nişan yüzüğü koyar. Ahem çayı yudumlarken Gopi gelir. Bardağa tokat atıp onu düşürür. Yüzük de yere düşer. Gopi bardak da zehir olduğunu iler sürer. Bu sırada Urmila da oraya gelip Mansi’nin üzerine sıcak çay döker. Ahem Mansi’yi de alıp yeniden şah evine getirir. Mansi’nin koluna krem sürer.

Kinjal evdeki gençlerin Gopi’nin geçmişini araştırmaya başladığını öğrenir. Hemen bu durumu Mansi ile paylaşır. Kinjal Mansi’ye Vidya’nın gerçeği öğrenmesi tüm dengeleri değiştireceğini söyler.

Vidya Gopi’nin pasaportunda her şeyin yazacağını, bu pasaportu almaları gerektiğini söyler. Ancak kasanın anahtarı Paridhi’nin yanında. İkizler yemek masasında Paridhi’den anahtarı almayı başarırlar.

Masum 338. Bölüm Özeti

Urmila Mansi’den evi temizlemesini ister. Kokila da aynı fikirde olunca Mansi istemese de evi temizlemeye koyulur. Geçler de Paridhi’nin odasında Gopi’in pasaportunu bulurlar. Gopi’nin hiç bir zaman Hindistan dışına seyahat etmediğini öğrenirler.

Kinjal planlarına göre Gopi’yi köşeye sıkıştırmak için gençlerin öğrenmesi gereken bilgileri depoya koyar. Gençleri bir arada görünce depoda çok toz olduğunu, orada bir dosya aradığını birlikte arayıp bulmalarını ister.

Masum 338 Gopi hakkında ki belgeleri bulurlar

Gençler hep birlikte depodaki dosyayı ararken Kinjal de gizlice gençleri izler. Sonunda Tolu dosyayı bulur. Dosyada Raşi’nin gerçek anne ve babası Ahem ve Gopi değil, Jigar ile Radha olduğunu, Raşi’nin velayetinin Modi ailesinde olduğu bilgileri tek tek öğrenir. Vidya ve Meera’nın kafası çok karışır.

Kokila Radha’nın 10 yıl önce bıraktığı eşyaları Gopi’ye teslim eder. Gopi ağlayarak eski olayları hatırlar. Kendisini suçlar. Kokila da Gopi’nin suçlu olmadığını, kötü bir rüya olarak anımsaması gerektiğini söyler. Mansi Gopi’nin gerçekleri Vidya’ya göstermek ister. Gopi’nin odasında ki kutuyu Vidya’ya göstermek için Vidya’dan yardım ister.

Mansi Vidya’ya şah  evinde sabahtan beri temizlik yaptığını, bu konuda kendisine yardım etmesini ister. Vidya da şah evine gider. Mansi bilerek Gopi’nin odasını temizletir. Vidya Radha’nın bıraktığı kuyuyu görür. Radha ölmeden önce her şeyi Gopi’nin üzerine yıkmıştır. Başına gelen her şeyden Gopi’yi sorumlu tuttuğu bir mektup bırakmıştır. Vidya bunu Tolu, Molu ve Vidya’ya okur.

Masum 23 Şubat Salı Özeti

23 Şubat Salı günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 23 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Aslın da Radha böyle bir mektup bırakmadı. Ancak Kinjal ile Mansi’nin planına göre Gopi azılı bir katil imajı yaratmak için böylesi bir plan yaparlar.

Masum 23 Şubat Salı Özeti - Vidya Radna'nın resmini bulur

Meera kutu içinden Gopi’nin tahliye belgelerini görür. Artık Gopi’nin 10 yıl boyunca ceza evinde mahkum olduğunu anlar. Lakin Vidya ile ikizler bunu kabul etmek istemez. Gerçeği Gopi’nin yattığı İndore hapishanesinden öğreneceklerini düşünüp oraya gitmeye karar verirler. Kinjal de Mansi’yi arayıp planlarının başarılı olduğunu söyler.

Vidya ile ikizler cezaevinden gerçeği öğrenemese de Radha’nın öldükten sonra hastaneye getirildiği morg görevlisi doktordan her şeyi öğrenirler.

Vidya Meera’yı da şah evine çağırır. Vidya şah evine girişte Mansi ile karşılaşır. Vidya Gopi’nin bu zaman kadar nerede olduğunu öğrendiğini, Rajkot da artık kalmak istemediğini, babası ile birlikte buradan gitmek istediğini söyler.

Vidya hem Gopi’yi hem de Ahem’i çağırır. Herkes Vidya’nın başına toplanır. Vidya annesi Gopi’ye şöyle der.

“Neden bana yalan söyledin. 10 yıldır annene baktığını söyledin. Ancak ben gerçeği öğrendim. Sen Radha teyzemi öldürdün. Sen bir katilsin. Eli kanlı bir katilsin sen” (Masum 338. bölüm özeti) Vidya Modi

Deyince şah evi buz kesilir. Gopi de bundan korktuğu için gerçeği saklasa da maalesef gerçek hiç olmadığı yerde Kinjal’in de planı ile ortaya çıkar. Tolu ve Molu bile Gopi’ye karşı cephe alır. Kinjal’in araya kattığı yalan yanlış bilgilerle Vidya ağzına gelen hakaretleri bir bir sıralar. Sonunda Kokila dayanamaz. Vidya’ya bağırır.

Devamı Masum 339. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 338. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

  1. kinjal eğer Gopi ve Kokila Modi konağına gelirse kendiside mecburen deli Urmila2ya bakmak zorunda. Halen Daval ile evli. Hindistan’da erkekler boşanabiliyor. Bu sebeple Kinjal Modi konağında sarayda yaşıyor. Kokila da kızının evlilikten doğan sorumlulukları olarka Urmila’ya bakıyor. Gopi2nin geri dönmesi Kinlaj’ın de oraya gitmesi demek.

  1. hatırlamıyorlar 10 yıl geçtiği için… hatta Tolu ve Molu’dan bileGopi2nin katil olduğunu saklamışlar

  1. o da orada ama fazla ekrana gelmiyor Şah evinde kalıyor. Kinjal oğlunu bile bırakıp gitmiş

 1. Bu kinjal kendi hayat kalitesine ne düşkünmüş ki böyle yahu çocugunu bile birakmiş

  FILIZCIM MERHABA CANIM NASILSIN IYIMISIN

  1. iyim çok teşekkür ederim. Annesini bile karşısına aldı. Eskiden Kokila’dan korkardı şimdi umursamıyor bile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu