Dizi Özet

Masum 339. Bölüm Özeti 24 Şubat Vidya Annesini Kabul Eder

Masum 339. bölüm özeti 24 Şubat Çarşamba. Vidya Radha olayın tüm ayrıntılarını öğrenince annesini affedecek. İşte Masum 339. bölüm özeti sizlerle…

Masum 339. bölüm; Şah evinde Vidya, Meera ve ikizlerin Gopi’ye katil demesinden sonra Kokila’nın konuşması ile başlar. Kokila torunlarına kızıp gerçeği bilmeden insanlara katil demenin doğru olmadığını söyler. Ahem ise oldukça sesiz kalmıştır. Kokila Ahem’e kızıp gerçeği açıklaması, Radha ile Gopi arasında geçen olayı söylemesini ister.

Kokila üstüne basa basa gerçekleri Ahem’e söyletmek isterken Gopi Kokila’ya yalvarır. Çocukların gözünde Ahem iyi kalsın diye Kokila’ya Radha’yı neden öldürdüğünü söylememesini ister. Kokila’ya yemin ettirir. Koki de bunun üzerine “Gopi kanunlar nezdinde suçlu bulunsa da Tanrı huzurunda masumdur” der. Kokila gerçekleri açıklamasına Gopi izin vermediği için sinirle orayı terk eder. İkizler de Modi konağına döner.

Arkadaşlar bölüme başlamadan önce lütfen en yeni özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret etmeniz bizlere en büyük destek olacaktır.

Masum 339. bölüm özeti Başlıyor!

Mansi hemen Kinjal’i arayıp Vidya’nın asla annesi Gopi’yi sevmeyeceğini, ömür boyu hayatında çıkardığın söyler. Kinjal da sırada ikinci plan olduğunu, Meera’yı da avuçlarına almasını ister. Mansi planı dinler.

Masum 339. bölüm özeti - Vidya Annesini kabul etti

Kokila üzgün bir şekilde odasında otururken Ahem gelir. Gerçeği açıklaması gerektiğini ama sessiz kaldığı için kızgın olduğunu söyleyip onunla konuşmak ister. Kokila cevap vermeyince Ahem “Çocuklar bir daha Gopi’yi sevmesini istemiyorum. Bu sebeple sessiz kaldım” der. Kokila kimse ile konuşmak istemediğini, odasında çıkmasını ister.

Kinjal’in planına adım adım uyan Mansi köşede Meer’nın duyabileceğini bir yerde ağlamaya başlar. Meera Mansi’nin yanına gelip neden ağladığını sorar. Mansi de Gopi Ahem’i seven herkesi öldürdüğünü kendisini de öldürmesinden çok korktuğunu söyleyince, Meera “Yakında babamla konuşacağım. Artık hep birlikte Mumbai’ye döneceğiz” der.

Masum 339. Bölüm Özeti

Ahem sabahtan beri bir şey yemeyen Kpokila’nın yemek yemesini ister. Kokila dediklerini yaparsa yiyeceğini söyler. Ahem de bunu kabul eder. Pari de Tolu ve Molu’ya tokat atıp gerçeği bilmeden Gopi’yi suçladıklarını söyler. Gerçeği açıklamak üzereyken Kinjal gelir. Bilerek Paridhi ile tartışır. Kokila’ya verdiği sözü tutmasını istese de Pari gerçekleri ikizlere açıklamak istese de Kinjal kavga ederek buna engel olmaya çalışır.

Hetal Kinjal ile Pari kavgasını sonlandırdıktan sonra Pari gerçekleri ikizlere anlatır. Gopi bir canı kurtarmak için kendisini feda ettiğini, Modi ailesi Gopi’ye çok şey borçlu olduğunu tek tek anlatınca, Tolu ve Molu Pari’den özür diler. Kinjal de planı başarısız olduğu için sinirlenir.

Masum 339 resmi - Paridhi İkizlere kızar

Diğer taraftan Kokila da Ahem’e geçmişi hatırlatır. Gopi olmasaydı Modi ailesinin yok olacağını, kendi canını hiçe sayıp Radha’yı öldürdüğünü ama bugün çocuklarının gözünde katil bir anne olduğunu, bunu asla hak etmediğini söyler. Ahem tepkisiz kalıca Kokila şöyle der.

“Eskiden oğlumla gurur duyardım. Ancak şimdi oğlum beni anlamaz olmuş. Ben gözümdeki evladımı kaybetmişim. Ben de bir evlat katiliyim” (Masum 339. bölüm özeti) Kokila Modi

Diyerek Ahem’in bu tavır değişikliğinden bir an önce dönmesi gerektiğini ileri sürer. Bir kaç saat sonra Tolu ve Molu Şah evine gelir. Gopi’den özür diler. Gopi de ikizlerin özgürünü kabul eder.

Mansi Vidya’nın aklını çelmek için Gopi’nin kendisini öldürmesinden çok korktuğunu, Gopi’nin dediklerine aslan inanmamasını ister. Vidya Meera’nın yanından çıkıp Ahem’in yanına gidip Gopi’nin ve Kokila’nın söylemek istedikleri doğru mu? diye sorsa da babası cevap vermez.

Mansi Vidya’yı elde edemediği için sinirlenip kapıya vurur. Kapıda elektrik kablolarını keser. Lakin Mansi bunu fark etmez. Gopi de kapının arkasında ki kıyafetleri toplarken Vidya “Anne” diye bağırıp Gopi’nin hayatını kurtarır.

Masum 339. bölüm özeti - Vidya Gopi'yi kurtarır

Gopi ölümden döndüğüne değil Vidya’nın anne demesine şok olur. “Sen baba anne mi dedin”  diye sorar. Vidya cevap vermez. Gopi normale dönüp merak edilecek bir şeyinin olmadığını söyleyip arkasını döndüğünde Vidya anne diye bağırıp Gopi’ye sarılır. Gerçeği bilmediği için yanlış düşündüğünü söyler.

Masum 24 Şubat Çarşamba Özeti

24 Şubat Çarşamba günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 24 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Vidya annesine gerçeği bilmediğini ama şimdi öğrendiğini söyler. Bu sırada Ahem gelir. Vidya babasına kızar. Gerçeği bunca zaman saklandığı için bencil olduğunu söyler. Ahem ise Gopi’nin bencil olduğunu arkasındakileri düşünmeden cezaevine girdiğini söylese de Vidya “Asıl bencil sensin baba” der.

24 Şubat Çarşamba Masum Özeti - 339 Özeti

Vidfya herkesin içinde yeniden aile olacaklarını söyler. Mansi şok olur. Vidya babasına Gopi’yi affetmesi gerektiğini, şimdi buna karar vermesini isterken Meera gelir. “O kadını asla affetme baba” der. Ahem iki arada kalır. Meera babasının kafasını doldurur. Vidya Meera’yı ikna etmek istese de Meera buna müsade etmez.

Vidya Modi konağına gelir. Paridhi ile konuşup artık gerçeği bildiğini, Gopi’ye yardım edeceğini, bu konuda kendisine yardım etmesini Paridhi’den ister.

Kinjal Mansi’yi arayıp Vidya’nın Modi konağına geldiğini, Meera’yı da kaybetmeden gelmesini aksi takdirde çok geç olacağını söyler. Ahem de Kokila’nın yattığı yatağın ucuna gelir. Kokila oğlu Ahem’e Meera konusunda gerçekleri saklamamasını ister. Bu sırada içeri Gopi girer. Meera ile tapınak da konuşacaklarını, orada gerçeği açıklayacağını söyler.

Gopi Modi konağına gitmeden Mansi konağa gidip Meera’yı alış verişe yapıp kafasını dağıtması için gönderir. Gopi Meera’yı evde bulamaz. Mansi de yanlış adres verir. Gopi arabasıyla Meera’nın peşine düşer. Meera’yı arabanın içinde bir erkekle görür. Işıklarda Meera’nın yanına gitmek isterken arabalar hareket eder. Gopi bu sırada telefonunu düşürür.

Gopi Meera’nın arkasından giderken evdekiler de panik yapmaya başlar. Zira ne Meera’ya ne de Gopi’ye kimse ulaşamaz. Devamı Masum 340. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 339. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu