Dizi Özet

Masum 34 Bölüm Özeti 25 Nisan Cumartesi Ahem’in Hediyesi

Masum 34. Bölüm Özeti ve devamında yazının sonunda bu bölümle alakalı olan Hintçe fragman ile Masum 25 Nisan Cumartesi fragmanı vereceğiz.

Henüz 25 Nisan fragmanı yayınlanmadığı için ülkemizde yayınlanana Masum son bölüm fragmanı olarak yazının sonuna ekleyeceğiz.

Masum 25 Nisan özeti vermeye başlamadan geçtiğimiz son bölüm nasıl bitmişti. Kısaca bir kaç cümle ile anlatıp, hemen akabinde yeni bölümü vermeye başlayacağız.

=> Masum 26 Nisan Pazar Özeti için tıklayınız.

Raşi ayağı burkuldu bahanesi yapmış, dandinya oyununda Ahem ile Gopi’yi oynamaya zorlasa da Gopi harika oynayarak birinci seçilmişti. Koki Raşi’nin ayağının burkulma olayının yalan olduğunu anlamıştı. Gelin şimdi masum 34 bölümde neler olacak? Hep birlikte bakalım.

Masum 34 Bölüm Özeti

Kincal’in müstakbel kaynanası Gopi ve Raşi’yi de yanına alıp kuyumcuya giderler. Gelini olmasına az kaldığını ve düğün öncesi adetlerinden biri olduğu için buradan istediği mücevheri almasını ister. Gopi ve Raşi’ye de mücevher almasını ister. Raşi en pahalısını bulup alırken Gopi kararsız kalır.

Masum 34

Kincal’in kaynanası Ahem’i çağırıp eşine seçim konusunda yardım etmesini ister. Ahem sinir olmuş bir şekilde gelip, en dandik ve basit kolyeyi bilerek seçer. Zavallı Gopi ise bundan çok mutlu olur.

Raşi, çok pahalı kolyeyi aldığını gören Cigar ise eşinin bu denli pahalı kolye almasında dolayı Metha ailesine karşı utanır. Eşini görgüsüz gibi davrandığını düşünse de bunu Raşi’ye belli etmez.

Bizim iş kolik Ahem ise altın faslı biter bitmez telefonu çalınca kaçarcasına oradan uzaklaşır. Gopi gene yalnız kalsa da Ahem kendisine kolye aldığı için mutluluğu gözlerinden okunur.

Kuyumcuya gelmesinin asıl sebebi ise Eleş’in Kincal’e kolye almasıdır. Eleş pahalı bir kolye seçip Kincal’e verir. Kincal ise bu kolyeyi taktığında arkasında Umang’ı görür. Raşi ve Gopi de hemen Umang’ı tanır.

25 Nisan Cumartesi Masum 34 bölüm özeti

Kincal için artık süre iyice azalmakta. Kuyumcudan dönen Kincal evde Hental ile Koki’nin düğün davetiyesi hazırladığını görüp, zamanı artık zamanı kalmadığının farkındadır.

Kızların geldiğini gören Koki ve Hantal hangi mücevherleri aldıklarını kontrol eder. Raşi’nin aldığı mücevher hepsinden gösterişli olduğunu gören Koki, sinirle Raşi’ye bakar. Raşi de Mehta hanım ısrar etti diyerek işin içinden çıkar.

Ahem ise Atina ile düğün alış verişi yapmayı hayal ederken, şimdi Gopi’nin eşi olduğunu düşünür. Atina’nın sözleri aklına gelir ve canı iyice sıkılır. Kısaca hala Ahem, Gopi’ye karşı bir şey hissetmiyor.

Koki, yakında düğün olacağını ve altınları kontrol etmek istediği için Raşi’ye emanet ettiği altınların hepsini getirmesini ister. Raşi giderken Gopi’yi de yanına alır. Bu sırada Koki şunları söyler.

Unutma ben sana 17 altın kutusu verdim!

Raşi tabi kaç kutu olduğunu saymadığı için ilk başta Koki’nin bu sözünü umursamaz. Odasına gittiğinde altın kutularını Gopi ile birlikte saymaya başlar. 16 kutu olduğunu görünce şok olurlar.

Bir kutusu eksik şekilde Koki’nin yanına gelir. Bir kutuyu kaybettiğini ve bu görevi yapmada başarısız olduğunu söyler. Koki ise korkmana gerek yok. Seni denedim. Zaten 16 kutu var deyince Raşi derin bir nefes alır. Devamında neler olacağını merak ediyor musun? Hepsi ve daha fazlası hemen alt kısımda madde madde açıklandı.

Masum 25 Nisan Özeti (34. Bölüm)

 • Gopi, Atina’nın resmini örecek
 • Yerden almak isterken Ahem görüp alacak
 • Altını saklama konusunda Güven kazanan Raşi Çok mutludur
 • Sabah kahvaltıyı tek başına hazırlar
 • Hental Raşi’nin değişimine çok mutlu olur
 • Kincal Umang’ı arayıp bir hafta kaldığını ve bir şey yapmasını ister
 • Umang ise Kincal’in laflarını geçiştirir
 • Bu sırada Koki gelip telefonda Eleş var der
 • Kincal Eleş ile panik halde konuşur
 • Hental ve Koki alış verile gider
 • Eleş Modi konağına gelir
 • Gopi Eleş’i Kincal’in odasına götürür
 • Bu sırada Koki konağa gelir

25 Nisan Cumartesi Masum 34 bölüm

Kısaca Gop’nin yakında evlenecek olan Eleş ile Kincal’i yalnız bıraktığı için hata yapıp yapmadığı konusunda kendisi bile emin olamaz. Bu duruma bakalım gelecek bölüm olan Masum 35 bölüm de ne diyecek? Kısa süre içinde bir bir sonraki bölümü vereceğiz.

25 Nisan Cumartesi Masum 34 Bölüm Fragmanı (TR)

Masum 34. bölüm fragmanı yayınlanmadığı için masum son bölüm fragmanı ekliyoruz. İlgili fragman geldiğinde burayı güncelleyeceğiz.

Masum 34 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Masum 34 bölüm daha önce Hindistan’da yayınlandığı için 34. bölüme ait olan Hintçe fragmanı, hemen alt kısıma eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu