Dizi Özet

Gopi Ölecek Mi? Masum 340. Bölüm Özeti 25 Şubat

Masum 340. bölüm özeti 25 Şubat Perşembe. Meera gece kulübünde Gopi’yi itekleyecek. Gopi 3. kattan yere düşecek. İşte Masum 340. bölüm özeti sizlerle…

Masum 340. bölüm; Meera ile sevgilisi gece kulübüne girmesi ile başlar. Gopi de Meera’nın arkasından girmek istese de görevli içeriye sari kıyafeti ile girmenin yasak olduğunu, daha modern kıyafetler ile içeriye girebileceğini söyler. Bu sırada 3 bayan gelir. Gopi onlardan kıyafetini ödünç vermesini ister. Kadınlar yakında kıyafet alabilecek bir yer olduğunu söyler. Gopi hızla kıyafetini değiştirmeye gider.

Pari ise Kinjal’i suç üstü yakalamıştır. Mansi’ye akıl verdiği görüntüleri tüm aileye gösterir. Herkes Kinjal’e kızar. Jigar ise zamanında Ahem ve Gopi Kinjal için elinden gelen iyilikleri yaptığını ama bugün Kinjal Gopi ve Ahem’e ihanet içerisinde olduğunu söyler. Hetal de 10 yıldır Modi evinde lüks bir hayatı olduğunu, buna karşın Kokila Rajpal Nagar da tüm zorluklarla tek başına mücadele ettiğimi söyler.

Arkadaşlar bölüme başlamadan önce lütfen en yeni özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret etmeniz bizlere en büyük destek olacaktır.

Masum 340. bölüm özeti Başlıyor!

Paridhi Kinjal lüks yaşam için evladını bile unuttuğunu söyler. Kinjal sinirle Pari’ye tokat atmak isterken Parag Kinjal’in elini tutar. Kızından utandığını söyler. Kinjal’in foyası ortaya çıkmıştır. Büyük anne de geç olmadan girdiği yoldan dönmesini ister.

Masum 340. bölüm özeti - Gopi ölecek mi

Ahem ve Vidya da Meera’nın gece kulüplerinde takılabileceğini öğrenirler. Gidebileceği bir kaç adrese bakarken, Ahem Jigar’ın arabasını gece kulübünün önünde bulur. Hemen içeri girip görevliye Meera’nın resmini gösterir. Görevli hatırlayamadığını, bir çok bayanın içeri girdiğini söyleyince Ahem cüzdanından Gopi’nin resmini çıkartır. Adam Gopi’yi gördüğünü söyler.

Gopi ise içeri de Meera ile çok samimi bir şekilde dans eden adama Gopi tokat atar. Meera Gopi’ye kızar. Gopi ise annesi olduğunu söyler. Meera ile Gopi gece kulübünün üst katına çıkıp konuşur. Vidya ikiliyi bulur. Gopi ile Meera konuşurken Meera Gopi’yi itekler. Gopi 3. kattan aşağıya arabanın üzerine düşer.

Masum 340. Bölüm Özeti

Ahem yüksekten düşen kişinin Gopi olduğunu görünce şok olur. Olay yerine Pari ile Jigar da gelir. Vidya Meera’nın iteklediğini söyler. Meera ise istemeyerek olduğunu dile getirir. Ahem Gopi’yi hastaneye götürmek için yola koyulur.

Masum 340 - Meera ile Gopi tartışır

Ahem Gopi’yi hastaneye götürür. Doktor gerekli ilk tetkikleri yaptıktan sonra Gopi’nin iç kanaması olduğunu, durumunu çok kritik olduğunu, ameliyat olması gerektiğini ama ameliyat olsa bile hayatta kalma Şansı %50 den daha az olduğunu söyler.

Daval Vidya’yı arayıp Gopi’yi sorar. Vidya da yalan söyleyip Meera ve Gopi’nin konuştuğunu söyler. Zira gerçekleri söylemesi halinde Kokila’nın kalbi bunu kaldıramayacağını düşünür. Meera hemen Mansi’nin yanına gider.

Mansi ile Meera Gopi hakkına konuşur. Gopi’nin ölüm döşeğinde olduğunu öğrenince şok olur. Urmila gerçeği öğrenince ikisini de sopa ile dövmeye kalkar. Urmila gerçeği Kokila’ya söylemek ister. Lakin Jigar gelip Urmila’ya engel olur.

Masum 340 Özeti - Doktor Gopi'nin durumu hakkında bilgi veriyor

Mansi ile Meera Modi konağına giderken Paridhi de Gopi’nin yoğun bakımda olduğunu tek tek anlatır. Kapı girişinde Kinjal Mansi ile konuşurken Hetal Mansi’nin yanına gelip tokat atar. Meera’yı yanlış yönlendirip anne düşmanı ettiğini söyler.

Ahem Gopi ile yaşadığı güzel anılarını düşüp hüzünlenirken Hetal de Mansi’nin ağzının payını verir. Gopi ile Ahem her zaman bir ve beraber olduğunu, araya zaman ve mesafe girse bile onları ayrılamayacağını söyler.

Masum 340. bölüm özeti - Gopi hastanede

Doktor ameliyat için gerekli evrakları imzalamasını ister. Ahem bunu kabul etmez. Doktor imzalamadığı takdirde Gopi’nin en iyi ihtimalle felç kalacağını söyler. Vidya’nın baskısı ile Ahem kâğıtları imzalar.

Masum 25 Şubat Perşembe Özeti

25 Şubat Perşembe günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 25 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Gopi’nin ameliyatı başlar. Ancak çok geçmeden elektrikler kesilir. Jeneratör de bozulunca ameliyat durur. Doktor operasyona devam edemeyeceğini söyleri Vidya ile Ahem bir olup Gopi’yi başka bir hastaneye götürürler. Orada ameliyat yeniden başlar. Bu sırada Kokila da Gopi hala gelmediği için merak eder. Yıllarıdır gitmediği Modi konağına bile gitmek için hamle yapsa da Jigar yakında Gopi’nin geleceğini söyleyip ikna eder.

25 Şubat Perşembe Masum Özeti - Hastane Koridorunda Modiler

Pari, Jigar ve ikizlerin planı ile Meera Kokila’yı arayıp Gopi ile olan sorunlarını çözdüğünü merak etmemesi konusunda Kokila ile zorla konuşturur. Meera Tolu ve Molu’nun tehditlerinden dolayı Kokila’ya yalan söyler. Ancak Kokila bir kaç dakika sonra Jigar’ın konuşmalarını duyar. Gopi’nin hastanede olduğunu öğrenir. Tek başına hastaneye gider.

Ahem ise Gopi’ye yaptığı hakaretler bir bir aklına gelir. Kokila ameliyathaneye girmek ister. Ancak görevlileri müsade etmez. Kokila oğlu Ahem’e şöyle der

“Gopi’yi hayatından çıkartmak istiyordun. Ancak o her zaman bizleri korumak için kendisini ortaya attı. Sen ise onu sözlerinle her defasında öldürdün” (Masum 340. bölüm özeti) Kokila Modi

Deyip Ahem’e kızar. Peki Gopi ölecek mi? Devamı Masum 341. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 340. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Meera ve mansi zil takıp oynar artık ahemle birlikte. Bu arada özet harika elinize sağlık <3

  2. Ozetleriniz muhtesem dilerim dewamida gelir insallah bu siteyi gerçekden çok seviyoru arkadaşlarimada tawsiye ediyorum

    1. yıllardır özet yazdık. Sadece İkimizin yerine dizi başladığında bıraktı. 2017 yılından beri Hintçe çevirileri yayınlıyoruz. destekleriniz için çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu