Dizi Özet

Masum 342. Bölüm Özeti 27 Şubat Ahem Aşkını İtiraf Eder

Masum 342. bölüm özeti 27 Şubat Cumartesi. Hastane odasında Ahem Aşkını itiraf edip Kokila’dan Gopi’yi ister. İşte Masum 342. bölüm özeti sizlerle…

Masum 342. bölüm; Gopi hastane odasın da Meera’yı yanına çağırması ile başlar. Meera çekinerek annesini yanına gelir. Gopi Meera’ya elini uzatır. Meera elini uzattıktan sonra Gopi herkesi dışarı çıkartıp kızı Meera ile yalnız konuşmak ister. Ahem ve Kokila gitmek istemese de Gopi ısrar eder.

Herkes dışarı çıktıktan sonra Meera’nın gerçek yüzü ortaya çıkar. Gopi kızının affettiğini söylese de Meera “Bırak bu oyunları. Babamı ve Vidya’yı kandırdın. Onun yüzünden annem Mansi gitti. Ancak beni kandıramazsın.” der. Gopi kızının özür dilemesini, daha içten konuşmasını beklerken gerçek yüzü ortaya çıkınca şaşırıp kalır.

Meera annesine karşı saygısızca konuşunca hastanenin koridorunda Ahem Gopi’nin gerildiğini hatta ağladığını görür. İçeri girdiğinde Meera rol yapıp “Anneciğim. Her şey için üzgünüm. Çok pişmanım. Beni affet” der. Gopi ikinci bir şok daha yaşar. Zira kızı Meera ikiyüzlü davranır.

Arkadaşlar bölüme başlamadan önce lütfen en yeni özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret ederseniz bizlere en büyük desteği vermiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Masum 342. bölüm özeti Başlıyor!

Ahem Gopi ile konuşmak ister. Kokila hala Ahem’i affetmediği için Koki oğlu Ahem’e “Dur orda. Gelinim çok yorgun. Şidmi herkes odayı terk etsin! ” deyip herkesi odadan çıkartır. Meera da babasının yanına gidip affetmesini ister. Ancak Ahem annesini öldürmeye teşebbüs ettiği için affetmeyeceğini söyler. Meera rol yapıp ağlayınca Ahem dayanamaz ve kızını affeder.

Masum 342. bölüm özeti - Ahem Gopi'ye aşkını Yeniden İtiraf eder

Ahem hastanenin yemeklerini Gopi’ye vermek istemediği için dışarıdan yemek alıp gelir. Kokila buna izin vermese de Gopi canı çektiğini söyler. Gopi ile Ahem aynı yemekten yer. Gopi Ahem’in artık eski Ahem olduğunu, onu affetmesi gerektiğini söyler. Lakin Kokila oğlunu çok iyi tanıyor. “Onun sevgisi de kendisi gibi sahte kızım” der.

Masum 342. Bölüm Özeti

Gopi Ahem’in değiştiğini söylerken Hetal Ahem’in Gopi’ye olan aşkı ile çöpün içinden ipi aradığını, Paridhi Ahem’in Gopi için Puja yaptığını, Vidya da Ahem’in gözlerinde hala Gopi’nin sevgisinin olduğunu söylese de Kokila Ahem’in değişmediğini ve değişmeyeceğini söyler.

Masum 342 Ahem Gopi'nin yanında

Ahem geçmiş hatalarını kabul ettiğini ama bundan sonrası için düzeltme imkanı vermesini ister. Kokila sinirlenir. Ahem Gopi’nin kızı gibi olduğunu söyleyince, Kokila “kızımdan daha değerli” der. Ahem de kızına iyi bakacağım deyip Gopi’nin elini tutmak ister. Ancak Kokila Gopi gibi değerli kızına asla hak etmediğini dile getirir.

Ahem İle Gopi Evlilik Yemini Eder

Ahem annesi Kokila Gopi ile onan evliliğini tazelemesine izin vermeyince Ahem Gopi’yi kollarına alıp hastane tapınağında lambanın etrafında dönüp, evlilik yemini eder. Kokila artık Ahem’in değiştiğini kendi gözleri ile görür. Artık güvendiğini söyler. Vidya çok mutlu olurken Meera bu olaya sinir olur.

Masum 342. bölüm özeti - Ahem ile Gopi Evlilik yemini eder

Ahem cebinden mangalsutrayı çıkartır. (Evli kadınların taktığı kolye) Gopi Mumbai de Ahem’e geri iade etmişti. Ahem cebinden çıkartıp bunu hak eden bir kişi olduğunu onun da Gopi olduğunu söyleyip Gopi’nin boynuna takar. Gopi Ahem’e sarılır. Ahem annesine dönüp şöyle der.

“Gopi kızına çok iyi bakacağım. Söz veriyorum onu hiç ama hiç üzmeyeceğim” (Masum 342. bölüm özeti) Ahem Modi

Diyerek herkesin içinde Ahem Kokila’ya söz verir. Bu olay karşısında Modiler çok mutlu olurken, bir tek mutlu olmayan kişi Meera’dır. Halen aklı Ahem ile Mansi’yi yeniden bir araya getirmek olduğu için ileride bu ko0nuda plan yapacak.

Meera Gopi’ye olan ilgiden sinir olup hastanenin bahçesine çıkar. Bu sırada kolunu birisi tutar. O kişi sevgilisi Sanskar’dır. Vidya Meera’yı merak edip arkasında gidince Sanskar’ı görür. Vidya Sanskar’a şöyle der. “Daha önce babam seni Meera’ya yaklaşmama konusunda ikaz etmişti. Şimdi sen Meera için Rajkot’a geldin. Bunu babam öğrenirse bacaklarını kırar.” der.

27 Şubat Cumartesi Masum 342. bölüm Özeti - Gopi Hastaneden çıkar

Ahem de hava almak için dışarı çıkar. Sanskar Ahem’i erkenden fark edip saklanır. Meera ‘da Ahem’e yalan söyler. Hava almak için dışarı çıktıklarını söyler. Vidya ise sessiz kalır. Ahem yeniden Gopi’nin yanına gider. Geceyi hastanede geçirirler.

Sabah da Ahem Gopi’nin taburcu edileceğini öğrenince ona gelinlik alıp giydirir. Hastaneden gelinlikle birlikte çıkar. Pari ve Hetal Gopi’nin artık hep birlikte Modi konağına gelmesini ister. Gopi 10 yıldır bu ani beklediğini söyler.

Ahem, Gopi ve Kokila şah evine gidip toparlanmaya başlarken, Kinjal de Kokila’nın odasında klimanın keyfini çıkartır. Pari Kinjal’in yanına gelip klimayı kapatır. “Odanın asıl sahibi geliyor. Artık çantanı topla ve git bu evden” der. Kinjal ne yapacağını bilemez. Gopi ile konuşup ikna etmeyi düşünür.

Masum 27 Şubat Cumartesi Özeti

27 Şubat Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 27 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila çantalarını toplarken Urmila hizmetçisinin nereye gittiğini sorar. Kokila da artık evine döndüğünü ama gitmeden kendisini iyileştirebileceğini söyler. Koki Urmila’yı bir sandalyeye oturtup elektrik şoku vermek isterken Urmila her şeyi itiraf eder. Hizmet ettirmek için deli rolü yaptığını söyler. Kokila Urmila’ya sarılıp onu affettiğini söyler.

27 Şubat 2021 Masum Özeti - Meera ile Kinjal konuşur

Kokila Urmi’ye iyi olduğunu önceden bildiğini, 10 yıldır birlikte kaldığını, tüm üzüntülerini ve mutluluklarını birlikte paylaştığını açıklayınca Urmila rahat bir nefes alır. Bu sırada Kinjal de Gopi ile konuşur. Pari odayı boşaltmasını istediğini Kokila’nın Modi konağına gelme olayını anlatıp buna engel olmasını ister. Gopi ise 10 yıldır eşine ve çocuğuna bakmadığını, artık sorumluluktan kaçamayacağını söyleyince Kinjal ağzının payını alır.

Kinjal eşyalarını toplarken Pari ise Kinjal’in sefalete gideceğini söyleyip dalga geçer. Meera da Kinjal’in yanına gelip Modilerin Kinjal’e haksızlık yaptığını, tüm bunların Gopi yüzünden olduğunu söyleyince Kinjal şaşırır. “Sen anneni hala affetmedin mi ?” diye sorunca Meera sinirle “Asla” der. Meera Kinjal’den Gopi’yi alt etmek için yardım ister. Devamı Masum 343. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 342. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Meera ne kadar nankör annesi onu korumak için neler yaptı. Allah kimseye hayırsız evlat nasip etmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu