Dizi Özet

Masum 343. Bölüm Özeti 28 Şubat Meera Kaçırıldı

Masum 343. bölüm özeti 28 Şubat Pazar. Meera Modi konağının önünden kaçırılacak. Meera’nın Gopi’ye karşı nefreti ortaya çıkacak. İşte Masum 343. bölüm özeti sizlerle…

Masum 343. bölüm; Vidya’nın Modi konağında yere rangoli yapması ile başlar. Rangoli, toz boyalarla yapılan resimlerdir. Ahem ve Kokila’nın Modi konağına gelmesi şerefine yaptığını söyler. Meera uzaktan bunu fark edip Vidya’nın yere toz boyalarla yaptığı resmin üzerinden geçer. Meera bunu bilerek yapar. Vidya ablasına kızar. Meera ise görmediğini söyleyip işin içinden sıyrılır.

Şah evinde Raşi, Kokila ve Ahem eşyalarını toparlamaya başlar. Urmila Raşi’yi görmeye Modi konağına geleceğini, kendisine çok iyi bakmasını ister. Kokila ile Urmila 10 yıldır beraber yaşamıştır. Duygusal bir ayrılık yaşanır.

Arkadaşlar bölüme başlamadan önce lütfen en yeni özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret ederseniz bizlere en büyük desteği vermiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Masum 343. bölüm özeti Başlıyor!

Meera ile Kinjal Kokila ile Ahem’in gelişini kutlamak için yapılan yiyecekleri mahvetmek için mutfağa giderler. Bu sırada Meera’yı erkek Sanskar arar. Meera mutfaktan çıktığında, Gopi Kinjal’in bulaşık makinesi ile uğraştığını görür.

Paridhi de gelir. Kinjal’in hala Modi konağında kalmaması gerektiğini, yılan olduğunu söyler. Gopi artık Rajpalnagar’a dönmesini, orada eşi ve çocuğu olduğu için onları yalnız bırakmamasını istese de Kinjal Modi konağında kalmaya devam edeceğini söyler.

Masum 343. bölüm özeti - Meera Kaçırıldı

Kinjal ile Meera hazırlıkları mahvetme planları suya düştüğü için birbirlerini suçlarlar. Bu sırada Tolu ve Molu’nun Kokila’yı selamladığını duyarlar. Herkes Kokila’yı karşılamaya kapıya gelir. Kinjal dışında herkes çok mutludur. Ancak Ahem Kokila’nın yanında değildir. Jigar Ahem’in nerede olduğunu sorar. Ahem Raşi ile birlikte içeri girince Paridhi’nin suratı birden düşer.

Masum 343. Bölüm Özeti

Kokila sanki eve yeni gelen gelin gibi içeri girerken yapması gereken ritüelleri bir bir yapar. Kokila ise bu şekilde karşılandığı için çok mutludur. Tüm aile evin içinde ki mandirinde aarti töreni yapar. Kinjal de Meera’yı yanına çekip planlarını şimdi uygulayabileceklerini söyler. Gopi’nin terliğini değiştirip, ona yağ döküp yeniden aartiye katılırlar.

Aarti sonrasında Kokila Gopi ile Ahem’in yeniden Modi konağında olduğunu, artık her şeyin eskisi gibi olacağını söyledikten sonra Kinjal’ie evine dönmesini ister. Kinjal annesinin sözünü kesip ona sarılır. Ancak zeki Kokila, Kinjal’in ellerinde yağ olduğunu hisseder. Ancak bir şey demez. Herkes salona giderken Meera ile Kinjal Gopi’nin kimseye aarti sonrasında yiyeceklerinden sunamayacağını dile getirip gülerler.

Gopi aarti sonrasında terliklerini giyerken içine Kinjal yağ döküldüğü için ayağı kaysa da Ahem ve Paridhi Gopi’nin düşmesine engel olur. Kokila Gopi’nin terliklerindeki yağı görür görmez Kinjal’in yanına gidip bir şey demeden sert bir tokat atar.

Masum 343 Özeti - Kokila Ve Ahem Modi Konağına döner

Hetal Kinjal’e Kokila’nın neden tokat attığını sorunca Kokila da Kinjal’in ellerindeki yağı gördüğünü söyler. Bunu yapan kişinin Kinjal olduğunu bildiğini dile getirir. Kinjal ne diyeceğini bilemez. Kokila sinirle Gopi’ye taksi çağırmasını, Paridhi’ye de Kinjal’in evdeki bütün eşyalarını toparlayıp valize koymasını ister.

Kokila Kinjal’in evi terk etmesini ister. Ancak Kinjal gitmeyeceğini söyler. Lakin Kokila şöyle der.

“Burası benim evim. Senin evin ise Rajpalnagar da Urmila ile Daval’ın yanında. Orada seni bekleyen eşin ve çocuğun var. 10 yıldır burada kaldığı yeter.” (Masum 343. bölüm özeti) Kokila Modi

Diye sert çıkınca Kinjal gerçekleri itiraf eder. Gopi’yi sevmediğini ama bu planı yaparken Meera’da kendisine yardım ettiğini, hala Meera’nın Gopi’yi kabul etmediğini söyler. Ahem Meera’ya tokat atmak isterken Gopi buna engel olur. Meera ise hiç bir zaman kabul etmeyeceğini açıkça söyler.

Pari Kinjal’in bütün eşyalarını toplayıp kapıdan fırlatıp atar. Kinjal sinirle “Sen şimdi beni böyle atıyorsun ama eve Gopi geldi. Raşi’yi nasıl geri getirdiyse seni de öyle bu evden atacaktır” diyerek Pari’nin aklına girmeye çalışır. Daval Kinjal’i alıp gider.

Masum 343. bölüm özeti - Kinjal Modi konağında kovulur

Meera akşam yemeğine gelmez. Ahem Meera’yı aradığında Modi konağının dışında durduğunu öğrenir. Ahem ve Modiler kapağının önüne çıktığında dört serseri Meera’yı kaçırır. Tolu ve Molu hemen motosikleti ile adamları takip etse de amdalar yola attığı engeller nedeniyle Tolu ve Molu kaza yapar. Adamlar da hızla uzaklaşır. Ahem ve Jigar Tolu ve Molu’nun yanina gelir.

Modi erkekleri geri döner. Gopi kızının kaçırıldığını öğrenince deliler gibi ağlar. Ahem ise sakin olmasını, kaçıranlar yakında arayacağını söyler. Çok geçmeden kötü adamlar Ahem’i arayıp polise haber vermemesini, bir sonraki aramasında isteklerini olacağını söyleyip kapatır.

Masum 28 Şubat Pazar Özeti

28 Şubat Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 28 Şubat özeti vermeye devam diyoruz.

Meera Modi konağının önünden kaçırıldığı için Ahem ve Jigar güvenlik kameralarını incelerler. Vidya kameralara dikkatlice bakar. Ancak olay anında net bir görüntü olmadığını ama kaçıranların bunu önceden planladığı için Modi konağının çevresinde gezmiş olabileceğini söyler.

28 Şubat Masum Özeti - 343. bölüm

Ahem kaydı daha geriye sardığında Meera’nın Sanskar’a tokat attığını görür. Ahem Sanskar’ın Rajkot da ne işi var diye çıkışır. Vidya da hastaneye geldiğini ama olayın büyümemesi için söylemediğini söyler. Gopi de gece kulübünden düşmenden önce Meeera ile bu çocuğu yan yani gördüğünü söyler.

Kokila Sanskar’ın yakın arkadaşı olup olmadığını sorar. Vidya da olduğunu ve hiç ayrılmadıklarını söyler. Kokila bir plan yapar. Vidya Sanskar’ın en yakın arkadaşını arayıp Meera ile Sanskar’ın ilişkilerini ailesinin onayladığını ve bunun için Sanskar’ın Rajkot da bir parti vermesi gerektiğini söyler. Devamı Masum 344. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 343. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu