Dizi Özet

Masum 344. Bölüm Özeti 1 Mart Meera’nın Oyunu Ortaya Çıkar

Masum 344. bölüm özeti 1 Mart Pazartesi. Meera’yı kaçıran kişinin Sanskar olduğu, bu işte Meera’nın da olduğu ortaya çıkacak. İşte Masum 344. bölüm özeti sizlerle…

Masum 344. bölüm; Vidya ile Sanskar’ın arkadaşı ile telefonda konuşması ile başlar. Bayan Sanskar’ın Rajkot da kaldığı yerin adresini verir. Vidya teşekkür eder. Modiler hızla Sanskar’ın adresine gitseler da maalesef kapı kilitlidir.

Kinjal Rajpal Nagar’a ulaşır. Daval yatak odasına yatağını hazırlarken, Kinjal ne yaptığını sorar. Daval “Birlikte yatmayacağını bildiğim için valizin kapının önünde seni bekliyor. Git istediğin odada uyu” der. Kinjal yatak odasından kıçmak istemeyince Daval zorla Kinjal’i yatak odasından çıkartır. Urmila ise Daval’ın bu hareketini alkışlar.

Lütfen en yeni özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret ederseniz bizlere en büyük desteği vermiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Masum 344. bölüm özeti Başlıyor!

Tüm Modi ailesi Sanskar’ın evine gelseler da kapı içeriden kilitlidir. Ahem içeride partinin olduğunu anlayıp arka kapıdan girip Sanskar’ı yakalar. Meera’yı sorsa da Sanskar bilmediğini söyler. Ahem de defalarca Sanskar’ı darp eder.

Gopi de içeri girip Sanskar’a tokat atar. Kızının yerini sorar. Ancak Sanskar bilmediğini defalarca söyler. Kısaca tüm Modi ailesi Sanskar’ı tek tek darp etse de Sanskar Meera’nın yerini söylemez. Bu sırada kötü adamlar Ahem’i arar. Meera babasına adamlar ne isterse vermesini, aksi takdirde kendisini öldüreceğini söyler.

Masum 344. bölüm özeti - Meera'nın yalanı ortaya çıkar

Modiler Sanskar’ı boşa dövdüklerini, Meera’yı erkek arkadaşı değil başka birinin kaçırdığını anlar. Sanskar yardıma ihtiyacı olursa her zaman yardım edebileceğini söylese de Kokila “bu bizim aile meselemiz” diyerek karşı çıkar.

Tüm Modiler eve döner. kapının önünde bir paket bulurlar. Jigar paketi aldığında çok soğuk olduğunu hisseder. Jigar paketi açtığında Raşi’yi odasına götürmesini ister. Herkes paketin içinde ne var diye mera eder.

Masum 344. Bölüm Özeti

Gopi gümüş renkli kutunun içinde ne olduğunu sorar. Jigar çekinerek içinde kesik bir parmak olduğunu gösterince herkes şok olur. Bu sırada Meera’nın telefonundan Ahem’i arar. Ahem adamlara hakaret  eder. Ancak adam parmağın plastik olduğunu, polise giderlerse gerçeğini göndereceğini sözlerine ekler.

Ahem adamlara ne istediğini sorar. Adamlar da 50 Lakh para istediklerini bir sonraki aramada 50 lakhı hazırlamasını isteyip telefonu kapatır. Ahem hemen Jigar’dan istediği parayı hazırlamasını ister. Bir kaç saat sonra kötü adamlar Ahem’i arar. Saat 3 de eski fabrikaya parayı sadece Gopi’nin getirmesini, yanında kimsenin olmamasını ister.

Masum 344 Özeti - Gopi Meera için ağlar

Gopi yalnız gitmek istese de Kokila arabanın bagajında Gopi’den habersiz saklanır. Kötü adam Meera’yı kırmızı minibüs ile getirir. Gopi önce Mera’yı bırakmasını istese de adam Gopi’ye yumruk atıp parayı alır. Kokila saklandığı yerden çıkıp adamı dövmeye çalışsa da adam Kokila’yı de darp eder. Vidya ise adamın ayağına tırnaklarını geçirir. Ancak adam Meera’yı da alıp kaçar.

Gopi hem Kokila’ya hem de Vidya’ya kızar. Zira her ikisi de arabaya habersiz bindiği için planı suya düşürmüştür. Gopi Meera’yı kurtaramadan eve dönerken, kötü adam da Meera’yı sakladığı yere götürüp paraları gösterir. Yakında Vidya’yı da kaçıracağını, Modilerden daha çok para çalacağını söyler.

Sanskar para çantası ile Modi konağına gelip Meera’yı kurtarmalarını isterken Kokila da Meera’nın odasında ses duyar. Odaya girdiğinde yüzü maskeli biri Meera’nın pasaportunu almaya çalıştığını fark eder. Kokila yüzü maskeli kişiyi yakalar. Ahem’i çağırır. Bu sırada Vidya Sanskar’ın ayağında ki tırnak izlerini görür. Sanskar hemen bunu fark edip hızla Modi konağında kaçar.

Masum 344. bölüm özeti - Gopi hırsızı döver

Ahem de odaya girmeden hırsız (Muhtemelen Meera) Kokila’dan kurtulmayı başarır. Ahem hırsızı göremeden balkon penceresinden kaçar. Vidya her şeyi çözer. Meera Mumbai’ye para ile birlikte kaçmak için Sanskar ile birlikte bu oyunu planladıklarını tek tek anlatır.

Masum 1 Mart Pazartesi Özeti

1 Mart Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 1 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Meera ve Sanskar artık Modilerin gerçeği öğrendiğinin farkında. Yeni bir plan yaparak Rajkot’dan kaçmayı planlar. Meera, Sanskar’a Gopi yüzünden çocukluğundan beri acı çektiğini söylerken, Gopi de Meera’nın böylesi kötü bir çocuk olmasına engel olamadığı için kendisini suçlar.

1 Mart Pazartesi Masum 344. bölüm özeti - Kokila hırsızı yakalamaya çalışır

Meera, Sanskar’a Gopi yüzünden çocukluğundan beri acı çektiğini söyler. Ahem Sanskar’ı arar. Meera açar. Modi konağına dönmeyeceğini, Gopi’den başka kimseyi görmediği için babasını suçlar. Gopi ise duydukları karşısında gözleri dolar.

Masum 1 Mart Pazartesi Özeti - Meera'nın yalanı ortaya çıkar

Meera Modilerin kendisini yakında bulacağını çok iyi biliyor. Bu sebeple Sanskar’a evlenmeleri gerektiğini, bu sayede Modiler kendilerini hiç bir zaman rahatsız edemeyeceğin söyler. Lakin Sanskar önce pasaportu Modi konağından almaları gerektiğini söyler. Meera ile Sanskar evlenecek mi? Devamı Masum 345. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 344. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu