Dizi Özet

Masum 345. Bölüm Özeti 2 Mart Meera Yakalandı!

Masum 345. bölüm özeti 2 Mart Salı. Sanskar ile Meera kaçamadan yakalanacak. Meera Sanskar tarafında ihanete uğradığını anlayacak. İşte Masum 345. bölüm özeti sizlerle…

Masum 345. bölüm; Kokila ile Ahem’in konuşması ile başlar. Ahem’e Mera’yı yeniden aramasını ister. Ahem kızını arasa da telefonuna ulaşamaz. Talu ve Molu kısa sürede Meera’nın kullandığı telefonda gps sinyali ile yerini bulabileceklerini söyler.

Tolu ve Molu hemen bilgisayarda Meera’nın telefonun sinyal verdiği yerin adresini öğrenirler. Modiler hızla adrese gitseler de orada Meera’yı bulamazlar. Meera’nın telefonu suya atılmış, küpesi etrafa dağılmış bir halde bulunca Modiler Mera’nın başına bir şey mi geldi? diye düşünmeye başlar.

Lütfen en yeni özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret ederseniz bizlere en büyük desteği vermiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Masum 345. bölüm özeti Başlıyor!

Modiler Meera’nın kaldığı yerde arama yaparlar. Herkes bulduğu eşyanı getirip nereye gidebilecekleri hakkında yorum yapsa da hiç bir delil Meera’nın kaçtı mı? Yoksa yeniden başkaları tarafında kaçırıldı mı? Bilgisini veremez.

Kokila’nın aklına sabit telefon gelir. Ahem’e telefondan daha önce aranan numaraları tekrar aramasını ister. Dört defa farklı numarayı aradığını fark eden Ahem hepsi ile konuşur. Sonunda bir seyahat acentesi ile görüşmesi, Meera’nın ülke dışına çıkacağını anlayıp hemen acentanın adresine doğru yola çıkarlar.

Masum 345. bölüm özeti - Meera evlenemeden yakalandı

Modiler seyahat acentanın yanına geldiklerin de uzaktan Sanskar ile Meera’yı görür. Ancak biri gelinlik diğeri damatlık giydiğini fark eden Kokila, evlenip kanunen özgür olmaya çalıştığını, buna engel olmaları gerektiğini söyler. Gopi ise kızının izinsiz evlenmeye kalkmasına çok üzülüp ağlar. Koki buna engel olacaklarını, merak etmemesini ister.

Masum 345. Bölüm Özeti

Kokila, Ahem ve Gopi’ye Meera’yı eve geri getireceğine söz verir ve sözlerine inanmasını ister. Tolu ise Sanskar’ın aracının benzin deposunu deldiğini, çok fazla uzaklaşamayacaklarını haber verir. Gopi ise kızının Sanskar’ın nasıl kötü biri olduğunu kanıtlayacağını söyler.

Meera ile Sanskar arabada giderken Meera evlendikten sonra Modilerden kurtulacağına çok sevindiğini söylerken, Sanskar hiç oralı olmaz. Meera evlenecek olmalarına rağmen Sanskar’ın sevinmediğini fark eder. Sanskar ise polis işin içine karışması halinde hapsi boylayacaklarını söylese de Meera “Modiler işin içinde benim olduğumu biliyor. Bu sebeple polise haber veremezler. Rahat ol sen” der.

Meera ile Sanskar’ın arabası yolda benzini biter. Tapınak da evlenmeye gittiklerini, Kokila Sanskar’nın tam planını öğrenmek için yakınlardaki mısır satıcısının yanına dilenci gibi gidip Sanskar ile Meera’nın konuşmalarını öğrenir. Sanskar 1 km uzaklıkta tapınak olduğunu, orada evlenebileceklerini söylediğini duyan Kokila hemen bunu Ahem ve Gopi’ye de haber verir.

Masum 345. bölüm özeti - Sanskar ile Meera evlenmeye gider

Sanskar tapınak yolunda polisleri görünce yolda arabanda inip paraları alır. Polis bu kadar yüklü miktarda parayı görmesi halinde işin içine gireceğini söyler. Arabayı Meera kullanır. Polis Meera’yı durdurur. Üzerinde gelinlik olduğunu görünce nereye gittiğini sorar. Meera da dış çekime yetişmeye çalıştığını söyleyince polis geçmesine müsade eder.

Meera tapınak da Sanskar’ı beklerken Modiler gelir. Meera şok olur. Gopi kızına artık gerçekleri görmesini ister. Ahem ise kızının bu denli bencil olmamasını, çölün ortasında ne zorluklarla dünyaya geldiğini, sonrasında annesiz bunca yaşına kadar büyüttüğünü söyler. Lakin Meera Gopi’ye hakaretler edince Ahem dayanamaz ve Meera’ya tokat atar.

Kokila Sanskar’ın hiç bir zaman geri gelmeyeceğini, telefona gelen ses kaydı ve mesajı gösterir. Sanskar işin içine polisin girmesi halinde Meera’ya tecavüz ettiğini Hindistan’a duyurup rezil edeceğini söylemekle tehdit dolu mesajını gösterir. Meera bu mesaja inanmaz. Ağlayarak tapınak da Sanskar’ı beklemek ister.

Masum 2 Mart Salı Özeti

2 Mart Salı günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 2 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Meera tapınakta iki göz iki çeşme ağlar. Sonunda Modi konağına gelmeyi kabul eder. Meera eve gelince büyük anne Meera’ya kızar. Meera ise ağlayarak odasına gider. Vidya ablasının yanına gidip onu teselli etmek ister.

Daval evdeki yemek işlerine bakıyor. Bütçesine göre yaptığı yemeği Kinjal beğenmez. Daval da restorandan da yiyebilirsin. Ancak parasını asla ödemem diyerek karşı çıkar. Kinjal akşam yemeğinde aç kalır.

2 Mart Salı Masum Özeti - 345. bölüm

Modi konağında Gopi Raşi’ye yemek verirken ellinin yanmış olduğunu fark eder. Raşi de başından geçenleri tek tek anlatır. Gopi Raşi’ye bir gün bile bakamadığı konusunda Paridhi’ye kızar. Bir kaç dakika sonra zir kaçar. Gelen polis memurudur. Kokila memur ile konuşurken Meera polisin geldiğini duyar. Meera Kokila’nın kendisini hapse attıracağını düşünüp panik olur.

Modi konağına gelen polisler Sanskar’ın yakalandığını haber verir. Meera bunu duyunca şok olur. Zira Sanskar’ ile paraları çalan kendisidir. Kokila polisleri Ahem ile birlikte gönderir. Kokila Meera’nın polis korkusu ile yeniden iyi biri olabileceği söyler.

Ahem Karakol da Sanskar’ı iyice korkutur. Sanskar bir daha ailesine bulaşmayacağına dair yemin edince Ahem şikâyetinden vaz geçer. Meera ise yakında sıra kendisine geleceğini düşünür. Akşam Meera ile Vidya aynı odada yatarken pencereden biri taş ile birlikte mektup atar. Vidya taşın sesini duyup uyanır. Ancak mektubu görmez. Sabah Kokila evdeki taşı fark eder. Lakin mektubu göremez. Sizce o mektubu kim attı? Yorumlarınızı bekliyorum. Devamı Masum 346. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 345. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu