Dizi Özet

Masum 346. Bölüm Özeti 3 Mart Senden Nefret Ediyorum

Masum 346. bölüm özeti 3 Mart Çarşamba. Sanskar Meera ile konuşacak. Meera herkesi karşısına alacak. İşte Masum 346. bölüm özeti sizlerle…

Masum 346. bölüm; Kokila Meera’nın odasında yerdeki taşı bulması ile başlar. Kokila yanlışlıkla taşa basar. Taşın oraya nasıl geldiğini düşünüp pencereye bakar. Bu sırada zil çalar. Kapıyı Meethi açar. Gelen mutfak eşyaları satan kadın görünümlü Sanskar’dır.

Sanskar kadın kıyafeti giyip sesini de yitirerek Meethi’den yardıma muhtaç biri olduğunu, mutfak eşyaları satması gerektiğini söyleyip ısrar eder. Kokila ve Gopi de kapıya gelir. Gopi kadın zannettiği Sanskar’a para verip göndermek ister. Sanskar kıyafetini ters giydiği için içeride üzerini değişmesini ister. Kokila da depo da üzerini değiştirebileceğini söyler.

Lütfen en yeni özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret ederseniz bizlere en büyük desteği vermiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Masum 346. bölüm özeti Başlıyor!

Sanskar Meethi’nin boşluğunda yararlanıp Meera’nın odasına gider. Meera’nın ağzının kapatıp kendi peçesini kaldırır. Meera karşısında ki kişinin Sanskar olduğunu anlayınca, kendisine ihanet ettiğini, tapınak da bir başına bıraktığı için kızar. Sanskar ise Modiler kendisini tehdit edip dövdüğünü, buna mecbur kaldığını söyleyip kandırmaya çalışır.

Meera Sasnkar’ın yalanlarına inanmadığını söyleyince, Sanskar da kendisini tutuklayan müfettişe gidip her şeyi sorabileceğini söyler. Meera ailesinin asla yalan söylemeyeceğini, kendisini kandırmaya geldiğini söyleyince Sanskar çıktığı pencereden geri ayrılır. Tam da bu sırada Vidya odaya girer. Meera’yı pencerenin önünde görünce ney yaptığını sorar. Meera panik olur. Lakin açık vermez.

Masum 346. bölüm özeti - Meera Gopi'ye vurmak ister

Kokila bahçede gezerken hala kadın zannettiği Sanskar’ın depoda kaldığını görüp şüphelenir. Neden hala içeride durduğunu sorunca Sanskar kapıyı açamadığını söyler. Kokila Meethi’den kapıya kadar bayanı yolcu etmesini ister.

Pari uzun süredir Jigar ile yalnız yemek yemediği için akşam yemeğinde Jigar ile dışarı çıkmak ister. Gopi de buna izin verir. Kokila ise yakında Pari’nin Raşi’yi kabul etmesini umduğunu söyler.

Meera Sanskar’ın söylediklerinden sonra gerçeği öğrenmek için neler yapacağını düşünürken aklına Vidya gelir. Vidya’ya dert yanıp ağlar. Sanskar’ın beş parasız kaldığını, Mumbai’ye dönecek parasının bile olmadığını söyleyip Vidya’nın vicdan yapması için hamle yapar.

Masum 346. Bölüm Özeti

Vidya arka planda olup bitenden haberdar olduğu için gerçeği bilse bilse Vidya bilir diye yaptığı hamle tam sonuç verecekken, içeri Kokila girip Vidya’ya engel olur. Meera ilk planı boşa çıktığı için üzülse de gerçeği yakında öğreneceğini söyler.

Ahem Gopi’ye 50 Lakh değerindeki banka makbuzunu verince, Meera bağırmaya başlar. Sanskar’ın çaldığı para olduğunu, ondan parayı geri adlıklarını söyleyip bağırır. Ahem ise boş yere bağırmamasını, bu para Mumbai deki fırını sattığı için elde ettiği miktar olduğunu söyler.

Masum 346 Özeti - Ahem, kokila ve Gopi konuşur

Meera Modilerin kendisine bir oyun oynayıp oynamadığını öğrenmek için onların görebileceği bir yerde sabit numaradan biri ile konuşuyor gibi yapar. Herkes bunu fark eder. Akşam Meera arka bahçede biri ile görüşür. Ancak o sadece heykeldir. Ahem karanlıkta onu Sanskar zannedip yanına gittiğinde, Meera ailesinin kendisine bir oyun oynadığını söyler.

Meera babasının Sanskar konusunda yalan söylediğini ve kendisini kandırdığını düşünüp babasına kızar. Gopi ise olayları yanlış anladığını söylemek ister. Lakin Meera büyün sinirini annesi Gopi’den çıkartmak için yanına gidip her şeyin onun yüzünden olduğunu dile getirir. Sonrasında Gopi’ye tokat atmak için elini kaldırdığında Vidya Meera’nın elini tutar.

Masum 346. bölüm özeti Kokila Meera'yı evden atmak ister

Kokila Meera’nın çizgiyi aştığını, annesini dövmeye kalktığını, bunun affedilmez olduğunu söyler. Kokila Meera2ya annesine vurmak yerine el üstünde tutması gerektiğini, annesini öldürmeye kalktığını ana Gopi kendisini affettiğini söyler. Ancak Meera şöyle der.

“Keşke düştüğünde ölseydin Gopi Modi” (Masum 346. bölüm özeti) Meera Modi

Deyince Ahem dayanamaz. Meera’ya tokat atmak ister. Gopi buna engel olur. Kokila da büyüklerine saygı duymayan kişiyi evinde tutmayacağını söyleyip, Meera’yı dışarı atmak ister.  Araya girenler sayesinde Meera Modi konağında kalsa da Kokila onun ağzını bantlayıp odasına kilitler.

Masum 3 Mart Çarşamba Özeti

3 Mart Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 3 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila, Meera’yı odasına kilitler ve Gopi ve Ahem ile adam akıllı iletişim kurana kadar kapalı kalacağını, büyüklere saygıyı öğrenmesi gerektiğini söyler. Jigar ile Gopi Meer’nın aklı başında olmadığını, genç olduğunu söylese de Kokila kararından dönmez. Hetal ise içerde açlıktan öleceğini söylese de Kokila yeterince yiyecek göndereceğini söyler.

Masum 3 Mart 2021 Özeti - Meera pahalı alış veriş yapar

Gopi Ahem’e bu durumu durdurmasını istese de Ahem annesinin kızı Meera’yı terbiye etmek için rol üstlendiğini, bu konuda hep birlikte ona destek olmaları gerektiğini söyler.

Şah ailesin de Kinjal hala rezil hayata alışamadı. Urmila da Kinjal’in pahalı kıyafetlerini hepsini yırtar. Ancak bunu farelerin yemesi gibi gösterir. Urmila’nın yeni kiracısı eve geldiğinde Kinjal’i evin hizmetçisi zannedince Kinjal sinirden deliye döner.

Meera hapis hayatı asla yaşamayacağını, bu durumdan kurtulmak için bir şeyler yapması gerektiğini düşünürken aklına bir plan gelir. Meera sabaha kadar internetten alış veriş yapar. Sabah Modiler Meera’nın odasına geldiğinde tüm duvara

“Senden Nefret Ediyorum Gopi” (Masum 3 Mart Çarşamba Özeti) Meera Modi

Yazasını görünce her kes şok olurken Meera güler. Bu sırada kapıya kurye gelir. Kurye 2 lakh değerinde alış veriş yapıldığını, alan kişin Meera olduğunu, parayı ödemelerini ister. Meera bu parayı ödemedikleri takdirde Rajkot  da Modilerin iflas haberinin yayılacağını sözlerine ekleyince Kokila Meera’nın alış veriş parasını öder. Lakin hiç birini Meera’ya vermez. Hepsini Meethi2ye hediye eder. Devamı Masum 347. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 346. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu