Dizi Özet

Masum 347. Bölüm Özeti 4 Mart Gopi ile Paridhi Kavga Eder

Masum 347. bölüm özeti 4 Mart Perşembe. Meera Gopi ile Paridhi’nin Raşi konusunda tartışını fark edip yangına ateş atar. İşte Masum 347. bölüm özeti sizlerle…

Masum 347. bölüm; Kokila’nın Meera ile konuşması ile başlar. Kokila alış veriş yapan Meera’ya aldığı malzemeleri vermeyeceğini söyler. Meera da “Gopi’ye mi vereceksin” diye çıkışır. Kokila alaycı bir gülümseme ile “Annenin sevdiğini biliyorum. Ancak ona değil. Baş harfi M olan birine bu alınan malzemeleri hediye edeceğim. Zira parası benim kredi kartımla öndendi. ” der.

Meera da evdeki tek “M” harfi ile başlayan bayan kendisi olduğunu düşünüp sevinirken Kokila “bu hediyelerin hepsi Meethi’nin” der. Meera şok olur. Kokila gülümserken Meera sinirlenir. Evde hapis hayatı yaşadığını, kimse kendisini büyüdüğüne inanmadığını söyleyip evden dışarı çıkmaya çalışır.

Yeni özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret ederseniz bizlere en büyük desteği vermiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Masum 347. bölüm özeti Başlıyor!

Vidya ile Gopi Meera’yı kapıda durdurup evden ayrılmamasını söyler. Meera ise bu anı beklediği için Gopi’nin kendisine yalvarmasını, bu sayede istediği şartları ortaya koymayı düşünür. Gopi Meera’nın gitmemesini söylerken, Kokila’dan beklenmedik bir çıkış gelir. “Bırakın gitsin” der. Meera şok olur. Evden ayrılmayı blöf yapan Meera Kokila’nın sözleri ile ne yapacağını bilemez.

Meera nereye gideceğini bilmeden dışarı çıkar. Bu sırada dışarıda yağmur başlar. Yolda şemsiye satan kişiden şemsiye satın almak ister. Ancak cebinde parası olmadığı için yüzüğünü vermek ister. Ancak adam yüzüğün sahte olduğunu, nakit para ile satacağını söyler.

Masum 347. bölüm özeti Paridhi ile Gopi kavga eder

Meera cebinde parası olmadığı için şemsiyeyi çalar. Adam Meera’yı Modi konağının kapısına kadar  kovalar. Sonunda adam Meera’yı yakalayıp şemsiyesini alır. Tüm bu olanları da Modiler uzaktan izler. Meera kendisini kurtarmaya kimsenin gelmemesine sinir olurk, Gopi de Kokila’ya yalvarıp kızını affetmesini ister. Ancak Kokila sabırlı olmasını, Meera’nın iyi bir derse ihtiyacı olduğunu söyler.

Masum 347. Bölüm Özeti

Kokila Meera’nın kapının önünde ıslak ve rezil bir halde oturduğunu ve kendilerini dinlemeye çalıştığını fark edince yüksek sesle Meera’nın sevdiği atıştırmalıkları herkesin yemesini ister. Jigar ve Pari de Kokila’nın oyununa dahil olur. Meera’yı kıskandıracak cümleler kurar. Meera ise karnının çok acıktığını ama Kokila’ya asla boyun eğmeyeceğini söyler.

Meera dışarıda yalnız ve çaresiz bir kuş misali oturduğunu gören serseriler Meera’ya sarkıntılık edip onu rahatsız etmeye çalışır. Meera Modi ailesini kızı olduğunu söylese de serseriler oralı olmaz. Sonunda Meera imdat diye bağırır. Ahem ile Tolu ve Molu serserileri döver.

Vidya Meera’nın yanına gidip Meera’ya ailenin bir parçası olduğunu, şimdi isterse Modi konağına gidebileceğini söyleyince Meera hemen kabul eder. Kokila Meera’ya içeri girmeden söz vermesini, kendisine ve büyüklere saygı duymasını ister. Meerada mecburen kabul eder.

Masum 347 Özeti - Meera dışarıda ıslanır

Meera yağmur da üzeri pislendiği için konağın girişini çamur eder. Kokila Meera’yı durdurup önce yerleri daha sonrada kendisini temizlemesini ister. Süslü Meera yerleri silmeye başlar. Tolu ise Meera ile dalga geçer.

Şah ailesinde Kinjal’in zengin ortam da yaşama isteği sonunda kendi bileziklerini satıp lüks bir evde yaşamayı düşündürmeye iter. Hemen altınlarını alıp emlakçıya gitmek istese de altınlarının olmadığını fark eder. Bunu Urmila’nın aldığını çok iyi bilir. Hemen eve polisi çağırır. Polis evde arama yaparken Urmila panik olur.

Meera duş aldıktan sonra aşağıya gelir. Kokila Meera’nın yerleri temizlediğini gördüğü için şöyle der.

“Artık bu evi Meera ve Vidya yönetecek. Daha doğrusu evde temizlik, yemek, bulaşık, alış veriş gibi konuları Meera ve Vidya yapacak” (Masum 347. bölüm özeti) Kokila Modi

Deyince Meera sinir olur. Kendisinin modern bir bayan olduğunu, ev işleri (Gopi’yi ima ederek) cahil bayanların işi olduğunu söyler.

Şah evinde polis aramasını tamamlar. Altınları bulamaz. Evden ayrılır. Kinjal Urmila’ya hırsız diye bağırır. Daval ise saygı sınırını aşmamasını, aksi takdirde evden atacağını söyler. Gidecek yeri olmayan Kinjal mecburen susar.

Masum 347. bölüm özeti Paridhi temizlik yapmak istemez

Meera eğitimsiz kişilerin temizlik işleri ile ilgilendiğini öne sürünce Kokila ev işleri herkesin yapması gereken ana görevi olduğunu, evde herkesin üniversite eğitimi gördüğünü, eğitimsiz olarak nitelendirdiği Gopi’nin bile eğitim verdiğini söyler. Meera hala yapmama konusunda ısrar edince, Kokila içeri girerken verdiği sözü hatırlatır. Mecburen Meera kabul eder. İlk olarak  da temizlik işlerine Vidya ile birlikte başlar.

Daval Kinjal’in çalınan mücevherler için ağladığını görünce Kokila’yı çağırır. Kokila Kijal’in eve polis çağırdığını öğrenince ona kızar. Aslında olay Kokila ile Urmila’nın ortak planıdır. Kinjal’in hala kibirli olduğunu söyler.

Masum 4 Mart Perşembe Özeti

4 Mart Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 4 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Meera istemeden de olsa evde temizlik yapmaya başlar. Tolu ve Molu da süslü Meera temizlik mi yapıyor diye dalga geçerler. Meere sinirle evi silerken her terafa su döker. Gopi kızına ikaz eder. Lakin Meera yine Gopi’ye hakaretler edip yanından uzaklaştırır.

Pari Jigar için atıştırmalık yapar. Raşi de aynı atıştırmalı sevdiğini söyler. Jigar yarısını Raşi’ye verir. Pari sinir olur Raşi giderken Meera’nın su döktüğü yerden kayıp düşer. Jigar Raşi’yi kaldırır. Pari de Meera’ya kızar. Meera Paridhi’den intikam almayı düşünür.

4 Mart Perşembe Masum 347. bölüm özeti - Gopi ile Pari tartışır

Mutfakta Gopi ile Pari arasında tartışma çıkar. Pari hiç bir şekilde Raşi’nin sorumluluğunu almak istemez. Gopi de şöyle der.

“Radha’nın karnındayken bile Raşi’nin sorumluluğunu kabul etmişken şimdi nende böyle davranıyorsun” (Masum 4 Mart Özeti) Gopi Modi

Paridhi bu konuda konuşmak istemediğini söyleyip oradan uzaklaşırken, Meera bu olanlara şahit olur. İkilinin arasını bozup intikam alacağını söyler. İlk fırsatta Paridhi’nin yanında ki odaya Raşi’yi kilitler. Tabi Raşi’nin oynadığı topu odaya kadar çaktırmadan götürür. Raşi de Meera’yı görmeden depoya girdiğinde Meera Raşi’nin üzerine kapıyı kilitler.

Meera bu hamlesi ile Paridhi’nin bunu isteyerek Raşi’yi depoya kilitlediğini düşünmesini istemiştir. Bu sayede Gopi ile Paridhi kavga edecek. Meera ise olanları gülerek izleyip intikam alacaktır.

Masum 4 Mart 2021 Özeti - Raşi yaralanır

Raşi kapıyı açmak isterken yaralanır. Çıkan sesi duyan Modiler kapıyı açtığında Raşi’nin yerde yaralı olduğunu görünce şok olurlar. Hemen eve doktor çağırılır. Doktor Raşi’nin yaralarını tedavi ederken hem Kokila hem de Gopi Paridhi’nin bunu bilerek yaptığını söyler.

Parihi “isteyerek yapmadım ve hiç bir zaman Raşi’nin annesi olmayacağım. Gopi kendi hatasını kapatmak, Raşi’yi annesiz bıraktığı için anne sevgisini benim vermemi istiyor. Ben asla ona anne sevgisi vermeyeceğim.” der. Meera ise ortalığı karıştırdığı için köşede sırıtır. Devamı Masum 348. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 347. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu