Dizi Özet

Masum 348. Bölüm Özeti 5 Mart Pari Zehirlendi!

Masum 348. bölüm özeti 5 Mart Cuma. Meera süte zehir katar. Gopi Pari’ye sütü içirmek ister. Pari zehirlenir. İşte Masum 348. bölüm özeti sizlerle…

Masum 348. bölüm; Raşi’nin odasında Pari ile Gopi’nin konuşması ile başlar. Paridhi Gopi’ye Raşi’nin annesi Radha’yı öldürdüğünü yeniden hatırlatıp Raşi’nin annesiz kalması Gopi’nin suçu olduğunu söyler. Jigar Pari’ye kızar. Pari ağlayarak odayı terk ederken, Gopi ellerindeki Raşi’nin kanı ile diz çöküp ağlar. Ahem Gopi’yi teselli etmeye çalışır.

Şah ailesi de akşam yemeğinde. Bu arada Pappu karakterine hayat veren oyuncu bu bölümde değişti. Daval Pappu’nun kız arkadaşının olup olmadığını sorar. Kinjal ise yaşının daha ufak olduğunu söylese de Daval Pappu’nun zamanının geldiğini söyler. Sonrasında Pappu’ya ailesi ile övünen, kavgacı, ailesini düşünmeyen bir gelin istemediğini söyleyince Kinjal lafların kendisine gittiğini düşünüp sinir olur. Yemek masasını terk eder.

Yeni özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret ederseniz bizlere en büyük desteği vermiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Masum 348. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi Raşi’nin uyanmasını bekler. Raşi kendisine geldiğinde iyi olduğunu babasının nerede olduğunu sorar. Jigar da kendisini sorduğunu zannedip bir an heyecanlansa da Raşi baba olarak Ahem’i bildiği için Jigar’ın hevesi kursağında kalır. Sessizce odayı terk eder.

Masum 348. bölüm özeti - Pari Zehirlenir

Jigar odasına gidip Pari’nin dikkatsiz oluşuna ve Raşi’yi bir türlü kabul etmemesine kızıp kavga çıkarır. Pari de Jigar’a “bana güvenmiyorsan git kızının yanına” deyince Jigar sinirlenip odadan çıkar. Bu sırada Meera ile kapıda karşılaşır. Meera temizlik yaptığını söyleyip oradan uzaklaşır.

Ertesi gün sabah gün doğmadan Kokila Meera’nın odasına gidip yüzüne su döküp uyandırır. Meera henüz sabah olmadığını söylese de Kokila uyanma vaktinin çoktan geçtiğini, Vidya banyo yapıp çalışmaya başladığını söyler. Meera sinirle kalkıp işe koyulur.

Gopi sabah uyandığında kendisini halsiz hisseder. Kokla kahvaltı hazırlama işini Vidya ve Meera’ya verir. Meera kahvaltıda yapılacak hamura solucan koymayı düşünür. Yeşil sebzelerin arasında ki solucanı hamura karıştıracağı sırada Gopi gelip buna engel olur.

Gopi Meera’ya engel olsa da Meera annesine bağırıp üste çıkmaya çalışır. Kokila da Meer’nın huyunu bildiklerini, bunu yapacağını önceden hissettiklerini söyleyip, Meera’ya tüm evi temizlemesini emreder. Meera sinirle mutfaktan ayrılır.

Masum 348. Bölüm Özeti

Şah evine çamaşır tozu satan bir bayan gelir. Bayan Daval’ı beğenip ona ilgi duyar. Kinjal bunu fark edip kıskançlık krizine girip, satıcı kızı oradan uzaklaştırır. (Ey Kinjal 10 yıldır neredeydin demezler mi sana?)

Tüm Modi ailesi kahvaltı sofrasında Jigar karısı Pari’yi çağırmaya gider. Ancak Pari gelmek istemez. Raşi olayında yapmadığı halde suçlandığı için gelmeyeceğini, gidip Raşi ile kahvaltı yapmasını ister. Jigar üzgün bir şekilde odadan çıkar.

Masum 348 Özeti - Modi ailesi kahvaltı sofrasında

Vidya herkesi için kahvaltı hazırlar. Biri o kahvaltılıkların tadını bozacak zehir  ekler. Jigar kahvaltı sofrasına tek başına gelince Gopi yanına Tolu ve Molu bir de Jigar’ı alıp Paridhi’nin odasına gidip kahvaltıya çağırır. Ancak Paridhi gelmeyeceğini söyler.

Gopi de kahvaltı sofrasından yemek getirip Pari’ye zorla yedirmeye çalışır. Pari yer yemez boğulmaya başlar. Gopi elindeki yemeği koklayıp içine yabancı bir şeyin olduğunu anlar. Gopi hemen alt kata gidip kahvaltında kimsenin yemesini ister. Eve hemen doktor çağırır. Doktor Pari’yi kontrol eder. Erken davrandıkları için ölümden döndüğünü söyler.

Masum 348. bölüm özeti - Paridhi Zehirlendi

Paridhi Gopi’nin kendisini öldürmek istediğini söylese de kimse buna inanmaz. Kokila kahvaltı sofrasında Pari’nin yediği yemeği koklayınca içine katılan zehri anlar. Bunun içine bilerek zehir katıldığını, bunu yapanı çok iyi bildiğini, yakında kanıtlayacağını söyler.

Masum 5 Mart Cuma Özeti

5 Mart Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 5 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila Meera’ın odasına gidip kahvaltı sofrasına neden zehir kattığını sorar. Herkes odaya gelip bu işi yapan kişinin Meera olup olmadığını sorar. Lakin Meera defalarca bunu reddeder. Gopi de kızının bu denli gözünün kararmış olduğuna inanmadığını söylese de Kokila yapan kişinin kim olduğunu çok iyi bilese üzerine gitmez.

Daval’ın arkadaşları Şah evine gelir. Kinjal atıştırmalık getirir. Ancak geç getirdiği için Daval’ın kendisini dövmemesini ister. Daval şok olur. Kinjal rol yapmaya devam eder. Her defasında “Vurma! dövme beni!” gibi cümleler kullanınca Daval Kinjal’i odaya götürüp ne yaptığını sorar. Kinjal orada da oyunculuğa devam edip, dayak yiyor gidi yapar. Kinjal Daval’ın arkadaşlarını ikna etmeyi başarır. Artık polise şikayet etmesi halinde şahidi olduğunu söyleyip Daval ve Urmila’yı tehdit eder.

5 Mart Cuma Masum Özeti - Kinjal rol yapar

Daval bu durumu Kokila’ya haber verir. Kokil da Urmila’nın karşılık verip vermediğini sorar. Lakin Urmila söz verdiği için Kinjal’e karşı hiç bir şey yapmadığını söyler. Kokila da Urmila’nın Kinjal’i yola getirmesi için her yolun mubah olduğunu söyler. Urmila bu haberi duyunca çok mutlu olur. “Şimdi sen göreceksin beni Kinjal” der.

Kokila Meera ile Parihi’nin kaynaşması için depo temizleme görevini verse de ikili orada da tartışır. Meera Pari’ye karşı kocuşmalarına dikkat etmeyince Pari sinirlenir. Gopi de Paridhi’nin neden Meera’ya bağırdığını sorar. Ancak Pari cevap vermeyip kızına sormasını ister. Kokila hem Paridhi’ye hem de Meera’ya kızar.

Devamı Masum 349. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 348. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

    1. sadece Kokila değil ailede herkes Meera dışında sıkıntı yaşadı. Bu yapan Meera yada meera’yı seven biri aklıma Mansi geliyor. Dur bakalım kim çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu