Dizi Özet

Masum 349. Bölüm Özeti 6 Mart Ahem Ölecek Mi?

Masum 349. bölüm özeti 6 Mart Cumartesi. Ahem ve Gopi’ye birisi tuzak kuracak. Bu tuzağa Ahem düşecek. Ahem’i elektrik çarpacak. Ahem ölecek mi? İşte Masum 349. bölüm özeti sizlerle…

Masum 349. bölüm; Kokila’nın hem Paridhi’ye hem de Meera’ya işi savsakladıkları için kızması ile başlar. Bir kaç dakika sonra Pari Raşi’nin kahvaltısını hazırlayıp odasına götürür. Raşi ise okula hazırlanmak yerine çizgi film izlediğini görüp sinir olur.

Urmila Kokila’dan onay aldığı için Kinjal’e ilk oyununu yapar. Şiddetli kaşınıyor numarası yapıp yemek gaz yağı getirip üzerine dökmesini ister. Kinjal da hızla gaz yağını alıp Urmila’nın üzerine dökerken, Urmila “Komşular yetişin gelinim Beni yakıyor” diye bağırıp komşuları başına toplar. Herkes Kinjal’in Urmila’yı gaz yağı ile yakmaya çalıştığını düşünür.

Lütfen özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret ederseniz bizlere en büyük desteği vermiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Masum 349. bölüm özeti Başlıyor!

Komşular hemen polisi arar. Daval da Pappu da gelir. Daval halasını yakmak istediği için Kinjal’e kızarken polis Kinjal’i yakalar. Müfettiş tutuklamak için Urmila’nın delil göstermesi gerektiğini söyler. Urmila da hem evini hem de üzerini kontrol etmesini, üzerine gaz yağı döküp yakmak istediğini söyler. Polis ve müfettiş Urmila’nın dediği yerlere baktıktan sonra Kinjal’i suçlu bulup tutuklar.

Masum 349. bölüm özeti Ahem'e elektrik çarpar Ahem ölecek mi

Kinjal sinirle avukat tutup suçsuz olduğunu kanıtlayacağını söyler. Lakin Urmila polisler gitmeden gelini olduğunu, bir daha yapmaması karşılığında onu affedeceğini söyler. Kinajal cezaevine adam öldürmeye teşebbüsten girmektense Urmila’dan özür dilemek daha iyi olduğunu düşünüp herkesin içinde özür diler. Polis Kinjal’i ikaz edip bir daha tekrarlaması halinde tutuklanacağını söyler.

Depoda falza olan mutfak eşylarını başkalarına vermek için Kokila birilerini arar. Çok geçmeden aradığı adam gelir. Bu sırada yüzü görünmeyen biri depo da tuzak kurar. Kokila depoya girer girmez ayağı ipe takılıp düşer. Yukarıda duran eşyalar da Kokila’nın kafasına geleceği sırada Gopi, Kokila’nın hayatını kurtarır.

Masum 349. Bölüm Özeti

Tüm Modi ailesi Kokila’ya nasıl düştüğünü sorunca, Kokila bilerek tuzak kurduklarını ve ipe takıldığını söyledikten sonra herkes bunu kim yapar diye düşünmeye başlar. Cirag Meera’nın depoya girdiğini söyler. Meera ise Paridhi Kokila’dan intikam almak için yapmış olabileceğini söyleyip suçu Pari’ya atar. Lakin Herkes bunu Meera’nın yaptığına kanaat getirip Meera’ya kızar. En anlamlı lafı da Paridhi söyler.

“Doğduğun günden beri bu aileye zarar veriyorsun Meera!” (Masum 349. Bölüm Özeti) Paridhi Modi

Diyerek Meera’ya tepki gösterir. Lakin Gopi farklı bir çıkış yapar. Meera haylaz olduğunu ama Kokila’ya zarar verecek biri olmadığını, bunu bir başkasının yapmış olabileceğini dile getirir. (Bu arada depoya ipi bağlayan kişi kameralarda gözükmüyor.)

Masum 349 Özeti - Polis Kinjal'i tutuklar

Paridhi defalarca buna benzer işler yapan Meera’yı korumanın büyük bir hata olduğunu söyler. Gopi ile Pari birbirinesert konuşur. Pari üzerine daha fazla gelmeleri halinde Modi konağını terk edeceğini açıklar. Kokila gerçek ortaya çıkana kadar herkesin masum olduğuna inanmasını, bu nedenle Pari’nin Gopi ve Ahem’den özür dilemesini ister. Pari Kokila’nın sözünü dinleyip özür diler.

Meera babasına bunların arkasında olan kişi olmadığını yemin ederek anlatırken, Paridhi de aynı şekilde Jigar’a yemin eder. Bu sırada birisi mutfağa gidip gaz borusunu keser. Gopi karanlıkta sızan gazı fark etmez. Ahem mutfağa girdiğinde Gopi’nin çakmayı yakmaya çalıştığını ama içeride gaz kokusu olduğunu fark edince buna engel olur. Hemen pencereyi açık sızan gazı ve kırılan boruyu gösterir.

Masum 349. bölüm özeti - Kokila ölümden döner

Kokila Gopi ve Vidya’yı yanına çağırır. Pari ve Meera’nın suçlu olup olmadıklarını görebilmek için onlara tuzak kurup izlemeyi planlar. Ancak her ikisi de kimseye zarar vermeden testten geçer. Kokila ikisinin şimdilik masum olduğunu ama ilerleyen testlerde gerçekten suçlu olup olmadığını anlamak için Gopi’nin banyo yapıp yeni plana hazırlanmasını ister.

Masum 349 bölüm özeti - Raşi banyoda kilitli kalır

Gopi Ahem’in odada olduğunu Raşi’nin odasına banyo yapabileceğini söylediği sırada küçük Raşi odasında ki banyoda kilitli kalır. Isıtıcının aşırı ısınması ile patlar. Jigar kapıyı kırıp Raşi’yi kurtarır. Ahem aile içinde biri herkesi öldürmek istediğini, bunu bulabilmek için polisten yardım almaları gerektiğini söyler. Masum 349. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 6 Mart Cumartesi Özeti

6 Mart Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 6 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Ahem bu işin arkasında kim varsa ortaya çıkması için polisi aramaları gerektiğini üstüne basa basa söyler. Meera aile meseleleri için polisi karıştırmanın doğru olmadığını söyler. Raşi ise polisten korktuğu için evin içinde polis mi gelecek diye Jigar’a sorar. Jigar çocuğun korkmaması için odasına götürür.

6 Mart Cumartesi Masum Özeti - Ahem ölecek mi

Yılın bir günü kutlanan ve sevgililer günü gibi bir dini tören için Modi ailesi evin ortasına evli olan çiftler kadar salıncak getirtir. Her birine ışıklarla ve güllerle süsleyip o salıncağa oturması gereken çiftlerin adını yazarlar.

Tüm aile manidirin de poja yaptığı sırada birisi Gopi ile Ahem’in oturacağı yerin ışıkları ile oynayıp elektrik kaçağı için özel bir hazırlık yapar. Ancak o yapan kişiyi kimse göremez. (Meera değil.)

Ahem Ölecek Mi?

Salıncağa en yaşlı olan çift olarak Hetaş ve Çirag’ın oturması gerektiğini halde Hetal Kokila’nın oturmasını ister. Kokila kendi salıncağına oturunca Parag hediyesini verir. İki adet sinema biletini  gösterir. Sıra Hetal’e gelir. Onlar da salıncağa oturur. Hetal de güzel bir hediye alır.

Sonrasında Ahem ve Gopi’ye sıra gelir. Gopi ışıkların olduğu yere elini tutacağı sırada kıyafeti takılır. Elektriklere dokunmadan salıncağa oturur. Ahem de Gopi’ye hediyesini vermek için ışıkların olduğu yere dokunduğu anda Ahem’i elektrik çarpar. Dakikalarca elektriğe maruz kalır.

Devamı Masum 350. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 349. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. şimdi yazıyorum. Ama onun yaptığını görmedim merakla yeni bölümü yazmaya başladım

   1. Özetleriniz gerçekten çok güzel ellerinize sağlık her okuduğumda daha da merak ediyorum ❤️

    1. vallahi böyle yorumlar geldikçe “evet ben birilerini memnun edebilecek yazılar yazabiliyorum” diyerek kendime güvenim artıyor. Allah razı olsun…

     1. Ben sürekli bu sayfayı ziyaret ediyorum bir yıldan fazla oldu çok beğeniyorum ama yorum yapmayı bilmiyordum :) ama hep çok beğeniyordum. bu Arada adaşız ❤️

     2. evet ben çeviriyorum. Bazen yöresel kemimeler ekliyorum. Kusura bakmayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu