Dizi Özet

Masum 35 Bölüm Özeti 26 Nisan Pazar Raşi Anahtarı Kaybetti

Masum 35. Bölüm Özeti ile yanında bu bölüme ait olan daha önce yayınlanmış Hintçe fragmanı yazının sonunda sizleri beklemektedir. Bildiğiniz üzere bu bölüm kanal 7 ekranlarına 26 Nisan Pazar günü gelecek. Dolayısıyla Masum 26 Nisan Pazar fragmanı yayınlanana kadar son bölüm fragmanı vereceğiz.

Kanal 7 henüz Masum dizisi 26 Nisan fragmanı yayınlanmadığı için Masum son bölüm fragmanı yazının sonunda sizleri bekliyor.

=> Masum 36. Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Masum 26 Nisan özeti vermeden önce son bölüm nasıl bittiğine kısaca değinelim. Sonrasında yeni bölüm özeti vermeye başlayacağız.

Masum 35

Kincal tatlı sözlerle evden kaçmak için Gopi’nin yardımını alır. Gopi Evin anahtarını çalıp depo’ya Kincal’in saklanmasına yardım eder.

Bu arada Eleş ile Kincal çok samimi hallerini gören Koki de dünürlerini arayıp haftaya yapacakları nişanı yarına almasını, eleş ile Kincal’in çok samimi olduklarını ve komşular laf etmesin demişti. Gelin şimdi masum 35 bölümde neler olacak? Hep birlikte bakalım.

Masum 35 Bölüm Özeti

evin temizlikçisi Mani yerleri süpürdüğü sırada depodan bir sesin geldiğini görüp, hemen Koki’ye haber vermeleri gerektiğini düşünür. Bu sırada evde Kincal’in olmadı da belli olur. Ahem evin içinde ve dışında Kincal’i aramaya gider.

Masum 35. bölüm - 26 Nisan Pazar

Koki ise Kincal’in bir anda ortada kaybolmasının faturasını Gopi’ye keser. Zira en son ona gelenek ve görenekleri öğretmek için Koki emir vermişti. Gopi de gece geç saatlerde Kincal evden ayrıldığını söyler. Aslında Kincal evden ayrılırken Gopi’ye Eleş ile buluşmaya gittiğin, geç olmadan döneceğini söyleyerek kandırmıştı.

Tabi ki Kincal dışarı çıkmadan Koki’den korktuğu için depoya saklanmış, gece geç saatlere kadar tehlikenin geçmesini beklediği için orada uyuya kalmıştı.

Mani depodan sesler geldiğini haber verince, Koki depo da fareler cirit attığı için Raşi’nin sorumluğunu terine tam getiremediğini söyleyip, kızar. Aslında kızı Raşi’nin oraya gideceği hiç mi hiç aklına gelmez.

Koki evin erzakı depoda istifledikleri için bir an evvel odayı ilaçlatmak için adam çağırmasını ve içerideki fareyi de dışarı çıkartmasını ister.

Gopi, Kincal ile Eleş’in bir arada olup olmadığını anlamak için Cigar’dan yardım ister. Cigar, Eleş’i arayıp Gopi’ye verir. Eleş’in sözlerinden akşam Kincal ile hiç buluşmadığını anlar. Bu arada Kincal’in kaynanası telefonu alır ve Koki ile konuşmak ister.

Masum 26 Nisan Pazar Özeti

Bu arada Raşi fareyi ilaçlamak için adam çağırır. Birlikte depoya giderler. Kapı sıkışmıştır. Zorla da olsa kapıyı açarlar. Kapı açılır açılmaz karşılarında Kincal’i gören Raşi, çığlık çığlığa bağırır.

Ev halkı bu çığlığı duyar duymaz depoya giderler. Koki depoda kayıp kızını görünce şok olur ve sinirler şu sözleri söyler.

Burada ne işin var Kincal!

Kincal ise gece depodan yiyecek aldığını, bu sırada kapı üzerine kapandığını ve mahsur kaldığını açıklar. Gopi ise herkese Kincal gece vakti gitti diye söyleyince, olay Gopi’nin başına kalır.

Depoyu ilaçlamak üzere gelen adam da parasını ister. Raşi bir şey yapmadığını söylese de Koki gene bana fırça atar diye basit bir hediye verip adama para vermeden göndermek ister.

Kenarda duran kutuyu gören Raşi, adama Kincal’in yüzüklerinin de içinde olduğu kutuyu verir. Adam da kutunun içine bakıp çok mutlu olup, hemen oradan ayrılır.

Masum 26 Nisan Özeti - 35. Bölüm

Raşi ise para bana kaldı. Adamı kandırdım diye düşünüp, Modi ailesinden gene para kopardığını düşünür ama başını büyük belaya soktuğundan haberi bile yoktur.

Raşi artık bir yolunu bulu evden kaçmanın planını yapar. Gündüz gözü ile kaçmaya çalışırken Raşi’ye yakalanır. Raşi de akçama nişanın var. buralarda dolanma diyerek Kincal’i odasına gönderir.

Akşam olduğunda Urmila da nişana gelir. Kincal ile odadan kaçmak için bir ip bulup pencereden kaçmaya çalışsa da başarılı olamaz.

Koki bu sırada Raşi’den damadın takacağı yüzüğü getirmesini ister. Hental da Raşi’nin arkasında gider. Raşi yüzüğü bulamadığını görünce büyük bir panik başlar.

davetliler yüzüğü beklerken Hental geçici bir çözüm bulup, başka bir yüzük koyar. Bu duruma eleş ne diyecek? Koki bu yüzüğü görünce ne yapacak? İşte tüm bu soruların cevapları alt başlıkta maddeler halinde açıklanmıştır.

Masum 26 Nisan Özeti (35. Bölüm)

 • ;Eleş yüzük kutusunu açtığında şaşıracak
 • Koki farklı yüzük olduğunu görünce şok olacak
 • Kincal ise yüzüğü çekinerek de olsa da takacak
 • Urmila bile yüzüğün farklı olduğunu anlayacak
 • Davetliler gittiğinde Koki Raşi’yi sorguya çekecek
 • Hental hemen müdahale edip Raşi’yi karşısına alacak
 • Ev Halkı ve Urmila olanları izleyecek
 • Hental sorumluluk sahibi olmadığını söyleyip evin anahtarını alacak
 • Gopi yeniden evin gözde gelini olacak
 • Raşi başına gelenlerden Gopi’yi sorumlu tutacak
 • Urmila kızına bunu yapanlardan intikam almak için plan yapacak
 • Raşi Hental’e karşı sesini yükseltecek
 • Koki hemen olaya müdahale edecek
 • Her geçen gün yaptıkları ile rezil olacak Raşi

Masum 35. Bölüm Özeti - 26 Nisan

Raşi artık gözden düştü. Yaptığı hataları görmezden gelen Raşi, bütün olanların tek sorumlusu Gopi olduğunu, evde Gopi olmasa da tüm ev halkı kendi,sine mecbur olacağını düşündüğü için Koki kızdıktan sonra Gopi’ye surat yapacak.

26 Nisan Pazar Masum 35 Bölüm Fragmanı (TR)

Masum 35. bölüm fragmanı yayınlanmadığı için masum son bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Masum 35 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Masum 35 bölüm daha önce Hindistan’da yayınlandığı için 35. bölüme ait olan Hintçe fragmanı yazının devamına eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu