Dizi Özet

Masum 350. Bölüm Özeti 7 Mart Anası Neyse Kızı da O!


Masum 350. bölüm özeti 7 Mart Pazar. Gopi ölümden döner. Her şeyin sorumlusu olan Raşi ortaya çıkar. İşte Masum 350. bölüm özeti sizlerle…

Masum 350. bölüm; Ahem’i elektrik çarpması ile bölüm başlar. Aldığı elektrikle bayılan Ahem’i hemen odasına götürürler. Kokila Parag’ın doktoru aramasını ister. Doktor gelip Ahem’i kontrol ettikten sonra Ahem’in kendisine gelmemesi halinde hastaneye kaldıracağını, gün boyu sağlık durumunun izlenmesini ister.

Şah evinde Kinjal de dini tören için Daval’ı beklese de Urmila Kinjal ile alay edip Daval’ın göz artık Kinjal’i görmediğini söyler. Kinjal Urmila’yı odasına götürüp ellerini ve kollarını bağlar. Bu sırada komşular gelir. Kinjal aarti tepsisi ile komşuları karşılar. Daval da hemen akabinde içeri girer. Kinjal aarti töreni yaparken Urmila ellerini çözüp Kinjal’in kendisini bağladığını söyleyince Daval Kinjal’e kızar

Lütfen özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret ederseniz bizlere en büyük desteği vermiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Masum 350. bölüm özeti Başlıyor!

Modi konağında doktor gittikten sonra Ahem’in bir daha uyanmama ihtimalini duyan Meera ağlar. Gopi de kızına destek olmak için “O iyileşecek. Merak etme” der. Meera öfkesini Gopi’den çıkartır. Her şeyin onun yüzünden olduğunu, babasının başına gelenlerin sorumlusu olduğunu söyleyince, Kokila dayanamaz ve Meera’ya tokat atar.

Masum 350. bölüm özeti - Raşi'nin gerçek yüzü ortaya çıkar

Kokila Ahem ile Gopi’nin oturacağı salıncağın yanında Meera’nın kabloları eline aldığını, asıl hedefin Ahem değil Gopi olduğunu, bu evde Gopi’yi sevmeyen bir tek kişi Meera olduğunu söyleyip suçunu itiraf etmesini ister. Ancak Meera böyle bir şey yapmadığını söyler. Gopi ve Ahem de Meera’nın böyle bir şey yapmayacağına inandığını dile getirir.

Kokila olay anına ait evin her tarafında Tolu ve Molu’nun kamera koyduğunu, bu kameralara illaki birisinin takılmış olabileceğini söyler. Tolu ve Molu evdeki dini tören için kurdukları kameraları almaya gittiğinde kimisi suyun içinde, kimisin de içindeki kayıt edilen kasetin olmadığını fark edince şok olur.

Masum 350. Bölüm Özeti

Tolu ve Molu yeniden Ahem’in odasına gelip kameraların içerisinde kasetin olmadığını, dijital olarak kayıt eden kameraların ise suyun içine atıldığını söyleyince Kokila şok olur. Zira bu kadar kısa süre içinde bunu kimin yapabileceğini düşünmeye başlar.

Masum 350 Özeti - Modiler güvenlik kamerasına bakar

Makul şüpheliler arasında Meera devamlı olarak yanında, Paridhi de Gopi ile tartışması nedeniyle o da makul şüpheliler arasında olmasına rağmen Paridhi de Ahem’in odasından hiç ayrılmadığı için Kokila’nın da kafası karışır.

Urmila’nın evinde ise Kinjal ile Urmila tartışır. Kinjal beddua edip “Evinin tavanı aksın inşallah” dediği sırada yağmur başlar ve evin her tarafına akar. Daval da hep birlikte Modi konağına gitmeleri gerektiğini söyler.

Meera kameraların içindeki kasetlerin yok edilme sürecinde herkesin yanında olduğu için aklandığını söylerken, Kokila hala inanmadığını, buraya gelmeden önce yapabileceğini söyler. Bunu kanıtlamak için evin bir köşesini gören güvenlik kamerası olduğu söyler.

Hep birlikte güvenlik kameralarını izlemeye koyulurlar. Ancak kamera sabit bir açıya baktığı için salıncağın olduğu kısım gözükmese de salıncağın yanına gelen birisinin olduğunu fark ederler. Kokila birileri Modi ailesini yok etmek istediğini, bu da kanıtı olduğunu ileri sürer. Herkes evde delil aramaya başlar.

Jigar, Gopi ile Ahem’in salıncağın kenarında tabure görür. Bu tabure Raşi’nin odasında olması gerekirken burada ne yapıyor. Diyerek Raşi’nin odasına götürür. Orada kameranın kasetini bulan Jigar şok olur. Raşi’nin tüm eşyalarını araştırmaya başlar. İki gündür evin içinde dönen garip her olaylrın sorumlusu olarak Raşi’nin olduğunu anlar. Hetal’in elinin cama kesilmesi, Paridhi’nin zehirlenmesi, Ahem’in elektriğe çarpılmasının sorumlusunun Raşi olduğunu anlayınca şok olur.

Gopi Ahem’i odasına götürür. Ahem iyi olduğunu, merak etmemesini ister. Bu sırada içeri Meera girer. Ahem ile Gopi’nin yan yana olmasına sinir olur. Dışarı çıkacağını söyler. Lakin Ahem izin vermez. Meera ise izin almaya değil, haber vermeye geldiğini söyleyip dışarı gider.

Masum 350. bölüm özeti - Raşi Gopi'yi öldürmek ister

Gopi Meera’nın arkasında bahçeye çıkar. Meera’yı bulamaz. Bu sırada Raşi’nin sesini duyar. Kapalı otoparka gittiğinde, arabanın arkasında Raşi’nin sesini duyar. Arabanın arkasına giden Gopi sesin kayıt cihazından geldiğini anlar. Bu sırada kapalı otoparkın kapısını birisi kilitler. Sonrasında pencereden benzin döker. Gopi kim diye baktığında karşısında küçük Raşi’yi görünce şok olur. Raşi elindeki kibriti ateşe verir.

Jigar da Gopi’nin canı tehlikede olabilir diye Gopi’nin odasına gider. Ancak bulamaz. Evde bağıra bağıra Gopi’yi arar. Herkes ne olduğunu sorar. Bu surada Gopi’nin çığlıkları duyulur. Meera garajın yandığını görünce oraya gider. Raşi’nin pencereden izlediğini, içeride Gopi’nin olduğunu görür. Pencereden içeri girip canını tehlikeye atar. Bu sırada diğer Modiler de gelir.

Meera annesini içeriden kurtarmayı başarır. Kokila Meera’nın Gopi’yi öldürmek istediğini söyleyip ona tokat atacağı sırada Jigar Kokila’nın elini tutar. “Gopi’yi öldürmek isteyen Raşi “der. Kokila çocuğun böyle şeyler yapamayacağını söylese de Gopi gerçek olduğunu, kendisini Raşi’nin öldürmek istediğini söyler. Raşi de suçunu kabul eder.

Masum 7 Mart Pazar Özeti

7 Mart Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 7 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Jigar Raşi’nin çantasında bulduğu defteri getirip Raşi’nin çorbaya zehir katmasında, Hetal’in eline cam batmasına, Kokila’nın depoda düşmesine, Ahem’in elektriğe kapılmasına kadar bir çok planı Raşi’nin defterindeki delilleri tek tek gösterir.

7 Mart Pazar Masum Özeti - Raşi'nin gerçek yüzü ortaya çıkar

Kokila duyduklarına inanamaz. “Neden yaptın. Gopi senin annen” diye söyler. Ancak Raşi “O benim annem değil. O benim annemi öldürdü” deyince herkes şok olur. Gopi ile Paridhi’nin konuşmasından gerçek anne ve babasını öğrendiğini, Gopi’nin onu öldürdüğünü öğrendikten sonra Gopi’yi öldürüp intikam alacağını söyler.

Meera Kokila’nın zayıf anını yakalayıp, baştan beri her şeyin sorumlusu olarak kendisini tuttuğunu, Ahem ile Mansi’nin kendisini yetiştirme tarzında sorun olduğunu söylediklerini ama Kokila’nın yetiştirdiği Raşi evdeki herkesi defalarca öldürmeye teşebbüs ettiğini söyler. Kokila ağlayarak Meera’dan özür diler.

Paridhi de aynı muameleyi Modi ailesinden gördüğü için Radha’nın katil olduğunu kızı Raşi’ye söylemediği için Kokila’yı suçlar. “Katilin kanından olan Raşi bugün onu kanıtladı” der. Raşi duydukları karşısına şok olur. Zira Radha’yı masum zannetmektedir. Kokila Paridhi’den de özür diler.

Devamı Masum 351. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 350. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu