Dizi Özet

Masum 351. Bölüm Özeti 8 Mart Esrarengiz Mektuplar

Masum 351. bölüm özeti 8 Mart Pazartesi. Modi konağına gelen esrarengiz mektuplar Kokila’yı korkutacak. İşte Masum 351. bölüm özeti sizlerle…

Masum 351. bölüm; Paridhi’nin Raşi’ye kızması ile başlar. Katilin kızı olduğunu söyler. Raşi “Ben katilin kızı mıyım?” diye yüksek sesle düşünen Raşi’ye Paridhi “Evet sen bir katilin kızısın. Bugün yaptıklarında bunu kanıtladın” diyerek Raşi’ye kızar. Kokila ise artık durmasını, Raşi’yi Vidya’dan odasına götürmesini ister. Ancak Paridhi karşı çıkar.

Gopi hem yeğeni hem de anne yarısı olduğu için korumacı bir tavır sergiler. Ufacık çocuk olduğunu, onu karşısına almamasını ister. Lakin Paridhi “çocuk dediğiniz şeytan kaç kişi ölümle burun buruna getirdi” diyerek karşı çıkar. Gopi ise Vidya’nın Raşi’yi alıp odasına götürmesini ister.

Lütfen özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret ederseniz bizlere en büyük desteği vermiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Masum 351. bölüm özeti Başlıyor!

Raşi Vidya ile Modi konağına girerken Modiler de hala garajın önünde Raşi’nin Modi konağına kalıp kalmayacağı üzerine tartışırlar. Paridhi hayatını yolda bulmadığını söyleyip Raşi’nin yanına gider. Modiler de Pari’nin arkasından gider. Kokila Pari’ye yalvarır. Raşi’nin kalmasını ister. Gopi de çocuk olduğunu söyler. Pari de “Ya ben Modi konağında kalacağım. Yada bu çocuk kalacak” der.

Masum 351. bölüm özeti - Maskeli Kadın ve Mektubu

Jigar’dan çocuğu Raşi ile Paridhi arasında seçim yapamayacağını söylese de Pari kendisi için bu tercihin çok kolay olduğunu söyler. Gopi de rica etmesinin fayda vermediğini anlayınca Pari’ye sert çıkar. Tolu da Raşi’nin ayrılmasına izin vermez. Zira zincir etkisi göstereceğini, Raşi ayrılırsa Kokila ve Gopi’nin de ayrılması gerektiği için buna izin vermeyeceklerini söyler. Pari bunları hiç umursamaz. Jigar da Pari’ye bağırıp “Burak Raşi’nin elini” der.

“Editör Yorumu: Raşi çocuk olabilir ama evde herkes onun yüzünden ölüm tehlikesi atlattı. Tüm bunları bir kenara bırakıp Paridhi’nin üzerine gelmeleri çok saçma. ” Editör Yorumu

Paridhi Jigar’ın da kendisinin karşısında yer almasına tahammül edemeyen Pari Jigar’ın kolundan tutup evdeki mandirin yanına gidip mandirin önünde yemin ettireceği sırada Raşi’nin kayıp olduğu anlaşılır. Herkes Raşi’yi aramaya çıkar.

Raşi odasının kapısını kilitlediğini fark eden Modiler kapıyı kırmak istese de Gopi buna izin vermez. Gopi ikna ederek kapıyı açtırmayı başarır. Raşi annesi gibi Modileri öldürmeye çalıştığını, kötü bir çocuk olduğunu söyler. Gopi Raşi’ye moral verip öyle olmadığını söyler.

Masum 351. Bölüm Özeti

Raşi Gopi’nin ayaklarına dokunup özür diler. Raşi annesinin neden öldüğünü öğrendiğini söyleyip özür diler. Paridihi ise evdeki tüm olayların sorumlusu olarak Raşi’nin etrafında pervane olduğunu görünce Pari odasına gidip eşyalarını toplamaya başlar. Jigar ne yaptığını sorar.

Paridhi evde ki herkese 10 yıllık emek verdiğini ve hepsinin hiçe sayıldığını, Gopi’yi her defasında el üstünde tutarken, kendisinin en ufak hatasını dört gözle beklediklerini, bugün Tolu Molu bile kendisine karşı geldiğini söyleyip evden ayrılacağını söyler. Valizini alıp salona iner.

Masum 351. bölüm özeti - Pari ile Jigar kavga eder

Kokila ve Gopi Pari’yi durdurup neden gittiğini sorar. Pari de Jigar’a açıkladığı her şeyi tek tek açıklayıp evde hiç bir değerinin olmadığını bu sebeple gitmek istediğini söyler.

Jigar ölene kadar Raşi’yi korumak vazifesi olduğunu, Raşi’yi evden götürme dışında istediği her şeyi yapabileceğini söyleyince, Pari Jigar’ın kolunda tutup tapınağa götürür. Pari tapınağın huzurunda söz vermesini, kendisinden çocuk istediğini söyler. Jigar buna karşı çıkar. Gopi ise olabileceğini söyler.

Daval Kinjal’in Modi konağına temelli yerleşmemesi için yağmur da tavanı akan evde kalamayacakları için otele yerleşmek ister. Ancak hiç bir otel de yer bulamazlar.

Jigar üç çocuğu olduğunu daha fazlasını istemediğini söylerken, Gopi de Paridhi’nin de kendi çocuğunu istemesi kadar doğal bir şeyin olamayacağını söyler. Ahem de Pari’nin tarafını tutar. Kokila ise evin kapısının önünde birisini fark eder. Hızla kapıya gitse de birsinin yere bıraktığı mektubu bulur. Masum 351. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz.

Bu mektup daha önce Ahem’in elektriğe kapıldığı günde gelmişti. Kokila mektup hakkında hiç kimseye bilgi vermez. Büyük anne bu yılın en önemli pojasını yapacaklarını, belalardan kurtulmak için dua edeceklerini söylerken, Kokila ise gelen mektupları düşünüp eski defterlerin açıklamasından korkar.

Masum 8 Mart Pazartesi Özeti

8 Mart Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 8 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Kokila eve gelen mektupların içindeki davetiyelerin olduğu telefonu arar. Bir adam çıkar. Kokila poja yaptırmak için geleceğini söyler. Adam da müsait zamanı söyler. Kokila telefonu kapattıktan sonra adam maskeli bayanı arayıp bilgi verir. (Maskeli bayanı Madhu’ya benzettim. Ancak emin değilim.)

8 Mart Pazartesi Masum Özeti - 351. bölüm

Kinjal sonunda dayanamaz ve Modi konağına gitmek ister. Daval açıkça reddeder. Kinjal Hetal’i arayıp bilgi verir. Hetal de Daval’ı arayıp Modi konağına davet eder. Daval kabul etmek zorunda kalır.

Ahem şirketin Amerika da ofis açması gerektiğini, Jigar’ın bunu yapabileceğini söyler. Jigar ilk başta yapmak itemese de Ahem’in baskısı ile kabul eder. Pari ise Jigar ile Amerika’ya gideceği için sevinir. Lakin Raşi’nin de gelmesi işleri bozar.

Kokila, Ahem, Hetal ve Gopi tapınağa giderken Şah ailesi de Modi konağına gelir. Daval ezilip büzülerek evlerinde tadilat olduğunu söylerken, Kinjal Daval’a “burası benim de evin. Ne diye kendisini ezdiriyorsun” der. Kinajl kirli kıyafetlerini yıkaması için Pari’ye getirir. Pari sinirlenip kıyafetleri yere atsa da Hetal’e verdiği söz aklına gelir. Kinjal ile kavga etmeden odasına gider.

Kokila ise tapınak da dua eden bir kadın görür. Onu takip etse de kalabalığın arasında onu kaybeder. Devamı Masum 352. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 351. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

    1. Merhaba Masum final bolumde neler olacak kac bolum bir garip ask sonra hangi dizsi baslycak bir garip ask kac bolum masum hangi dizsi baslycak ve sonra kac bolum olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu