Dizi Özet

Masum 353. Bölüm Özeti 10 Mart Meera’ya Kısmet Çıkar

Masum 353. bölüm özeti 10 Mart Çarşamba. Gaura’nın torunu ile Meera’nın evliliği gündemde. İşte Masum 353. bölüm özeti sizlerle…

Masum 353. bölüm; Gaura ile Kokila’nın konuşması ile başlar. Gaura Modi konağının lüks oluşu, krallar gibi yaşadıkları konusunda alay eder. Tabi arkadaş samimiyetinde Kokila’ya takılır. Kokila da artık evdeki tüm işleri gelininin devraldığını söyler. Gopi de evdeki sorumlulukları Paridhi ile eşit derecede paylaştıklarını açıklar.

Paridhi Gaura’ya çay getirir. Gaura Paridhi ile dalga geçmek adına “Pari sen 28-30 yaşlarında olmalısın” der. Pari ise morali bozuk bir şekilde 16 yaşında olduğunu söyler. (Bu arada ben de inanamadım 16 yaşında mı yani Pari)

Lütfen özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret ederseniz bizlere en büyük desteği vermiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Geçtiğimiz bölümde Vidya göle düşmüş, oradan geçmekten olan bir genç de Vidya’yı kurtarmıştır.

Masum 353. bölüm özeti Başlıyor

Vidya o heyecanla Tıolu ve Molu’nun yanına gidip bir erkeğin yanına yaklaştığını söyler. Tolu ve Molu da hızla göle gitseler de Vidya’yı kurtaran kişiyi orada bulamazlar. Vidya kendisini kurtaran kişinin hayal mi gerçek mi olduğunu anlayamaz.

Tolu Molu ile ikizler dağda kamp kurarlar. Vidya sabah uyandığında boynunda ki kolyeyi bulamaz. Meera’nın da orada olmadığını fark eder. Vidya Tolu ve Molu’ya haber edip üçü Meera’yı aramaya koyulur.

Masum 353. bölüm Özeti - Meera'ya kısmet çıkar

Modi konağında Paridhi ile Raşi arasında ki soğuk rüzgarlar artık bitti. Kinjal sayesinde Pari Raşi’yi kendi evladı gibi görüyor. Bu durum karşısında ise en çok Gopi mutlu olur.

Vidya Meera’yı ararken gölde karşılaştığı çocuğu ağaç dalında görür. Adam ağaçtan inerken düşer. Vidya adamı itekler ve oradan kaçar. Vidya kaçarken çocuk da Vidya’nın peşinden gider. Tolu ve Molu da Meera’nın sorumluluğunu aldığı için dağ bayır Meera’yı ararlar. Bu esnada Vidya yalnız kaldığı için çocuk da Vidya’nın peşine takılır.

Meera dağ yürüyüşüne gelme sebebi Sanskar ile buluşmak. Sakin bir yerde Meera ile Sanskar buluşur. Vidya da kendisini kovalayan kişiden saklanmak için köprünün ayağına saklanır. Bu sırada Meera ile Sanskar’ın sarıldığını görür. Tolu ve Molu da olay yerine gelir. Vidya Meera’ya kızıp, kendisini kovalayan birisinin olduğunu söyler.

Masum 353. Bölüm Özeti

Tolu ve Molu yeniden kamp yaptıkları alana dönerken, Kokila ile Gaura da çocukluk anılarında bahsedip mutlu bir zaman geçirir. İlerleyen saatlerde Meera yeniden kamp alanında kaçıp Sanskar’ı görmek istese de dışarıda kükreyen kaplan sesinden Meera korkar. Aslında bunu Tolu ve Molu yapmıştır. Lakin Meera gerçek bir kaplan etraf da gezdiğini düşünür.

Vidya artık kampı bitirip eve dönmeleri gerektiğini, bir daha ormanda karşılaştığı çocukla karşılaşmak istemediğini söylerken Meera da Sanskar ile yalnız kalmak için yalnız yürüyüş yapmak istese de Tolu ve Molu izin vermez. Meera ise kendi içinde plan yapar.

Masum 353 resmi - Meera kaçmaya çalışır

Şah ailesi de şimdilik misafirhane de kalıyorlar. Kaldıkları yeri çok iyi bir mekan olmadığı için Kinjal başta olmak üzere halinden çok ama çok şikayetçi. Daval sabah kahvaltı için alış verip yapıp misafirhaneye gelir. Ancak iş yerinden çağırılınca erken ayrılmak zorunda kalır.

Kamp alanından birlikte ayrılırken Meera kolyesini düşürdüğünü, kendisi kolyesini alıp onlara dahil olacağını söyleyip hızla yanlarından ayrılır. Vidya Meera’nın hiç kolye takmadığını ve Meera’nın yine yalan söylediğini söyler. Tolu ve Molu’yu Meera’nın arkasından gönderir.

Meera Sanskar’ın yanına gider. Birlikte kaçarken Meera’nın ayağı sıkışır. Sanskar yardım etmek ister. Ancak Meera’nın ayağına gelen akrepleri gören Sanskar kaçar. Meera da Tolu ve Molu’nun duyması için bağırır.

Modi konağında Gaura’nın torunu için Kokila kısmet bulmuştur. Gaura gelen misafirleri iyice süzer. Torununa layık olacak gelinin çok güzel ve zeki olmasını ister.

Meera’nın ayağı deliğe sıkıştığı için oradan çıkmaz. Tolu ve Molu da Meera’yı arasa da bir türlü bulamaz. Vidya Meera’yı uzaktan görür. Kendisini dünden beri kovalayan çocuk da Meera’nın yanında olduğunu görünce koşup adamı dövmeye kalkar. Adam Meera’yı hem akrepten kurtarır, hem de ayağını delikten çıkartır. Tolu ve Molu da sesi duyup olay yerine gelir.

“Dünden beri beni kovalayan sapık bu!” (Masum 353. bölüm özeti) Vidya Modi

Deyince Tolu ve Molu adamı dövmek istese de Meera adamın kötü niyetinin olmadığını, kendisini kurtardığını söyler. Adam da dünden beri kovaladığını, gölde düşürdüğü kolyeyi vermek istediği için peşinden gittiğini söyler.

Masum 353. Bölüm Özeti - Meera'nın ayağı sıkışır

Meera kurtulduktan sonra dönüş yolunda Sanskar etrafa bakınıp yardım istiyor gibi davranır. Meera boşuna rol yapmamasını, iyi olduğunu bir daha yanına asla gelmemesini ister.

Gaura gelen misafirlerden torunu için uygun bir eş olmadığı için Kokila’nın bulduğu kısmeti geri gönderir. Kokila gelen kızın iyi biri olduğunu söylese de Gaura eve inek almadığını, yeri geldiğinde gerçekleri söyleyebilecek cesur bir kıza ihtiyacı olduğunu söyler.

Masum 10 Mart Çarşamba Özeti

10 Mart Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 10 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Raşi yakın zamanda yaralandığı için ders çalışmasını doğru bulmayan Pari, Raşi’nin derslerine ara vermesini ister. Ancak Raşi ödevleri ve yakında sınavı olduğunu söyleyince, Pari Raşi’ye yardım edeceğini söyler. Gopi bu anı görünce Pari’nin yanına gider. Raşi’yi kabul ettiği için teşekkür eder. Pari ise şöyle der.

“Ben Raşi’yi kabul etmedim. Sadece sorumluluklarını üstlendim o kadar!”  (Masum 10 Mart Özeti) Paridhi Modi

Gopi bunu duyunca elbette üzülür. Daval da Urmila’nın yanına gelip Londro da bir iş imkanı olduğunu oraya gidebileceklerini söyler. Urmila da Kinjal’i götürmemesini, bu misafirhane de yalnız başına yaşaması gerektiğini söyleyip dalga geçer.

10 Mart Çarşamba Masum Özeti - 353 bölüm

Kokila da Gaura’nın torunu için aklına Meera gelir. Bu durumu Ahem ve Hetal ile paylaşır. Hetal Meera’nın gözünün yükseklerde olduğunu söylerken, Ahem de Meera’nın bu evliliği kabul etmeyeceğini dile getirir. Kokila ile Gopi Gaura’nın odasına gidip Meera konusunu açarlar. Kadın önce şaka yapar. Sonra teklifi kabul eder.

Urmila ile Pappu Londra’ya gitmek için gün sayarken Kinjal’in gidemeyeceğini söyler. Kinjal Daval’ın karısı olduğunu, eğer kendisini Londra’ya götürmez ise intihar edeceğini söyler. Kendisini bir odaya kilitleyip Daval’dan söz vermesini ister.

Kinjal Daval’ın Londra’da ki işleri kabul etmesini, kendisini de oraya götürmesini, aksi takdir de kendisini asacağını söyler. Urmila Kinjal’i kışkırtır. Kinjal da kendisini vantilatöre bağladığı iple kendisini asar. Ancak vantilatör kırılır. Kinjal de yere düşer.

Masum 10 Mart 2021 Özeti - 353. bölüm

Gopi Vidya’yı arayıp Meera’nın evliliği konusunda bilgi verir. Ancak bu konuda Meera’ya haber vermemesini ister. Yolda gençler otostop çeker. Kirli bir kamyon gençleri gideceği yere götüreceği ama 500 rupi vermesini ister. Meera ilk başta kabul etmek istemese de başka çaresinin olmadığını için kirli kamyona binmeyi kabul eder.

Devamı Masum 354. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 353. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Paridhinin 16 olması imkansız gopi 10 sene hapiste kaldı o zaman jigar ile pari evliydi pari 6 yaşında mı evlendi yani ?? senaristler arada böyle hatalar yapıyormuş demekki. Bu Arada sanırım vidyayı kurtaran kişi shravam ve o vidya ile evlencek çok tatlı bir çift olacaklar diye biliyorum

 2. Kompil ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem dedi ki:

  Kompil ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem urmila urvasi mansi priva vildaya mira krisana şvlamika jaği paridi ciğar hetal malottoluzüccarürmiladavapapu guri sankar yapmıs güvenme unutma sakın vazgeçme konusma uzakdur kokila malottoluzüccarürmiladavapapu Kompil ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri saban kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem

 3. Kompil ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem dedi ki:

  Kompil ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem urmila urvasi mansi priva vildaya mira krisana şvlamika jaği paridi ciğar hetal malottoluzüccarürmiladavapapu guri sankar yapmıs güvenme unutma sakın vazgeçme konusma uzakdur kokila malottoluzüccarürmiladavapapu Kompil ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri saban kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri sankar yapmıs güvenme unutma sakın vazgeçme konusma uzakdur kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri sankar yapmıs güvenme unutma sakı

 4. Kompil ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem dedi ki:

  Kompil ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem urmila urvasi mansi priva vildaya mira krisana şvlamika jaği paridi ciğar hetal malottoluzüccarürmiladavapapu guri sankar yapmıs güvenme unutma sakın vazgeçme konusma uzakdur kokila malottoluzüccarürmiladavapapu Kompil ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri saban kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri sankar yapmıs güvenme unutma sakın vazgeçme konusma uzakdur kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri sankar yapmıs güvenme unutma sakın vazgeçme konusma uzakdur kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila Kompil ilhem yaşıyor gerigelecek seni bekliyorum bana söyle bana kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri sankar yapmıs güvenme

 5. Kompil ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri sankar yapmıs güvenme unutma kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa daval kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri sankar yapmıs güvenme unutma sakın unutma konusma uzakdur kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri sankar yapmıs güvenme unutma sakın vazgeçme konusma uzakdur kokila malottoluzüccarürmiladavapapu guri babahanesi babasıbabası cıgar rasi ilhem kinijal durğa malottoluzüccarürmiladavapapu guri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu