Dizi Özet

Masum 356. Bölüm Özeti 13 Mart Gaura’nın Amacı


Masum 356. bölüm özeti 13 Mart Cumartesi günü ekrana gelecek. Bu bölümde Gopi Gaura’nın amacını merak eder. İşte Masum 356. bölüm özeti sizlerle…

Masum 356. bölüm; Gaura ile torunu Shravan’ın odada konuşması ile başlar. Gaura Shravan’ın Vidya’ya yazacağı mesajı söyler. Lakin torunu buna karşı çıkar. Gaura sinir olur. Shravan odayı terk ederken, Gaura yerdeki telefonu alıp Vidya’ya yazması gereken mesajı kendi yazar.

Ahem ile Gopi de kızları Vidya’nın evlilik konusu gündemde. Ahem kızı ile bir daha konuşacağını Gaura’nın anlamsız davranışları karşısında Vidya’nın bu evlilikten mutlu olup olmadığını soracağını söyler. Ahem ile Gopi Vidya’nın odasına gider. Ancak Vidya’nın Shravan ile mesajlaştığını gören Gopi fark edilmeden geri odadan çıkarlar.

Ertesi gün Gaura Urmila ila dalga geçip “cesedi hatırlıyor musun” der. Kokila hemen lafa girip ne cesedinden bahsediyorsunuz siz diye sorunca, Gaura da hamam böceğini mutfakta görüp öldürdüğünü, o sırada Urmila’nın da kapıyı gözetlediğini söyler.

Kurye Shravan’a paket getirir. Gaura paketin içeriğini sorar. Shravan da Vidya için elmas yüzük spariş ettiğini söyler. Vidya hediyeyi görünce çok mutlu olurken Meera ise “Gitti güzelim elmas yüzük ” diye içini yer. Gaura ise torununa kızıp “kendisinden habersiz nasıl yüzük alırsın sen” diye bağırır. Herkes Gaura’nın birden değişen tepkisine anlama veremez.

Masum 356. bölüm özeti Gaura'nın gerçekte amacı

Gaura hemen durumu düzeltip bu kadar ucuz bir hediyeyi gelinine almayı nasıl cüret ettin diye kızar. Vidya ise hediyenin parası değil, maneviyatının daha önemli olduğunu açıklar. Mera’nın kıskandığını fark eden Gaura hemen Meera ile dalga geçip ufak kardeşinden bir şeyler öğrenmesi gerektiğini söyler. Kokila ve Ahem Gaura’ya tepki gösterince, Gaura geri adım atıp şaka yaptığını söyler. (Bu kadın şaka mı yapıyor yoksa gerçek mi söylüyor konurken anlaşılmıyor)

Deli kadın Gaura Shravan ile Vidya’ın dışarıda yemek yemeğe gitmesini ister. Kokila evlenmeden önce bunu hoş karşılamadıklarını, dolayısı ile buna müsade etmeyeceklerini söyler. Gopi ile büyük anne ise Kokila’dan farklı düşündüklerini, gençlerin birbirlerini tanıması gerektiği için dışarıda yemek yiyebileceğini dile getiri. Ahem ise damat adayı Shravan ile dışarıda yalnız konuşmak istediğini söyler. Ahem damadını alıp bahçeye götürür.

“Bak Shravan! Vidya benim en kıymetlim. Ona karşı en ufak zarar verecek olursan, seni doğduğuna pişman ederim. Senden kızımı asla üzmemeni istiyorum. Onu üzecek olursan her zaman karşısında yer alacağım.” (Masum 356. bölüm özeti) Ahem Modi

Diyerek adeta Shravan’a Ahem göz dağı verir. Shravan ise Vidya’yı asla üzmeyeceğini söyler.

Masum 356. Bölüm Özeti

Shravan ile Vidya Modi konağında çıkıp restorana ulaşır. İkili sipariş verdikten sonra Meera da Shravan’ın gerçek yüzünü göstermek için aynı restorana gider. Bilerek Vidya’nın üzerine su döker. Vidya lavaboya üzerini silmeye gittiğinde Meera Shravan’a kardeşinin baskı altında evlendiğini, aslında evlenmek istemediğini söyleyince Shravan şok olur.

Masum 356 Özeti - Meera Vidya'nın üzerine su döker

Modi konağında Gopi ile Kokila Gaura’nın Meera’ya devamlı olarak hakaret ettiğini, bu durumdan rahatsız olduğunu söylerken içeri Gaura girer. Kendisi hakkında gıybet edilip edilmediğini sorar. Kokila da Meera hakkında konuşurken hakaret etmemesini ister. Gaura da şaka yaptığını, hakaret etmediğini dile getirir.

Gaura evdeki işlerin istediği gibi gitmediğini oğluna haber vermek için telefonda konuşur. Bu sırada Urmila gelir. Telefon yere düşer. Urmila telefonu almak istese de Gaura telefonu alır. Urmi neden geldiğini sorduğunda Gaura Modülerden intikam almak için geldiğini söyler. Sonrada şaka yaptım der. Ancak Urmila şaka meselesine inanır.

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"MASUM dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Meera restoranda kargaşa çıkarıp garsona tartışır. Kayıp yere düşer. Vidya ile Shravan da Meera’yı tutup eve getirir. Meera’nın ayağı kaydığı için zor yürüğünü gören Kokila ve Gopi Meera’nın o restorana neden gittiğini sorar. Meera da kız kardeşini korumak istediğini söyler.

Akşam Vidya kardeşinin bacağına krem sürerken Meera Shravan’ın kendisini tuttuğunu söyleyip Vidya’yı kıskandırmaya çalışır. Shravan da Gaura’ya Meera’nın dediklerini yani Vidya’nın kendisi ile aslında evlenmek istemediğini söyler. Gaura bu planın başarısız olmaması adına Gopi’nin oradan çıkması gerektiğin, zira aralarında en zekisinin Gopi olduğunu düşünür.

Vidya odasında ağlarken bulan Gopi kızına neden ağladığını sorar. Vidya da Shravan’ın kendisini sevmediğini düşündüğü için ağladığını söyler. Gopi ise düşünmekle kendisini kahretmemesini, bunu direkt olarak Shravan’a sormasını ister.

13 Mart Cumartesi Masum Özeti

Gopi kızı Vidya ile evlilik meselesini konuşurken yanlarına Shravan gelir. Ancak meşgul olduğunu düşünerek daha sonra geleceğini söyler. Gopi ise tam zamanında geldiğini, Vidya da seninle konuşmak istiyor diyerek sözlerine ekler. Shravan ile Vidya bahçeye konuşmaya gider.

Gaura geldiği günden beri telefonda konuştuğu kötü biri var. Sonun da kimliği ortaya çıktı. Psychopath Gaura’nın oğlu yakın savunma konusunda uzman biri. Öğrencilerine karşılarında ki rakibi nasıl alt edeceklerini anlatır.

Masum 356. bölüm özeti - Meera topallayarak eve gelir

Raşi de Gaura’nın odasında Gaura ile karşılaşır. Gaura Raşi’yi korkutan bir hikaye anlattıktan sonra Gaura sandığın içinde olanları Raşi’nin görüp görmediğini sormaya gider. Ancak Raşi’nin yanında Gopi’yi görünce panik olur. Hemen lafı değiştirip Raşi’nin beynini yıkama der. Gopi de ne beyin yıkamasında bahsediyorsunuz diye karşı çıkar. Odaya Kokila gelir. Gaura Gopi’nin saygısız davrandığını söyleyip oradan ayrlır.Gopi ise saygısızlık etmediğini söyler.

Vidya ile Shravan da evlilik meselesini konuşur. Her ikisi de zorla evlenip evlenmediklerini birbirlerine sorarlar. İkisi de evliliği istediğini söyleyince derin bir nefes alırlar.

Gopi Gaura’nın hal ve tavırlarını geldiği ilk günden beri evdeki olanları hatırlayıp kızı Vidya ile Shravan’ı nişanlamadan önce Gaura’nın geçmişini araştırmaları gerektiğini düşünür.

13 Şubat Cumartesi Masum özeti - 356. bölüm

Gopi tapınağı temizlemeye gittiğinde kafasında Gaura’nın geçmişinde neler yaptığını ve bir şeyler saklayıp saklamadığını nasıl öğreneceğini düşünürken, Gaura da Raşi’nin odasına gidip sandığın içinde bir şey görüp görmediğini Raşi’ye sorar. Raşi ise korkudan cevap veremez. Masum 356. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Kompil ilhem yasıyor geri dönecek kokila malottoluzüccarürmiladavapapu premila çantar urmila urvasi mansi priva vildaya dedi ki:

    Kompil ilhem yasıyor geri dönecek kokila malottoluzüccarürmiladavapapu premila çantar urmila urvasi mansi priva vildaya mira kulina premila çantar urmila urvasi mansi priva vildaya mira krisana şvlamika jaği paridimalottoluzüccarürmiladavapapu guri saban kokila malottoluzüccarürmiladavapapu dizi sevdiğim baslasın baştanbaşalasın mercimek köftesi yiyelim tatlı konuşalım çiğ köfte tatil gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle t sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu