Dizi Özet

Masum 357. Bölüm Özeti 14 Mart Gaura Raşi’yi Korkutur

Masum 357. bölüm özeti 14 Mart Pazar Özeti. Gaura Raşi’nin odada gördüğünü kimseye söylememesi konusunda korkutacak. İşte Masum 357. bölüm özeti sizlerle…

Masum 357. bölüm; Gaura’nın Raşi’yi korkutması ile başlar. Başkasının odasına gidip eşyalarına bakmanın yanlış olduğunu, bir daha kendiş odasının önünden bile geçerse ceza evereceğini söyleyip korkutur. Bu sırada Raşi’nin odasını Jigar gelir. Jigar uzun süre iş için ABD’de olduğu için Jigar Raşi’ye hediyeler getirmiştir. Ancak Raşi’nin kapısı kilit olunca Raşi’den kapıyı açmasını ister.

Raşi koşarak kapıyı açmaya gider. Babasını görünce çok sevinir. Arkasını döndüğünde Gaura’nın pencereden kaçtığını anlar. Jigar aldığı hediyeleri Raşi’ye verdikten sonra baba kız salona gidip herkesi başına toplar.

Jigar Gauri’yi ilk defa gördüğü için orada tanışırlar. Jigar Vidya’yı tebrik ederken, Urmila’nın da Modi konağında kalmasına çok sevindiğini söyler. Bu sırada Tolu da Rajpal Nagar da ki kiracıların bayram ettiğini söyleyip Urmila’ya şaka yapar.

Masum 357. bölüm özeti - Gaura Raşi'yi korkutur

Pari alış verişten eve döndüğünde karşısında Jigar’ı görünce koşarak Jigar’a sarılır. Onu herkesin içinde öper. Jigar ise utanıp Paridhi’yi kendisinden uzak tutmaya çalışır. Jigar odasına gittiğinde iş gezisine gitmeden önce verdiği söz unutmamasını ister. Pari çocuk istediğini söylese de Jigar sırası değil diyerek Paridhi’yi başından göndermek ister.

Gaura gece rüyasında abisinin yandığını görüp kurtarması için kendisine yalvardığı o anı görüp korku ile bağırır. Ancak rüyadan çıkamayınca Shravan yardım etmek ister. Sesi duyan Modiler de gelir. Shravan devamlı aynı rüyayı gördüğünü söyler. Kokila Gaura’yı uykudan ve rüyadan uyandırmayı başarır.

Rüyada devamlı aynı rüyayı gördüğünü söyleyince Gaura panik olur. İyi olduğunu, şimdi rahat uyulabileceğini söyleyip herkesi odasından çıkartır. Bu sırada Urmila da Gaura için süt hazırlar. Herkes odadan çıktından sonra sandığın yanına gelip “Bir kaç gün içinde bu işi bitireceğim. Bu evin hakimi olacağım” derken içeri Urmila girer ve konuşmayı duyar.

Urmila Gaura’nın neden böyle söylediğini açıkça sorar. Gaura ise yine dalga geçer gibi Modileri bitireceğini, burnunu sokanı da yaşatmayacağını söylerken Urmila’nın gözü sandığa gider. Sandığın içinde ne olduğunu sorduğunda Gaura kıymetli eşyalarını yanında taşıdığını, daha fazla soru sormamasını söyler. Urmila sandığın içinde neyin olup bittiğini öğrenmeyi planlar.

Masum 357. Bölüm Özeti

Sabah evin içindeki tapınakta ilahi sesi gelir. Gaura bunu kim söylüyor diye tapına gittiğinde karşısında Meera’yı görür ve şaşırır. Urmila Meera’nın elindeki cep telefonunu alınca Meera ilahiye devam edemez. Zira kayıttan çalan sesi taklit ettiği için rezil olur. Gopi yarım kalan ilahiyi tamamlar. Gaura ise Meera ile dalga geçerken, Ahem ve Gopi bu duruma sinir olur.

Masum 357 Özeti - Meera ilahi söyler

Urmila Gaura’nın sandığında ve valizinde neler sakladığını merak ederken yanına Gaura gelir. Karşılıklı atışmalardan sonra laf Raşi’ye gelir. Urmila Raşi’nin annesi Pari olmadığını, Radha’nın kızı olduğunu ama Radha’nın şimdi hayatta olmadığını söyler.

Gaura Ahem ile Gopi’nin odasının yanına geldiğinde ikilinin konuşmasına kulak misafiri olur. Gopi Ahem’e Jigar’ı iş gezisine gönderip çocuk mevzusunu ertelediğini ama o olay şimdi yeniden ortaya çıktığını, buna bir çözüm bulmaları gerektiğini söyler. Gaura da bunu duyar.

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Masum dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Gopi Raşi’nin odasına gider. Gaura da Ahem’in kitapları arasında okuyacağı bir kitap vermesini ister. Guara plana göre çocuk kitaplarını alır. Onu Pari’ye verir. Jigar olayı yanlış anlayıp Ahem’in Pari ile Jigar’ın çocuğu olmasını istiyor gibi algı yapan Gaura’nın yaptığı algı işe yarar. Jigar sinirle Ahem’in odasına gidip ne demek istediğini sorar.

Gopi de Raşi’ye Gaura’nın odasına ne gördüğünü ve neden hala korktuğunu sorar. Raşi ise Gaura’nın kendisini korkuttuğu o anları hatırlar. Bu sırada Paridhi’nin bağırdığını duyar. Herkes Pari’nin yanına gider. Pari Ahem’in Jigar’ı bilerek ABD’ye gönderdiğini ve bu çocuk mevzusu ertelemek için bunu yaptığını öğrenince herkese güvenin yitirdiğini söyler. Gaura da planının başarılı olduğunu görünce mutlu olur.

Masum 357. Bölüm Özeti - Gopi Raşi ile konuşur

Vidya’ın kıyafet seçiminde Vidya beğendiği kıyafetleri Shravan’a gösterir. Ancak Shravan her defasında Guara’ya bakıp karar vermesi Gopi’nin dikkatinden kaçmaz. Urmila da Gaura’nın odasına gidip sandıkta sakladığı altınlardan çalmayı düşünür. Odaya kimse yokken girer. Ancak eline aldığı yerde tuzak olduğunu görünce korkarak geri çıkar. Gaura ise o anları uzaktan izleyip Urmila’yı durdurduğunu düşünür.

14 Mart Pazar Masum Özeti

Meera, Vidya’nın nişan elbisesini ve takılarını görünce kıskanır ve giyer. Bunu fark eden Gaura uzaktan Raşi’nin çenesini kapatmasını ister. Bir arada Raşi gerçekleri söyleyecek gibi olunca Gaura içeri gidip Gopi’yi kolundan tutup Meera’nın odasına götürür.

14 Mart Pazar Masum Özeti - 357 özeti

Meera Vidya’nın düğünde giyeceği kıyafetleri ve altınları taktığını görünce şok olur. Gaura Meera’nın Vidya’yı kıskandığını, dışarıda ki yemeğe gidip gençlerin aralarını bozmaya çalıştığını, zaman zaman da Meera torunu Shravan’ı izlediğini söyler.

Meera hiç bir suçlamayı kabul etmediğini, Vidya’nın elbiselerini her zaman giydiğini, bunun yanlış olmadığını söyleyip karşı çıkar. Gaura asıl amacı Raşi ile Gopi’nin konuşmasını engellemek. Bunu da başardığı için mutlu olur. Olay Gopi ile Meera’nın tartışmasına dönünce Gaura Raşi’nin odasına gidip çocuğu bir kez daha korkutur. Masum 357. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu