Dizi Özet

Masum 358. Bölüm Özeti 15 Mart Sandığın İçindeki Sır

Masum 358. bölüm özeti 15 Mart Pazartesi. Gaura Sandığın içindeki sırrı açıklıyor. Detaylar haberimizde.. İşte Masum 358. bölüm özeti sizlerle…

Masum 358. bölüm; Gopi ile Meera’nın konuşması ile başlar. Meera annesine Vidya’nın evlenmek istemediğini, bu evliliği durdurması gerektiği konusunda ağlatarak ısrar eder. Daha önce Gopi Meera’nın böyle bir istekte bulunmadığı için Gopi’nin de dikkatini çeker. Hemen Raşi’nin odasına gidip Raşi’den Gaura’nın odasına ne gördüğünü söylemesini ister.

Raşi etrafında Gaura’nın kendisini izlediğini fark edip Gopi’ye yalan söylemek zorunda kalır. Odada bir şey görmediğini söyler. Gopi ise odadan çıktıktan sonra neden korktuğunu sorunca, Raşi artık korkmadığını Gaura ile arkadaş olduklarını söyleyince Gopi de şaşırır. Gopi odadan çıktıktan sonra Gaura odaya gelip Raşi’ye “Aferin iyi iş çıkardın” der.

Lütfen özetlerin gelmesi için;
google de Masum dizicenter
şeklinde arama yaparak sitemizi ziyaret ederseniz bizlere en büyük desteği vermiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Meera annesi Gopi’nin ağlayan insanlara karşı zaafının olduğunu çözdüğü için Vidya’nın evliliğini ağlayıp yalvarıp durdurmak ister. Bu konuda ilk adımı başarılı olur. Meera’nın ağlaması karşısında Gopi Meera’nın doğru söylediğini düşünüp işin peşine düşerken, Meera da Shravan ile Gaura’nın iyi birileri olmadığını kanıtlayacağı konusunda kendisine söz verir.

Masum 358. bölüm özeti Başlıyor!

Bir kaç saat sonra Meera salona gider. Etrafında kimseyi bulamayınca Meethi’ye ailesinin nerede olduğunu sorar. Meethi de “Bugün Raksha bandhan ve onu kutlamak için herkes mandirinde” der. Modi ailesi ile birlikte Gaura da Raşi’nin resminin çevresinde dua ederler. Jigar ile birlikte Urmila Raşi’nin resminin karşısında çok duygusal anlar yaşar.

Masum 358. bölüm özeti Gora'nın sandığında ne var

Dua sonrasında Kokila Gaura’ya kardeşi Karunesh’e bileklik takıp takmayacağını sorar. Gaura bir anda panik olur. Kardeşinin çok uzakta olduğunu, işli olduğu için bileklik takmayacağını söyler. Kokila aldığı bilekliği Gaura’ya verip Karunesh’e takmasını söyler. (Anlaşılan o ki Karunesh ölmüş. Gaura da bunu saklıyor.)

Gopi Meera’nın sözlerinden sonra Vidya’nın gerçekten evlenmeyi isteyip istemediğini sorgular. Vidya’nın halinden memnun olduğunu anlayınca Meera ile arasında ki ilişkiyi sorular. Vidya kendi takı ve kıyafetleri Meera’nın giymesine bozulmadığını ama Gaura’nın kardeşi Meera’yı azarlaması canını sıktığını açıklar.

Masum 358. Bölüm Özeti

Meera gizlice dışarı çıkmak ister. Ancak Kokila Meera’yı kapıda yakalayıp gitmesine müsade etmez. Tolu ve Molu’ya Ranki bandı takması gerektiği için dışları çıkamayacağını söyler. Meera sinirle odasına gider.

Gopi Urmila’nın odasına gider. Urmila kızı Raşi’nin resmine bakıp ağlarken Gopi Raşi’yi çok özlediğini, Vidya’nın dününde olmasını çok istediğini söylerken Urmila Gaura meselesini açar. Tuhaf taranışları olduğunu devamlı sandığı ile konuştuğunu söyleyince Gopi de Gaura’nın tuhaf davranıldığını söyler. Meera da bu sırada pencereden dışarı kaçmayı başarır.

Jigar, Pari Tolu ve Molu Raşi’nin ölüm yıl dönümünde öksüz çocuklara hem şeker hem de biraz para verirler. Kısaca Raşi için hayır yaparlar. Jigar ise bu duruma çok sevinir. Vidya ile Shravan da nişan yüzükleri seçmeye kuyumcuya giderler. Meera ikilinin hangi kuyumcuya gideceğini önceden bildiği için gizlice onları takip eder.

Yetimhanede Pari Tolu ve Molu’ya yeni bir kardeş isteyip istemediklerini sorar. Her ikisi de kendi açılarından sorun olmadığını söylerken, Jigar çocuk meselesini konuşacak bir ortamın olmadığını söyleyip kavga ederler.

Masum 358 Resmi - Meera Kuyumcuda

Meera, Vidya ile Shravan’ın beğendiği nişan yüzüğünü satın almadan önce el çabukluğu ile çalıp çakmakla ısıtır. Daha sonra tekrar yerine koyar. Hindistan inanışına göre nişan yüzünü ilk taktıklarında eli yanan olursa nişanın gerçekleşemeyeceği yönündeki batıl inanışa umut bağlar. Kısa süre içinde Meera’nın yaptığı oyun fark edilir. Ancak üzerinde çarşaf olduğu için Meera kuyumcudan kaçar. Yolda Gaura’nın kavgacı oğlu ile çarpışır.

Meera Gaura’nın diğer oğlundan da kaçıp uzaklaşır. Gaura’nın diğer oğlu da Meera’yı takip etmesi için hizmetçisine arabasını getirmesini ister. Meera çıktığı pencereden geri içeri girmeyi başarır. Ancak Gopi Meera’nın nefes nefese kaldığını fark eder.

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Masum dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Sonuna Gaura’nın diğer oğlu Dharam Modi konağına gelir. Meera adamı görünce pazarda karşılaştığı kişi olduğunu görünce şok olur. Kendisini gizlemek için elinden geleni yapsa da Dharam annesinin astım krizine girmesine neden olan kişinin Meera olup olmadığını sorar. Gaura da Meera’yı gösterir. Dharam Vidya’nın çok iyi bir seçim olduğunu söyler.

Masum 358 Özeti - Dharam Modi konağına gelir

Ahem ve Jigar Dharam’ı misafir odasına götürür. Jigar işi hakkında sorular sorar. Dharam biber işinde olduğunu, yurt dışına biber ihraç ettiğini söyler. Gopi eşi hakkında sorular sorar. Dharam elindeki kaşığı yere düşürür. Gaura Dharam’ın karısının öldüğünü söyler.

Gece yarısı geçtiğinde Dharam, Gaura ve Shravan herkesin uyuduğunu kontrol ettikten sonra Gaura’dan sandığı açmasını ister. Sandık da Gaura’nın kardeşinin yanmış külünün muhafaza edildiği çanağa bakıp ağlarlar.

Masum 15 Mart Pazartesi Özeti

15 Mart Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 15 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Gaura geçmişte kardeşi Karunesh ile Jigna arasında Kokila’nın Karunesh’i açıkça suçladığı ve tecavüz söylentisi karşısında halkın tepki gösterip kendilerini mahalleden kovduklarını, Karunesh ise üzerine atılan iftiralara dayanamayıp üzerine gaz yağı döküp yaktığı o anları hatırladıktan sonra intikamını alacaklarını söyler. Bu sırada Urmila da tüm bunları uzaktan izler.

14 Mart Pazartesi Masum Özeti - 358. bölüm

Urmila pencereye dokunca ses çıkar Dharam pencereyi kontrol etse de kimseyi bulamaz. Rüzgarın açmış olabileceğini söyler. Urmila saklanırken balkonda ki vazoyu düşürür. Gaura bu defa kendisi camı açtığı sırada Urmila’ya pencere çarpar. Dharam da panikle vazoyu yere düşürür. Her ikisi aynı ana denk geldiği için Gaura Urmila’yı fark edemez. Urmila ise aldığı darbe ile oraya bayılır.

Ertesi gün Gopi Urmila’yı baygın olarak yerde bulur. Urmila uyandığında karşısında Gaura dahil herkesi görür. Hemen yaşadığı olayı anlatır. Gaura suçmaları kabul etmez. Urmila Gaura’nın sandığında sakladığı şeyleri göstermesini ister. Hep birlikte Gaura’nın odasına giderler. Dharam meseleyi öğrenince sandığı açmaması gerektiğini söyler. Gopi ise düğün öncesinde taraflar arasında güven olması için bunun gerekli olduğunu dile getir.

Masum 14 Mart Pazartesi Özeti - 358. bölüm

Gaura sandığı açtığında lensi olduğu ortaya çıkar. Gaura çocukken gözünün yandığını ama kendisi sanatçı olduğu için bunu saklamak zorunda olduğunu, şimdi gururunu kırdıklarını söyler. Kokila ve Gopi özür diler. Kokila dışarı çıkıp Gopi’ye kızar. Urmila’nın aklına uyup dostunu suçlamamasını ister.

Devamı Masum 359. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 358. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu