Dizi Özet

Masum 36 Bölüm Özeti 27 Nisan Pazartesi Fragmanı

Masum 36 bölüm özeti vermek üzere salında daha önce bu yazıyı kaleme alsak da kanal 7 de ki kayma nedeniyle bu bölümü yeniden yazıyoruz.

En son bölümün bittiği özellikle yazıyorum. Doğru özeti okuduğunuzdan emin olmak istedim. Ahem, yatakta uzanmış bir şekilde resmen baktığını gören Gopi, düğün fotoğrafları arasında bir resmin yerinde olmadığını görmüştü. Ahem düğün resimlerine bakıyor diye garibim çok mutlu olmuştu.Masum 27 Nisan Pazartesi - 36 Bölüm Özeti

Kincal de evden kaçmak için fırsat kollamasına rağmen, Raşi’nin araya girmesi ile Kincal evden kaçamamıştı. Kincal bu bölümde amacına ulaşmak için Gopi’yi kullanacak.

Masum 36. Bölüm Özeti

Bölüm Gopi’nin kapıdan Ahem’e bakması ile başlar. Ahem’in baktığı resim Anita olsa da Gopi resmini kime ait oldğunu göremediği için kendi düğünlerinin resimleri olduğunu düşünüp çok mutlu olur.

Kincal ise evden kaçmasına yardım edecek bir tek kişi vardır. O da Gopi olduğunu ve saflığını kullanmak için harekete geçecek.

Kincal yakında eşi olacak Eleş ile buluşmaya gitme bahanesi ile evden kaçmak için evin anahtarını almak için Gopi’den yardım isteyecek. Tabi bizim iyilik meleği de yardım edecek. Sonunda Kincal evin anahtarlarını alacak.

Masum dizisi 36 BölümÖzeti - 27 Nisna Pazartesi

Kincal evin anahtarını alıp gece karanlığında gideceği sırada ayak sesleri duyar. Kincal korku ile Gopi’ye sen git ben giderim deyip gönderir. Kincal korkudan gidemez. Depoya saklandığı sırada kapı arkadan kilitlenir. Kısaca Kincal depoda mahsur kalır.

Kincal Kayıp!

Ertesi gün ev halkı dua ederken Kincal’in olmadığını gören Koki de hemen Gopi’ye git Kincal’i duya çağır der. Gopi sabaha dönmüş olurum diye kandırdığı Gopi, Kincal’in odasına gittiğinde, odada dolmadığını görünce panik olur.

Gopi dua yerine gelip Kincal’in odasında olmadığını söylediğinde herkese soğuk duş etkisi yapar. Gopi dün gece dışarı çıktı deyince, herkes bir kez daha şok olur. Artık bu saatten sonra Kincal’i sağ salim bulup düğün dününe yetiştirmek kalıyor.

Kincal ise depodan çıkmak için çabalasa da kapı sıkıştığı için orada mahsur kalır. Ahem hemen evin içini ve dışarısını aramaya başlarlar.

Masum 36 Bölüm Özeti - 27 Nisan 2020

Evin temizlik görevlisi mani de temizlik yaptığı sırada depodan sesler geldiğini gene depoyu fareler bastığını düşünüp Koki’ye haber verir.

Koki ve ev halkı yana yana Kincal’in nereye gidebileceğini düşünüp aramaya koyulsalar da hiç bir yerden haber gelmez. Bu sırada Mani de depodan fare sesleri geliyor deyince, Koki şimdi ben uğraşamam. Raşi halletsin der.

Kincal Depoda Bulundu!

Raşi de evin anahtarı elinde olduğu için fakir bir adamı çağırır. Depoya giderler. Deponun kapısı sıkışmıştır. Zorla da olsa açmayı başarırlar. İçeri girdiğinde Kincal panik içinde yere düşüp kovaları devirince, çıkan sesten Raşi korkar.

Ev halkı panik içinde olay yerine geldiğinde Kincal’in depoda olduğunu görür. Koki ne arıyorsun burada kızım diye sertçe söyleyince gece karnı acıktığını ve depoya geldiği sırada kapı arkasına kapandığını söyler.

Ev halkı Kincal’in gece vakti dışarı çıktığını söyleyen Gopi’ye kızar ve milleti boş yere panik ettiğini söyler. Kısaca iş gene Gopi’nin başına kalır.

Kincal’in Yüzüğü Kayboldu

Raşi fareleri öldürmek için gelen ama fare öldürmeden işi bilen adama para vermek istemez. Elindeki Kincal’in yüzüğü varken yerdeki lokumları vermek ister. Yüzüğü kabına koyarken yanlışlıkla lokum kabına düşer. Lakin bunu Raşi fark etmez.

Adam ücretini lokum kabında görünce ilk başta huzursuz olsa da içindeki yüzüğü görünce ses etmeden olay yerinden ayrılır.

Erkek taradı nişana gelir. Tabi gelenler arasında Urmila da vardır. Kincal gün içinde defalarca kaçmak istese de bir türlü kaçamaz. Akşam mecbur nişan yüzüğünü takar.

Sıra kız tarafının yüzüğü oğlana vermesine gelir. Koki hemen Raşi’ye yüzüğü getir der. Raşi odaya gider ama bir türlü gelmez. Arkasında Hental de gider. Gopi, Raşi ve Hental Raşi’nin dolabındaki yüzüğü arasa da bulamazlar.

Evin Anahtarı Raşi’den Alındı

Hental olayı çözmek için başka bir yüzüğü kutuya koyar. Oğlan tarafı yüzüğü fark etmese de Koki yüzüğün farklı olduğunu hemen anlar.

Oğlan tarafı evi terk ettikten sonra Raşi’yi hesaba çekerler. Hental Raşi’den evin sorumluluklarını yerine getirmediği için evin anahtarını alır.

Koki bu duruma alaycı bir gülümseme ile karşılık verir. Raşi herkesin içinde rezil olur. Urmila da kızının rezil olduğuna şahit olur.

Masum 36. Bölüm Fragmanı

27 Nisan Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında saat 16:00 da olacak olan Masum son bölüm fragmanı yani 27 Nisan fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Masum 27 Nisan Pazartesi Fragmanı

Bildiğiniz üzere bu bölüm Hindistan da daha önce yayınlanmıştı. 36. bölüme ait olan fragman hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu