Dizi Özet

Masum 361. Bölüm Özeti 18 Mart Meera’nın Büyük Oyunu


Masum 361. bölüm özeti 18 Mart Perşembe. Meera Vidya’nın yerin geçip Shravan ile evlilik yolunda. İşte Masum 361. bölüm özeti sizlerle…

Masum 361. bölüm; Shravan’ın konuşması ile başlar. Gopi için hiç kimsenin kötü konuşamayacağını, Vidya ile artık nişanlandığı için Gopi de kaynanası olduğunu söyleyip, gerek Gaura’nın gerekse Dharam’ın bir nevi ağızını kapatır.

Bu kargaşadan sonra Modiler eve döner. Ancak herkesin yüzünden düşen bir parçadır. Gopi herkesin içinde hakarete uğramış, dolayısı ile Kokila da kendi içinde Gaura’ya rezil olmuştur. Büyük anne eve gelir gelmez Vidya ile vakit geçirmek istediğini söyler.

Masum 361. bölüm özeti Başlıyor!

Gopi ile Ahem Vidya’nın evliliği hakkında konuşur. Gaura ailesinde kötü bir şeylerin olduğunu, kızını o aileye vermek istediğini lakin Shravan’ın da iyi biri olduğundan bahsederken, Gaura ile Dharam da nişan da olan olayları değerlendirirler. Shravan’ın Vidya’yı ve Gopi’yi koruduğunu, planlarının suya düşeceğini söyler. Gaura her zaman ikinci bir planı olduğunu yakında ikinci kozunu oynayacağını söyler.

Masum 361. bölüm Özeti Meera ile Shravan evlenecek

Kokila Gopi’nin yaşadığı olay sonrasına yanına gidip damat adayı Shravan’ın iyi biri olduğunu, Gaura hakkında kötü düşünmemesini, Vidya’yı gelini değil kızı gibi göreceğini, bu konuda emin olduğunu söyleyip Gopi’nin bu evlilikte endişe etmesine gerek olmadığını söyler.

Mumbai’den gelen Kinjal Rajpal Nagar’a gidip rezillik çekmek istemiyor. Bu sebeple Modi konağında kalmak istediğini söyler. Davval ise evli olduğunu, kendisi ile beraber gelmesi gerektiğini söyler. Konuşmaları Kokila duyar. Kinjal ayağının acıdığını, en azından bir gece Modi konağında kalmayı istediğini söyler. Bu sırada büyük anne kendi evlilik hikâyesini anlattıktan sonra herkese altın verir.

Vidya nişanlısının resmine bakarken Pari yakalar. Yakında hep bir arada yaşayacağını ve gerçek yüzüne bakacağını söyler. Hetal de düğün öncesinde yapılması gereken ritüel için Vidya’nın sarı elbise giymesini ister. Meera da kıskanıp sarı elbise giymeyi düşünür.

Masum 361. Bölüm Özeti

Gaura evde Shravan için düğün öncesinde ritüelleri yapar. Bu tören sonunda kız tarafı olarak Ahem, Kokila ve Jigar gelir. Kokila Gaura’nın kendilerini karşılamadığını görünce şaşırır. Dharam’dan annesini sorar. Dharam da yukarıda olduğunu söyleyince Kokila adım adım tuzağa gider.

Gaura bilerek kapıyı aralık bırakır. Gaura Karunesh ile konuşuyor numarası yapınca Kokila da yüzünü tam olarak göremediği Karunesh ile konuşmak istese de sahte Karunesh Kokila’ya bağırıp hayatı kendi yüzünden mahvolduğunu söyler. Kokila kendisini kötü hisseder. Odadan çıktından sonra Vidya’nın düğün öncesi töreni için Modi konağına davet eder.

Masum 361 Resmi Gaura Kokila'yı kandırır

Kokila ile beraber gelen Modiler ayrıldıktan sonra Dharam, Karunesh’in rolünü oynayan ve mükemmel davrandığını söyleyen genç oyuncuya para verir. Gaura gelir ve kardeşiyle dalga geçtiği için ona tokat atar. Zira istediği her şeyi yapmamıştır. Ancak planlarına sadık kalarak Kokila’yı yine köşeye sıkıştıracaklarını söyler.

Vidya’nın haldi töreni başlaması için Gaura beklenir. Ancak geç kaldığı için töreni başlatırlar. Bu sırada Gaura içeri girip kendilerinden habersiz başlatılmaması gerektiğini söyleyip kızar.

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Masum dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Urmila Gaura’nın davranışlarında ki garipliklerden sonra Meera’nın da haldi töreninde genç kız olarak yapmaması gereken bir çok şeyi ard arda sanki evli kız gibi yapmasına şaşıran Urmila Gopi’yi köşeye çekip bu işte bir gariplik olduğunu söyler. Dharam da Meera’ya kaç göz işareti yapıp yukarı gelmesini ister.

Masum 361 Özeti - Dharam ile Meera plan yapar

Meera yukarıya çıkar. Dharam da arkasında gider. Bu sırada Gopi ile Ahem de odaya gidip duygusal olarak Ahem’in bu durumu kaldıramadığını için odasında kalmak ister. Dharam teklifini kabul edip etmediğini sorar. Meera da kararının kati olduğunu söyler. Dharam Meera’yı etkilemek için hediye verir. Bu sırada Ahem ile Gopi’nin yeniden döndüğünü görünce Meera Dharam’ı kolunda tutup aşağıya iter. Adam merdivenlerden düşer.

Gaura oğlunun ayağının kırılmasına sebep olan ve şimdide yine merdivenlerden atan Meera’nın bu tavırları karşısında sessiz kalmaz. Meera’ya tokat atıp Shravan’ın düğününde Meera’yı görmek istemediğini söyler.

Masum 18 Mart Perşembe Özeti

18 Mart Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 18 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Gaura, Meera’ya Vidya’nın evliliğine katılmayacağını bağırır. Kokila arkadaşı Gaura’ya destek olurken Gopi buna karşı çıkar. Meera da kendisini kimin durduracağını söyler. Ancak Gaura Kokila’yı de rezil edip oradan ayrılır. Arabaya binerken Gaura ile Dharam planlarının iyi işlediğini, Kokila’yı her geçen gün çökerttiklerini dile getirir.

Masum 361. bölüm özeti - Meera Vidya'ın Yerine Geçer

Gopi Kokila’nın yanlış karar aldığını kız kardeşinin düğüne gitmek Meera’nın en büyük hakkı olduğunu söylerken, Kokila daha fazla ses duymak istediğini söyleyip Gopi’ye kızar. Gopi üzgün bir şekilde odadan çıkar. Kokila da Hetal’in yanına gidip Gopi’ye bağırdığını, çok üzgün olduğunu söyler.

Paridhi Vidya’nın gelinliğini ve takılarını hazırlarken, Meera da Dharam’dan gizlice aldığı gelinliği odasında giyer. Vidya’nın giydiği aynı gelinliği odasında giyip kendisine sıra gelmesini bekler. Ahem Meera’nın odasına gelse de Meera kapıyı açmaz. Herkes aşağıya inerken ışıklar söner. Meera da odasında gelinlikle birlikte çıkar.

18 Mart Perşembe Masum Özeti - Dharam rol yapar

Meera, Vidya ile yer değiştirir. Zavallı Vidya Meera tarafında bayıltılır. Meera ise Shravan ile evlilik için yanan ateşin etrafına oturur. Shravan ile Meera mı evlenecek? Devamı Masum 362. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 361. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu