Dizi Özet

Masum 363. Bölüm Özeti 20 Mart Gaura Gerçekleri Açıklar

Masum 363. bölüm özeti 20 Mart Cumartesi. Gaura her şeyi açıklayacak. Meera babasını reddedip Gaura’nın yanında kalmayı seçecek. İşte Masum 363. bölüm özeti sizlerle…

Masum 363. bölüm; Bölüm Gopi ile yolda karşılaştıkları bayanın konuşması ile başlar. Gopi bayana gideceği yere kadar götürebilecekleri söyler. Kadın gitmeme konusunda ısrar etse de kazadan dolayı kolunda ve bacağında ki sıyrıkları nedeniyle Gopi bayanı bırakmayacağını, gideceği adrese kadar bırakacaklarını söyler.

Kadın o kadar iyi niyetlidir ki arabaya bineceği zaman eline aldığı poşeti arabanın koltuğuna serpmek ister. Kokila ve Gopi ne yaptığını sorunca kadında arabanın koltuğunu kirletmek istediğini söyler. Gopi kadının bu iyi niyeti karşısında şaşırır.

Masum 363. bölüm özeti Başlıyor!

Hep birlikte kadını gidecekleri yere doğru götürürler. Belli bir süre sonunda kadın inmek ister. Yolda ki marketten çocuğuna bir şeyler almak ister. Cebindeki parasının az olmasını fark eden Gopi, bakkaldan kadının çocuğu için abur cubur alır. Kadın Gopi’nin iyi niyetini görünce şaşırırken, Gopi kadının saf kalbine karşılık ona sarılır. Bu kadının hikayesini detaylı anlatmak istedim. İleride önemli olacak gibi.

Modiler koşarak Gaura’nın evine girer ve Meera’nın nerede olduğunu sorar. Dharam gelir. Ancak hiç konuşmak. Gaura ise yalandan ağlayıp rol yapar. Ancak bunların oyununu Vidya bozar. Vidya kilitli kaldığı odadan çıkıp annesinin yanına koşarak gelir.

Masum 363. bölüm özeti - Kokila gerçeği öğrenir

Vidya, Her şeyi planlayan Gaura deyince, herkes şok olur. Gaura ise daha fazla rol yapmaya gerek olmadığını düşünüp gülmeye başlar. Meera’nın artık gelini olduğunu, söyledikten sonra içeri Sharavan yolda çarptıkları kadın ile birlikte gelir. Kadın Sharavan’ın annesidir.

Meera büyük erkeğin eşi olduğu için evin en büyük gelini konumunda gelir. Gaura kadının kolundan tutup Meera’nın ayaklarına dokunmasını, ev içinde kendisinin üstün olduğunu söyler. Sharavan ise annesine haksızlık yapmamasını ve saygı göstermesini ister. Meera da kadının ayaklarına dokunmasını istemez.

Kokila Gaura’ya bütün bunları neden planladığını, amacının ne olduğunu sorar. Gaura geçmişin hesabını kapatmak istediğini, geçmişte kendisine çok acı çektirdiğini söyleyip Kokila’nın kolunda tutup Karunesh’in odasına götürür.

Masum 363. Bölüm Özeti

Kokila Karunesh’in odasında onun resmini ve çelengi görünce Gopi’nin dediği olayın doğru çıktığını, zamanın da gelinine güvenmemenin verdiği pişmanlıkla Karunesh’in öldüğünü öğrenir.

Kokila böyle bir şeyin olmayacağını söylerken, Gaura da olayı en baştan tüm Modilere tek tek anlatır. Zamanında Kokila kız kardeşi Jigna ile Karunesh’i yan yana gördüğünü, Kokila kardeşine sarkıntılık ettiğini köylüye duyurduğunu, köylüler de kendilerini kovduğunu, gittikleri köyde ise kimsenin iş vermediğini ve baskı altında kaldıklarını dile getirir.

Karunesh dayanamayıp kendisini gözlerinin önünde yaktığını, bu sırada onu kurtarmak isterken kendi gözünden olduğunu söyler. Artık herşeyi açıkça söyler. Kokila ise Jigna olayın da ki yanlış anlaşılmayı çözmek için evlerine geldiğini ama çoktan köyden ayrıldıklarını söylese de Gaura buna inanmaz.

Masum 20 Mart Cumartesi Özeti - Dharam ile Ahem karşı karşıya

Karunesh’in öldüğünü öğrendikten sonra Kokila Gopi’nin en baştan beri doğru söylediğini, ona inanmayarak hata yaptığını söyler. Gaura Kokila’nın aptallığı yüzünden Gopi’nin iki kızının hayatının mahvolduğunu söyler. Kokila da intikam almak istiyorsan benden almalıydın diyerek karşı çıksa da Garua torunlarının yaşadığı acıyı duyup her gün ölmeni istiyorum der.

Gaura salonda ki salıncağın üzerine oturur. Kokila bunca zaman yaşattıklarında dolayı ellerini birleştirip özür diler. Gaura Kokila’ya tekme atar. Ahem annesini yere düşmeden tutar. Gopi ise sinirden deliye döner. Gaura’yı tutup fırlatır. Dharam ise Gopi’ye vurmak isterken Ahem Dharam’ı tutup kadınların arasında girme der. Sharavan müdahale etmek ister. Jigar engel olur.

“Bu kadın yıllar sonra seni buldu. Ancak sen Modi konağına gelmeden plan yaptın. Bu işleri baştan planladın. Sen suçlusun. bu kadın (Kokila) sana güvendiği için bugün bunlar başına geldi. Oysa onun senden istediği dostluktu.” (Masum 363. bölüm özeti) Gopi Modi

Masum 363 Özeti - Sharavan ve annesi

Gaura Gopi’nin savunması karşısında dilini yutar. Gopi bir daha evinin yakınlarından geçerse öldüreceğini söyler. Dharam ise bağırır. Ahem Dharam’ı durdurur. Gopi kızlarının evinde kalmasına izin vermediğini söyler. Vidya eşyalarını toplamaya gider. Lakin Meera gelmek istemez. Vidya hem kendi hem de Meera’nın eşyalarını topladığını söyler.

Masum 20 Mart Cumartesi Özeti

20 Mart Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 20 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Meera babası ile Dharam’ın yanına gider. Dharam’ın elini bırakmasını ister. Ahem “ne yapıyorsun sen?” Git çantanı topla? der. Lakin Meera kocasının evi olduğunu, bu evden ayrılmayacağını söyleyince Modiler şok olur.

Masum 363. bölüm özeti - Modiler gerçeği öğrenir

Meera Gopi yüzünden kendisini unuttuğunu, şimdi babaya ihtiyacı olmadığını söyler. Ahem ise evli bir adamla nasıl yaşayacağını sorar. Meera da Masni ile yıllarca kendisinin kaldığını, bu konuda en son eleştirmesi gereken kişinin kendisi olduğunu söyler. Ahem Meera’ya tokat atmak ister. Dharam araya girip karısına kimsenin vuramayacağını söyler.

Meera babasının öldüğünü, bir daha karşılarına çıkmamasını ister. Meera’nın içindeki kini yeni fark eden Ahem ise gözyaşlarını tutamaz. Kızının kendisine bu denli düşman olduğu yeni fark etti. Devamı Masum 364. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 363. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Bende her zaman bunu söylüyorum Radha ne zaman ölecek diye soranlara Radha ölünce yerini Meera’ya bıraktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu