Dizi Özet

Masum 364. Bölüm Özeti 21 Mart Kokila Herkesten Özür Diler

Masum 364. bölüm özeti 21 Mart Pazar. Vidya Modi konağına dönecek. Meera Modileri  kovacak. İşte Masum 364. bölüm özeti sizlerle…

Masum 364. bölüm; Meeraı’nın konuşması ile başlar. Meera artık bir babaya ihtiyacı olmadığını, eşinin yanında yer alacağını söyleyince Ahem ve diğerleri şok olur. Ancak Ahem geri adım atmaz. Artık bir kızı olduğunu, diğer kızının ise öldüğünü Meera’ın yüzüne söyler.

Vidya’nın hemen hazırlanıp arabaya binmesini isterken, Shravan, Vidya’ya gitmemesini ister. Ahem Sharavan’ı itekleyerek kızını rahatsız etmemesini söyler.

Masum 364. bölüm özeti Başlıyor!

Ahem Gopi’yi de alıp sürükleyerek dışarı çıkar. En son evde Kokila kalır. Kokila Meera’ya yalvarıp kendisi ile gelmesini ister. Ancak Meera Kokila’yı itekleyerek kapı dışarı eder. Kapının arkasından artık Modi olmadığını, kapısının önünden çekip gitmelerini ister.

Masum 364. bölüm özeti - Kokila'nın Pişmanlığı

Vidya bir taraf da kendisine ihanet ettiğini düşünen Sharavan, diğer taraf da ona olan sevgisi karşı karşıya gelse de Vidya gitmeyi seçer. Herkes gittikten sonra Sharavan Modi ailesinin damadı olduğunu ve onlara karşı yanlış yaptıkları için Gaura’ya kızar.

Gaura yeniden Vidya’yı geri getireceğini söylerken Sharavan ise Modilere yanlış yapıldığını, Masum insanları cezalandırdıklarını dile getirir.

DİKKAT! => ÖZETLERİN AZ OKUNMASINDAN DOLAYI DETAYLI ÖZET VERMEYİ DURDURDUK. OKUNMA SAYISI DAHA DA DÜŞERSE MASUM ÖZETLERİNİ VERMEYECEĞİZ!

Modiler eve döner. Evdekiler hiç bir şey bilemediği için yaşanan olayları Gopi anlattıktan sonra iki kızının hayatını mahvolduğunu söyler. Vidya tapınağa gidip ağlar.

Masum 364. Bölüm Özeti

Gopi Ahem’e Meera’yı getirmesini ister. Ahem bir kızı olduğunu, Meera’yı tanımadığını söyletince hem Gopi hem de Kokila gözyaşlarına boğulur.

Meera Dharam’ın evli olduğunu daha önce söylemediği için Gaura’ya kızarken, Gaura Meera’ya Dharam’ın ikinci karısı olarak hayatına devam etmesi gerektiğini söyler. Meera evi terk edeceğini söylese de Garua Meera’nın artık Modi konağına kabul edilmeyeceğini söyler.

Masum 364 Ahem Meera'yı siler

Modi konağında Vidya’nın üzerinde hale gelinlik var. Vidya odasına gidip gelinliğini ve altınlarını çıkarırken aklına Shaavan gelir. Kendisini kaldırdığını ve güvenini boşa çıkardığını söyleyip ağlar. Bu sırada içeri Gopi girer. Kızının gelinliğini çıkartmasına yardımcı olur.

“Önce eşim benim güvenimi kırdı. Sonra kız kardeşimi kaybettim” (Masum 364. bölüm özeti) Vidya Modi

Diyerek annesi Gopi’nin omuzuna başını koyup ağlar. Bu sırada Ahem kapıdan Vidya’nın bu sözlerini duyar.

Ahem Vidya ile Gopi’nin çocukluk fotoğrafına bakıp ağladığını görür. Diğer odada ise Kokila da Vidya ile Meera’nın resmine bakıp ağladığını görünce sinirden deliye döner. Aklına bir plan gelir.

Gaura’nın evinde Sharavan evden ayrılmaya karar verir. Sharavan’ı evden ayrılmamaya ikna edecek bir tek kişi var. O da annesi Durga’dır. Gaura Durga’nın gözünü korkutur. Durga da oğlu ikna etmeye çalışır.

Masum 364. bölüm özeti - Ahem Meera'nın kıyafetini yakar

Ahem Meera’nın evde ki bütün eşyalarını alıp bahçeye götürür. Herkes ne yaptığını sorar. Ahem çakmağı alıp yakar. Gopi kızının resminin yanmasına gönlü razı gelmez. Eli yansa da kızının resmini ateşin içinden çıkartır. Ahem artık Meera diye bir kızı olmadığını söyler.

Masum 21 Mart Pazar Özeti

21 Mart Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 21 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Ahem, Meera yüzünden bütün ailenin ağladığını ve onu asla affetmeyeceğini söyler. Kokila ise Gaura Meera’nın nefretini kullandığını ve Meera’nın aklına girdiğini söyler.

21 Mart Pazar Masum Özeti - Dharam ile Gaura

Ahem Meera’nın son resmini Gopi’nin elinde fark eder. Sinirle Gopi’nin elinden almaya çalışırken resmi yırtılır. Gopi yere düşer. Kokila her ikisine kavgayı bırakmasını, tek sorumlu kişinin kendisi olduğunu ağlayarak dile getirir.

Kokila herkesin yanına gidip tek tek özür diler. En sonra da Gopi’nin yanına gelip şöyle der.

“Gopi kızım! Benim yüzümden iki çocuğunun hayatı mahvoldu! ” (Masum 21 Mart Pazar Özeti) Kokila Modi

Deyip Gopi’nin ayaklarına dokunup özür dilemek ister. Gopi buna müsade etmez. Gaura’nın suçlu olduğunu, insanların güvenin boşa çıkardığını açıklar.

Devamı Masum 365. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 364. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu