Dizi Özet

Masum 365. Bölüm Özeti 22 Mart Bıçak Kemiğe Dayandı!

Masum 365. bölüm özeti 22 Mart Pazartesi. Meera ile Gaura Vidya’yı eve geri getirmek için plan yapacak. ancak iş tersine dönecek. İşte Masum 365. bölüm özeti sizlerle…

Masum 365. bölüm; Gopi’nin bahçede Kokila’ya konuşması ile başlar. Kokila Gopi’nin kızlarının başına gelen olaylardan kendisini sorumlu tutarken, Gopi bunun Kokila’nın hatası olmadığını, Gaura’nın planlayarak iyi niyetlerini kötü yönde kullandığını söyleyip kaynanası Kokila’nın asla üzülmemesini ister.

Ev halkı sıra ile Kokila’nın kendi iç benliğindeki gücü keşfedip düşmanları ile savaşmasını ister. Ancak Kokila herkese aynı şekilde cevap verir. Hiç gücünün kalmadığını, düşmanlarına karşı zayıf olduğunu söyleyince Gopi 10 yıl aradan sonra Ahem ile yeniden bir araya gelmesinde kendisinin payı olduğunu, Jigar gerek Paridhi ile gerekse Raşi ile evlenmesindeki savaşçı ruhunu özlediğini söyler.

Kısaca Modiler Kokila’dan bu yenilgiyi asla kabul etmeyip Gaura’ya karşı savaşmasını, hayata tutunup, mücadele etmesini ister.

Masum 365. bölüm özeti Başlıyor!

Vidya da Kokila’nın yeniden eski haline dönmesini isterken Kokila Vidya’ya her baktığında utandığını ve yaptığı hatayı hatırladığını söyler. En sonunda tüm Modiler Kokila’yı ikna eder.

Shravan Vidya’yı çok seviyor. Kendisini affettirmek için Vidya’yı arar. Meethi telefonu getirir. Vidya telefonda ki kişinin Shravan olduğunu anlayınca kendisini bir daha rahatsız etmemesini ister. Gopi telefonu alıp kızını anlamasını ve onu rahatsız etmemesini söyler.

Masum 365. bölüm özeti - Kokila Gaura'yı korkutur

Shravan Vidya’yı çok sevdiğini, bir daha gözünden bir tek damla yaş getirmeyeceğine dair söz verir. Bu sırada Gaura Meera’yı döver. Bunun sesini duyan Gopi telefonun diğer ucunda panik olur.

Masum 365. Bölüm Özeti

Gaura Meera’yı dövmeye başlar. Meera’nın çığlıklarını duyan Modiler telefonun diğer ucunda panik olur. Gaura Dharam’dan Meera’yı tutmasını ister. Sonrasında Gaura Meera’nın eline sıcak bal mumu döker. Meera acıdan çığlık atar.

Modiler bu olayı telefonda duyunca ne yapacağını bilemez. Gopi Ahem’e bağırıp kızlarının orada işkence gördüğünü, gidip kurtarmaları gerektiğini söyler. Shravan telefonu kapatıp Meera’yı kurtarmak ister. Ancak Dharam müsade etmez. Sharavan ayrılınca Meera ile Gaura birden gülmeye başlayıp harika oyunculuk yaptıklarını söyleyip, birbirlerini takdir ederler.

Masum 365 Özeti - Meera ile Gaura oyun eder

Modiler kendi içinde Gaura’yı hatalarında dolayı pişman edeceklerini, Kokila da Karunesh’e yaptıklarında dolayı dua edip af dileyeceğini dile getirir. Hetal akıllıca plan yapmaları gerektiğini söylerken, Gopi hemen gidip Gaura’nın elinden kızları Meera’yı kurtarmaları gerektiğini dile getirir. Jigar ise işin arka planını öğrendiğini, Meera ile Gaura’nın bunu planladığını açıklar.

Gaura ile Meera merakla Modileri kapılarına beklese de Modilerden kimsenin gelmeyeceğini gören Meera hayal kırıklığı yaşar. Eşyalarını toplaya gider. Ancak Gaura beklemesi gerektiğini söyleyince Meera Gaura’ya tokat atmaya çalışır. Dharam araya gidip Meera’yı kontrol eder. Meera 24 saat içinde Vidya’nın bu eve geleceğini, gelmediği takdirde kimse kendisini bu evde tutamayacağını açıklar.

Meera Vidya’yı eve çağırmasında ki amaç ona evde işkence etmek. Zira Vidya herkesin içinde Meera’ya tokat attığı için Meera bu tokadın acısını yıllarca eziyet ve işkence ederek almak ister.

Gaura ile Dharam odada konuşup Kokila’dan nasıl intikam alacaklarını düşünürler. Gaura 24 saat içinde Vidya gelmediği takdir de Meera evden ayrılacağını o ayrılmadan ya Vidya’nın gelmesini sağlamaları gerektiğini, yada Meera’yı öldürüp Kokila’dan intikam almayı masaya yatırırlar. En kolay çözüm olarak Meera’nın ölmesi olduğunu düşünüp şöyle der.

Masum 365 resmi - Ahem Masayı terk eder

“Yer Yıl Hindistan da birlerce kişi göçük altında kalıyor ve ölüyor. Meera’nın üzerine bir şeyler yıkılır ölürse suç bize kalmaz. Bu işi güneş doğmadan halletmemiz lazım” (Masum 365. bölüm özeti) Gaura

Deyip ikisi birlikte plan yapar. Diğer tarafta Vidya da Gopi’ye Meera’nın hayatının tehlikede olduğunu, onun hayatını kurtarmak için Gaura’nın evine gitmesi gerektiğini Gopi ile paylaşır. Gopi de neden hayatını riske attığını sorunca, çocuklukta Meera’nın kendisini koruduğunu, şimdi görevi devraldığını söyler.

Masum 22 Mart Pazartesi Özeti

22 Mart Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 22 Mart özeti vermeye devam diyoruz.

Dharam evin yıkılmasını istemez. Onun için Meera’yı uçurumdan aşağıya atmayı teklif etse de Gaura işin arkasında kendilerinin çıkacağını, dolayısı ile hapsi boylayacaklarını söyler. Gaura’nın aklına elektirik gelir. Meera için evin içindeki mandirini yanında elektrik verip onu böyle öldüreceklerini, bunun için Dharam’dan hazırlık yapmasını ister.

Masum 365. bölüm özeti - Vidya kendisini feda eder

Modi konağında Vidya herkes ile vedalaşır. Vidya Urmila’dan bıçak ve biber gazı alır. Kinjal ikinci bir telefon verip lazım olduğunu bunu kullanabileceğini söyler.

24 saat sonra Meera evden ayrılma vakti geldiğini söyler. Eşyalarını toplayıp kapıdan çıkacağı sırada Gaua gitmeden aarti yapmasını, öyle gitmesini rica eder. Mera çıplak ayaklar mandirine adım adım yaklaştığı sırada Kokila ile Gopi Vidya ile birlikte gelir. Meera ise elektriğe kapılmadan kurtulur. Lakin bunun farkına bile varmaz.

22 Mart Pazartesi Masum Özeti - 365. bölüm

Kokila ile Gopi içeri girer girmez Gaura’yı bağlar. Vidya da Dharam’ın odasının kapısını kilitler. Kokila bıçağı Gaura’nın boğazına getirince Gaura korkudan titrer.

Devamı Masum 366. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 365. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Ellerinize sağlık özetler çok güzel. Vidya meerayi hep korudu meera hep ezikti onu hiç korumadı ki şimdi de ona işkence ediyor. Ummadık taş baş yararmış. Shravan ve vidya için üzülüyorum sadece

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu